Rüyada Eski Sevgiliyi İçkili Görmek

Rüyada eski sevgiliyi içkili görmek, kendi maddi durumunuzun çevrenizdeki insanlardan daha iyi olacağına ve daha çok kazanca yorumlanır. Maddi güce sahip olunur ve daha önce size inanmayan insanlar mahcup olurlar. Eski sevgilinizin de sizi engellediği bir alanda başarılı olabilirsiniz. Kendi inanç ve çabanız ile elde edeceğiniz başarıda kimse hak gözetmek ancak kıskanan çok sayıda insan olabilir. Sizin başarılı olmanızı istemeyen kişiler hüsrana uğrarlar. Rüyada eski sevgilinin içki içtiğini görmek, eski sevgiliden daha iyi bir durumda olmak demektir. Eski sevgiliniz ile ilgili alacağınız haberlere şaşırabilirsiniz. Hayatınızda çok sevinçli gelişmeler olabilir, kader yüzünüze güler.

Rüyada eski sevgiliyi alkollü görmek, her türlü kötü alışkanlıktan kaçınmak ve kendine güvenin artmasına yorumlanır. Başkaları yüzünden kendinizi geri planda tuttuğunuz bir alanda kendinizi gösterebilir, takdir kazanabilirsiniz. Hiç kimse işinize gücünüze engel olmaz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Sarhoş Görmek

Size kötülüğü dokunan kişilerin dönüp dolaşıp kendileri benzer şeyler yaşayacaklarına ve buna şahit olmaya yorumlanır. Zamanında sizi küçümseyen ya da hor gören kişiler benzer duruma düşer. Yapılan haksızlıkların bir benzerini yaşayabilirler.

Rüyada Eski Sevgiliyi İçkili Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi içkili görmek ihya yorumu, kalbinizi kıran her kim varsa pişman olmasına ve sosyal statünüzün yükselmesine yorumlanır. Maddi durumunuz günden güne daha iyi olabilir, talihiniz açık olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Kader dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi içkili ve penisinin büyük olduğunu gördüm. Sonra ben yanında geçerken bana saldırmaya çalışıyordu. Ben kaçıp lavaboya giriyordum. Sonra lavabodan çıkarken içki şişesini bana doğru fırlatıyor ve omzuma değiyordu.. Bende içki şişesini alıp babasına veriyordum işte oğluna bak neler yapıyor diye. Babasıda alıyordu şişeyi ona fırlatıyordu sonra gidip penisinden tutuyordu bu ne diyordu utandırıyordu onu..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili hakkında haberler almaya ve ona öfkenin dinmesine yorumlanır.

  2. Admin dedi ki:

   Eski sevgilim sarhoş ve normalde alkol kullanmaz arkadas ortamindayiz benden özür diledi kendime söz verdim eskisi gibi olmıycak dedi ben ona bundan emin değilim dedim oda yemin ettim diyorum sana dedi

  3. Nur dedi ki:

   Merhaba erkek arkadaşımla kısa bi süre önce ayrıldık. Kendisi daha önce hiç içki içmedi ama rüyamda birayla başka bi içkiyi karıştırıp içiyodu içtikten sonra ağlamaya başladı çok perişan bi haldeydi.

 2. İlayda dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eski sevgilimi hamamda içmiş bir şekilde gördüm hamam tasının üstünde yerlerde yatıyordu ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya geri dönmek isteyeceğine yorumlanır.

 3. Da dedi ki:

  Rüyamda bi restorant gibi bir yerdeyim giriyorum içeriye Oturuyorum masada tek başımayım sanırım arkadaşlarımı bekliyorum masada mumlar yanıyor gül yaprakları falan var. Sonra bi çiçek getiriyor garson önüme bırakıyor masaya gülümseyip gidiyor Buket şeklinde değil de kutunun içinde gibi çiçekler şaşırıyorum sonra içeri eski sevgilim geliyor biz dans etmeye başlıyoruz ama sarılıyor bana ve sarhoş çok pişman üzgün. Beni özlediğini söylüyor 2 yakın arkadaşımda kapının önünde duruyor bana sarıldığını görünce gülümseyip içeriye gidiyorlar. Eski sevgilim benimle barışmak istiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya, yeniden görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

