Rüyada Eski Sevgiliyi Hapishanede Görmek

Rüyada eski sevgiliyi hapishanede görmek, üzüntü duyulan bir konuda artık duygularınızın değişmesine yorumlanır. Eski sevgiliye karşı özlem duyanlar artık aşk hayatında yeni bir sayfa aralayabilirler. Hayatınıza sizi mutlu edecek insanlar girebilir ve sevdikleriniz çoğalır. Bir süredir kendinize haksızlık yaptığınızı görmenizi sağlayabilirler ve kişi kendi değerini anlar. Bundan sonra sizi gerçekten seven ve değer veren biri ile ilişkiniz olabilir. Rüyada eski sevgiliyi hapiste görmek, gizli saklı bir şeyi açığa çıkarmak anlamına da gelir. Birinin sizden gizlediği bir şey varsa öğrenilir. Başka birinin yalanını ortaya çıkarabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi cezaevinde görmek, güzel fırsatlar elde etmeye ve şanslı olmaya yorumlanır. Kendinizi bazı konularda çok daha şanslı hissedebilirsiniz. Örneğin aşk hayatında şans yüzünüze güler. Ya da kariyerinize yönelik önemli fırsatlar gelebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hapishanede Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi hapishanede görmek ihya yorumu, iç sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. Sizi üzen biri çok pişman olabilir ve artık o kişi kendini affettirmek isteyebilir. Eski sevgili de gelip size karşı hatalarını kabul edebilir. Size bazı konularda yeni sözler verebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Elif dedi ki:

    Mrb bekarım ama rüyamda hamile olduğumu görüyordum ve şuan görüştüğüm fakat içimin çok fazla ısınmadığı biir ile evli olduğumu görüyordum kendisi çok iyi ama ailesi biraz kötü davranıyordu bana bu yüzden rüyamda boşunma davası açıyordum. Birde eski sevgilimi halen bişeyşer his ettiğim birini rüyamda hapiste olduğunu görüyordum onu kurtarmak için bişeyler yapıyordum çıkıyordu ama yüzüme bile bakmıyordu yorumlarınız için teşekkür ederim

DMCA.com Protection Status