   1. Buse dedi ki:

    Merhaba Rüyamda eski sevgilim ile birlikte köhne bir yapının içindeyiz. İçeride 2 maymun var. Biri bebek biri yetişkin. Başkada bir şey yok. Biraz konuşup sohbet ediyoruz. Çok yoğun olduğunu söyledi. Sonra bana akşam rakı içelim seninle teklifinde bulundu. Bende akşam için hazırlamak için çıktım oradan

 4. Neşe dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimi gördüm elinde bir tabanca vardı sağa sola sıkıyordu alkollüydü bende sakin olmasını söyledim gel otur iç diyordu bende sakinleştrmek icin tamm diyip yanina yaklaştm ama icmedim aldm silahi ondan neden böyle yapıyorsun diyerek yanina oturdum çok üzgündü hep arada rüyama gelir adinim aklmda degil ruyama geldikten sonra aklima geliyor neden gordum diye cevap verirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi biri ile tanışmaya ve güvenmeye yorumlanır.

 5. Abc dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim bir barda içip sarhoş olmuş ve gizli numaradan arıyor beni. Ben kim olduğunu bilmediğim için açıyorum. Sonra bana bi şeyler söylüyor sanki dertli gibi. Bana hakaret ediyor niye gittin gibisinden. Normalde ben sesini duyar duymaz telefonu kapatırım çünkü takıntılı hep arıyor ama bu sefer onu sonuna kadar dinledim ama hiçbir şey söylemedim sonra bitti rüya.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile ilgili birinden haber almaya yorumlanır.

  2. yeliz dedi ki:

   selam rüyamda eski sevgilim çok hayat arkadaşım idi artık hiç görüşme yok ondan nefret ediyorum ama şimdi evli ve çoçuk lu bende nişanlı ama ben onu benim karşımda sürekli olarak elinde rakı şişesi ile sürekli olarak içiyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya aklınızdaki bazı şüphelerin bitmesine, mutlu olmaya yorumlanır.

 6. dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın nikahindayiz eski sevgilim arkadaşımın abisi ve düğünden önce içiyor ve fotoğraflara bakip ne güzel adamım diyor daha sonra ben telefonla görüşmek için dışarı çıkıyorum bu kadar hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan haber almaya, sizden hoşlanan birine yorumlanır.

 7. Gizemli dedi ki:

  Rüyamda ayrı olduğumuzu biliyorum ama o çok sarhoş bi okul çıkışı gelip sarılıyo ve yanagimdan ölüyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizi özlediğini söylemesine yorumlanır.

 8. Aylin dedi ki:

  Rüyamda yurt gibi bi yerdeyim eski sevgilimle yan yana odalardayız meğerse sonra bu arkadaşıyla katın mutfağında içiyo yüksek sesle arkadaşıyla muhabbet ediyo.sonra benim odamın kapısı açık odayı topluyodum sonra birden geldiler kapıda beklediler napıyosun falan dediler ben de sen içtin. İ dedim o da sarhoş değilim kafam güzel dedi sonra boşver ya kafam güzel diyip hemen yanda olan odasına gitti ben de arkasından gittim ama bişey konuşmadık benim işim vardı biraz orda durup yurtla beraber gezi gibi bişeye gittim devamında bişeyler oldu ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi almaya, eski sevgiliden uzaklaşmaya yorumlanır.

 9. Dilara dedi ki:

  Rüyamda ben arkadaşımla rakı içmek için masa kuruyordum ama sıra bir yere gidiyordum geri döndüğümde eski sevgilimin elinde sigara ve masada otururken gördüm onu şaşkınlıkla sadece bakakaldım

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya sizi ozleyen biri ile gorusmeye yorumlanir.

 10. Didem dedi ki:

  Bir arkadaşımla oturuyorduk eski sevgilime bir şey söylemesi için arar mısın diyordum. Eski sevgilim telefonu açınca arkadaşım şaka olsun diye telefonu bana verince ben onun yanından kalkıp gidiyordum. Sonra da Eski sevgilimin sarhoş bir şekilde bir erkek arkadaşıyla oyun havası tarzı bir şey oynadığını gördüm anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden görüşmek, sizi aramasına yorumlanır.

 11. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda eskiden hoşlandigim kişiyi gördüm sarhoştu benden hoşlandığını gördüm benim hayatıma müdahale eden biri var onu da gördüm hoşlandigim çocukla görüşüp niyetini anlamak istediğini söylüyordu bende ona inanmıyordum işimi bozmazindan supheleniyordum eskiden hoşlandiğim çocuğun beni sevdiğini hissediyordum şaşırıyorum ve hoşuma gidiyordu benimle ciddi olduğunu biliyordum sarhoş olması beni endiselendiriyordu ilerde nasıl olur diye, beni sevdiğine emindim sonra başka biriyle daha görüştüm ama ona çok guvenmiyordum diğeri bana güven veriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır sizinle tanışmak isteyen birinin aramasına, yakından tanımak istemesine yorumlanır.

 12. Nur dedi ki:

  Rüyamda Eski sevgilimi sarhos gordum bir kizla el ele gülüyodular sonra sigara ictigini gordum anlami ne acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden aramasına yorumlanır.

 13. Nur dedi ki:

  Ruyamda Eski sevgilimin icki ictigini gordum bir kizla el ele guluyordular sonra sigara ictigini gordum

 14. Gün dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim eski sevgilimi arkadaşları ile arabada görüyorum halinden geçin sarhoş gibi görünüyordu benim ise özerimde abiye görünümlü bir elbiseyle mezuniyet gibi bir yere katılacakken görüyorum onu ben o halimle görünce kafasını kaldırıp tekrar bakıyor ardından bende onlaım benim gittiğim yerin üst katında ki alkollü meyhane gibi bir yer varmış ve oraya çıkacaklarını düşünüyorum aynı merdivenlerden çıkıyoruz kendi kendime diyorum ki Ramazan ayında bu çocuk içmez asla benden sonra ne hale gelmiş diyorum nasıl değişmiş diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile görüşmeye, sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 15. Banu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim okul gibi bir yerdeydik bulunduğum yerde koltuk vardı koltuğun arkasına çökmüş sarhoş bir şekilde ayrıldıktan sonra ilk kez karşılaştığımız zamanki bakışıyla bakıyordu bana sonra yakın bir arkadaşım onu öyle görüp bana baksana şunun haline diyordu ben de sanki görmemişim gibi neye bakıyım diyordum o da elimden tutup beni koltuğun oraya götürüyordu barıştırmaya çalışıyordu eski sevgilimin de bana olan bakışından barışmak istediğini anlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına, yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 16. Esengül dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi sarhoş gördüm. Barışmak istediğini söyledi. Söyledikten sonra öpüştük.

  1. admin dedi ki:

   Sizi özlediğini öğrenmeye yorumlanır.

 17. Buse dedi ki:

  Merhaba, Ben ayrıldığımız gece rüyamda alkol içtiğini, benim yanımda ve üzgün olduğunu gördüm. Normalde alkol kullanmayan ve karşı olan biri olmasından dolayı rüyamda şaşırıyor ve içmemesini söylüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aradaki bazı anlaşmazlık öfkenin dinmesine yorumlanır.

 18. Arzu dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eski sevgilimin evine gittiğimi görüyorum merdivende karşılaşıyoruz gözleri içi kıp kırmızı alkollü ben barışmak için gidiyorum o elime kuranı Kerim ve bozuk para veriyor sonra yatıyor bu kadarını hatırlıyorum anlamı nedir acaba teşekkür ederim şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi görmek istemesine ve özlemesine yorumlanır.

 19. Emina dedi ki:

  Selamünaleyküm nişanlıyım ben sabaha karşı rüyamda alkollü bir eğlenceli mekanına gittiğimizi gördüm yanımda nişanlım annesi eniştesi ve bir komşuları var kaynanamla dans edip eğleniyoruz sonra onlar birden komşusuyla arabaya binip gidiyorlar arabada yer var ama bana hiç demiyorlar sende gel sonra onlar gidiyor bende nasıl gideceğime bakıyorum derken nişanlım çıkıyor ortaya ben mutlu mutlu anlatıyorum ona eğlendiğimizi bana sarılıp beni boynumdan öpüyor sonra ben ondan alkol kokusu alıyorum oda inkar etmiyor bir tane bira içtim diyor bende enişten ablan yüzünden içtin onlar içiyor sahada alıştırdılar diyip ayrılıyorum sonra dışarı çıkıyorum eve gitmek için taksi bakıyorum göremiyorum semt olarak iş yerimle aynı yerdeyim evime uzak sonra kapıdaki güvenlik elinde bira bana sarkıntılık yapıyor nişamlım benim peşimden koşuyor enişteside güvenliğin üstüne gidip onlar evlenicek eğlenmiyorlar senin gibi diyor nişanlımı istemiyorum ama o benim peşimi bırakmıyor ben başka bir yere gidiyorum yine karşıma çıkıyor sonra hesabı ödüyorum garson şurdaki beyfendi alkol içti diyor onunda parasını veriyorum nişanlım eniştesine koşuyor sana içme demedim mi diyor eniştesi çok sarhoş ve uyanıyorum hayır olsun inşallah lütfen detaylı anlatın teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya içinize dert olan bir şey varsa iyi haberler almak ve rahat etmek, özle hayatınızda çok mutlu olmaya yorumlanır.

 20. Buse dedi ki:

  Merhaba Rüyamda eski sevgilim ile birlikte köhne bir yapının içindeyiz. İçeride 2 maymun var. Biri bebek biri yetişkin. Başkada bir şey yok. Biraz konuşup sohbet ediyoruz. Çok yoğun olduğunu söyledi. Sonra bana akşam rakı içelim seninle teklifinde bulundu. Bende akşam için hazırlamak için çıktım oradan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya korku ve kaygılardan kurtulmak ve iki farklı haber almaya yorumlanır.

 21. Selda yildirim dedi ki:

  Rüyada baya bir eski sevgilimi hasta annesinin yaninda sarhos rölünü yaparak sitem ediyordu. Beni bir kösede fark etti ama bilmemezlikten geldi. Ben cok yanlis yaptim o burda olsaydii beni severdi oldugum gibi kabul ederdi benim icin herseyi yapardi diyordu ve aglamakli gibidi. Bende kösede gizli gizli dinliyordum cok kötü bir vaziyetdeydi ve agliyordu. Bende agladim sonra dayanamayip kalktim ona ve hasta annesine yardim ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir fırsata eskis evgiliden haber almaya yorumlanır.

 22. Şükran dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle bi bankta oturuyoruz hic konusmuyoruz sadece bakıyoruz birbirimize boyle bi anı gibi goruyorum uzaktan bakiyorum elinde de bi bardakta icki sarhos halde ortak bi arkaşimiz gelip ondan adam olmaz dedim simdi pisman olup dursun diyordu uzgundu baya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlenen biri ile hasret gidermek daha sık görüşmeye yorumlanır.

 23. Kübra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim alkol içiyor ve bir yatak odasındayız ama bana karşı aşırı öfkeli sonrasında yatağa yattığımızda onun güvenmediği bir arkadaşı da oluyor ben arkadaşının yanına yatıyorum eski sevgilim de onun yanına daha da öfkeleniyordu ve benim sabah erken saatte uçağım varmış ona yetişecekmişim, lütfen yorumlar mısınız?

 24. Doğan dedi ki:

  Merhaba eski sevgilimi sırtı dönük kayanın üzerine uzanmış duruyordu ikinci rüyamda ise eski sevgilimin alkollü ortamda olduğunu gördüm masada içkiler falan vardı.

 25. Sude dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin bana sosyal medyadan icki ictigini soyledigini gordum ona içme dediğimde içme diyen biri eksik demişti bunun anlamı nedir?

 26. Firdevs dedi ki:

  Rüyada tanımadığım biri arıyordu .Gittiğimde eski sevgilimin içki komasına girdiğini görüyordum.onu araçla gönderiyordum yaşadığı yere hastaneye.Ardından onun içki komasına girmeden önce bi kadınla sarmaş dolaş mekanda olduğunu söylüyordu beni arayan kadın.Onu gönderdikten sonra ondan haber gelmiyordu .sabaha kadar bekliyordum evden gizlice çıkıp yola çıkmak için.

 27. meri dedi ki:

  rüyamda denizin ortasında bi tekne gibi bi yerdeyiz karşı karşıya oturuyorduk o içiyordu fakat ben içmiyordum sadece onu izliyordum yüzü gülüyordu hiç konuşmuyodu bide

 28. Gizli biri dedi ki:

  Eski sevgilim ve benim bi arkadaşım okul dolayısı ile bi otele gidiyorlardı ertesi sabah ben geliyordum arkadaşımı alıp eski sevgilim ve arkadaşının odasına giriyorduk sarhoş görüyorduk ne olduğunu sorduğumuzda bize dün içtiklerini anlatıyordu ve şişeleri gösteriyorlardı daha sonra ben başka yere giderken yine eski sevgilimin arkadaşı ve ortak arkadaşımız bana eski sevgilimin nesi olduğunu soruyor bende bilmediğimi başka yakın olduğu kişiye sormasını ikimizin arasının iyi olmadığını söylüyordum.

 29. Henna dedi ki:

  Selamin Aleyküm rüyamda eski sevgilim onun yakın bir arkadaşı ve benim bi arkadaşım okul dolayısı ile bir otele gidiyorlar. Sabah ben geliyorum arkadaşımı alıp eski sevgilim ve onun arkadaşının odasına giriyoruz ve sarhoş halde buluyoruz onları. Ne olduğunu sorduğumuzda bize odada içki şişesi bulup akşam içtiklerini söylüyorlar. Daha sonra ben bir yere gidiyorum o sırada geçtiğim yolun kenarında yine eski sevgilim yakın arkadaşı ve benim arkadaşım oturuyorlar bana eski sevgilimin moralinin neden kötü olduğunu soruyorlar. Bende bilmediğimi benimle arasının iyi olmadığını ortak bi arkadaşımızın ismini verip onunla daha samimi olduğunu ona sormalarını söylüyorum.

 30. Fatmagül dedi ki:

  Arama sonuçları: Bende rüyam eski erkek arkadaşımı gördüm ben masaya oturdum ve oda garsonmus içki getirmesini söyledim bana ama benim yüzüme bile bakmadı ama ben ona doya doya baktım ve ben şuan başka biriyle evliyim çok saçma bir rüya ama etkisinden hala çıkamıyorum hayır olsun inşallah.
  Bu durumdan dolayı özür dileriz,

 31. Ayşem dedi ki:

  Eski sevgilim alkollü bi şekilde araç kullanıyor ama elinde büyük bi süt kutusu var bi yandan da bana bakıp gülüyor ama ben ölen babamın peşinden gidip ağlıyorum

 32. Mercan dedi ki:

  Efendim benim size 3 rüyamı anlatıp yorum cevaplamanızı istiyorum ama önce bitanesini anlatıyım: Rüyamda paten sürüyodum tam sürerken düştüm ve karşımda bi kapı karşımda eski sevgilim ve arkadaşı vardı içki içiyodular ben onu gördüm ama o beni görmedi Ondan sonra ben düştüğüm gibi ayağa kalktım tam o anda amcamın kızı geldi yanıma ben de ona düştüm işte niye yardım etmedin dedim ondan sonra ben o kapıdan çıkarken eski sevgilim orda yoktu sonra ben patenimi sürdüm çıkartırken ters giydiğimi farkettim sonra işte diğer arkadaşıma sürmesi için verdim yolda çorapla yürüyodum sırf arkadaşım pateni sürsün diye

 33. Tugay dedi ki:

  Merhaba,
  Ben rüyamda eski sevgilimle beraber bir otel veya site gibi bir yerde altlı üstlü katlı gibi olacak şekilde hem bana saçma sapan mesajlar attığını daha sonrada ben onun olduğu daireye inip kapısının açık olduğunu sarhoş olduğunu ve yarı çıplak olduğunu onunla oturup sinirli bir halde sohbet etmeye çalıştığım esnada uyandım çok etkiledi beni bu rüya anlamını çok merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim.

 34. Ela dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim sarhoş geliyordu yabinda tanımadığım iki kişiyle arabada oturuyorlardi evimin önünde durdurlar sonra ben bunlar eve geldi açtım kapımı kusasi vardi kusmadı.

 35. Deniz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi türbanlı bir şekilde sarhoş iken görüyorum. Eskiden çalıştığım bir binanın içerisinde, eski bir dostumu öpmeye çalışırken eski sevgilimi kolundan tutup çekiyorum. Beni gördüğünde şaşırıyor ancak çok sarhoş olduğu için tepki veremiyor. Koluna girip onu evine götürmeye çalışıyorum, ancak evin yolunu bilmediğim için onun tarifine güvenerek ara sokaklardan ilerlemeye başlıyoruz. Bu sırada hayatından ve nasıl sarhoş olduğundan bahsediyor. Bense dinliyorum ara ara kısa cevaplar veriyorum.

 36. Betül sena kaya dedi ki:

  Normal hayatimda eski sevgilim beni heryerden engelledi rüyamda benim engelmi heryerden kaldırmış arkadaşlarıyla alkol alıyordu ve bana wHatsaaptan yazıyordu benimle barışmak istediğini pişman oldunu yaziyordu biraz ses kaydı atiyordu ama ben içimden sarhoşken söylediğinin farkında değil kendine gelince kokusuyum diyordum sonra bizim konuşmamızı ss alip wp profil fotoğrafı yapmıştı ve sabah oluyordu artık konuşma vakti geldi diyordum sonra uyandım

 37. Betül sena kaya dedi ki:

  Söylemeyi unuttum onu sanırım affedicektim

 38. .. dedi ki:

  Rüyamda sabah kalkıp erkek bir falcıya gidiyordum bana fal bakıyordu ama ne dediğini hatırlamıyorum sonrasında ben eve gidiyordum o sırada eski sevgilim arkadaşıyla eski sevgilimin arabasının içindelerdi beni takip ediyorlardı bende onlara dönüp şuan olmaz diyordum sonra binama gelmiştim *(bizim binanın kapısı aynalı) ordan kendime bakmıştım saçımın önden bir kısmını sarıya boyaymışım *( normalde saçımda şuan sarı renk yok) sonrasında eski sevgilimde arkamdan gelmişti ve binada karanlik oda gibi bir yer vardı ve ben onun kucağına oturuyordum sonrasında uyandım

 39. Vvv dedi ki:

  Ruyamda binamın lobisinde eski sevgilimi götürdüğümü düşünüyordum büyük bi kalabalık vardı yanındaki kiz eski sevgilime benzettiğim kişiyle bakismami görüp hiç duyamadığım bi ismi söyleyip aranız  mı bozuk diyordu o an anlıyordum ki o kişi eski sevgilimin abisiydi sonra eve çıkıyorum evinmin yatak odasinda eski sevgilimj yeni sevgilisiyle goruyordum ve eski sevgilime uzun uzun bakıp kapıyı kapatıyordum sonra mutfağa gidip patates kızartmaya başlıyordum çok güzel gözüküyordu o sırada yatak odasındaki sesleri duyuyordum tartışıyorlardı yeni sevgilisi eski erkek arkadaşıma sana neden öyle baktı o kimdi diyordu sonra kız yani yeni sevgilisi benim yanıma geliyordu bende onu çok güzel ayırmıyorum patates kızartmamdan veriyorum ve rüyam bitti uyanır uyanmaz ağlamaya başladım yeni sevgilisini gördüğüm için aslında umrumda değil neden ağladım bilmiyorum Rüyamda kendimi çatı gibi bir yerde görüyordum yanımda bir kız arkadaşım vardı  o sırada eski erkek arkadaşım ve arkadaşlarının konuşmalarını duyuyordum eski sevgilim yeni bi kızı sevmeye başlamış ve ona nasıl açılacağını söylüyordu

 40. İrem dedi ki:

  Merhaba rüyamda bi arkadaşımla şehir dışına gezmeye gidiyoruz o sıra gittiğimiz yerde eski sevgilimin arkadaşıyla karşılaşıyoruz sonra bir yere oturmaya gidiyoruz eski sevgilim yakın bir arkadaşı yanlarında da 2 tane kız var sonra arkadaşı bi yere gidiyo eski sevgilim de onunla birlikte gidiyor beni de çağırıyorlar ben gitmek istemediğimi söylüyorum sonra eski sevgilim sarhoş bi şekilde bana bağırmaya başlıyo ve tekrardan bi ilişkiye başlamak istediğini soyluyor

 41. Çağla dedi ki:

  Ben rüyam da eski sevgilimi gördüm alkol şişelerini topluyordu artık bunlara gerek yok diyip ben gidicem diye evini topluyordu hayatında biri var onunla ayrılmış sosyal medyada evinde bir fotoğraf fotoğrafını paylaşmıştı

 42. ayla dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimi arkadaşları ile bulunduğu bir ortamda sarhoş gördüm başına falan vuruyordu eliyle perişhan bir haldeydi

 43. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda teyzemle beraber dini bi toplantıya gidiyorduk kuran falan okunuyordu sonra öğrendim ki eski sevgilimin kızı için yapılan bi mevlütmüş gitmek istiyorum bi taraftan ama bi taraftanda son kez göreyim iyi mi diye merak ediyorum sonra yemekler falan yeniyordu biraz yürüyorduk teyzemle o sırada eski sevgilim arkadaşlarıyla köşede oturmuş konuşuyorlar göz göze geliyoruz kafamı çeviriyorum o artık evli bakma diye kendime kızıyorum suçlanıyorum teyzeme hadi gidelim artık burdan diyorum tam giderken yine göz göze geliyorum elinde alkol dolu bardak önünde şişesi vardı ve üzüldüğünde hep gözleri küçülür kısılırdı yine öyle gözleri kısık bi şekilde bakıyordu bende haline üzülmeme rağmen o artık evli diye hemen ordan uzaklaştım içim gitti ama öyle biri değilim ben diye arkama bakmadan hızla uzaklaştım sonrada uyandım

 44. Poğca Yanak dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim sarhostu. Askere gidecekmis eglencede icmisler. Sonra beni arıyor. Sesi çok sevecen. Yani sevgili gibiyiz konusurken. Bir ara cok yakin arkadasi bunu tasiyor eski sevgilimi de aglarken gördüm..

 45. Bahar Karayanız dedi ki:

  Eski nişanlımla ayrılalı 3 sene oldu o ayrılmıştı rüyamda evlerının oraya gıdıyorum sabahtan akşama kadar onu görmeye calışıyorum akşam evden çıkıyor görüyorum konuşalımmı diyorum yolda bıyere varana yani gidicegi yere kadar konuşmama izin verıyordu onu sevdıgımı sabhtan berı onu bekledıgımı söylüyorum çok alkollüydü sarhoş gibiydi bana bagırıcakken kuzeni onu susturuyor Bi rüyada 2 kere farklı şekilde gördüm bide şuan sevgılısı var onun o kızlaydı ben fatıhe ulaşmaya calısıyorum aılesı ve o kız engel olmaya calısıyordu en sonunda bnı polise şikayet edıyordu o kızın önünde bni götürceklerı an o kızı alıp götürüyorlar fatıh bana evlenme teklifi ediyordu vs hersey oyundu filan diyordu

 46. Zeynep dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski erkek arkadaşımla bara gitmiştik. Masada yan yana oturmuştu ama arada sırada kucağına oturup sonrasında geri yerime oturuyordum. Kendisi sürekli bira içtiği için kafası çakır olmuştu ve arada sırada çok tuvaleti geldiği için altına kaçırıyor masanın altına yapıyordu tuvaletini. Sonrasında bardan çıkmaya karar verdik o sırada bu tuvalete gitti ben de kasanın önünde onu beklerken uyanıverdim.

 47. Melisa dedi ki:

  Rüyada 1 buçuk yıllık eski sevgilimi gördüm.Arkadaşlarıylaydı 2 kız 2 erkek şeklinde.Sadece o çok sarhoştu onu gördüğümde yanındaki kızı gönderdim ayıltmaya falan çalıştım çok memnundu halinden koynumda falan yatıyordu rüyada da ayrıyız bu arada.Ve en önemlisi şuan gerçek hayatta sevgilisi var

 48. Havva dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin kardeşi ben birde bı kız eski sevgilimi arıyorduk kardeşi abi nerdesin diye sorular soruyordu ancak o alkollü olarak cevap veriyordu bu ne demektir acaba ?

 49. Nesrin dedi ki:

  Rüyamda 1 ay önce beni ve cocugumuza kazıt atarak yalanlar söyleyerek ayrıldığım kisiyi çuval çuval kestane ve degisik hediyelerle sarhoş bana geldiğini gördüm

 50. nisa dedi ki:

  eski sevgilimle kisa bir sure icersinde ayrildik ve ruyamda sarhos bi sekilde baskasiyla opusurken gordum ve ayritten benim evimde birlikte sarilarak uyuyoduk

 51. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin sarhoş bir halde eve geldiğini sonrasında ise beni aradığını sonra sızdığını kız kardeşiyle konuştuğumu gördüm.

 52. GÖZDE dedi ki:

  merhaba , ben eski erkek arkadaşımı kızlı erkekli bir grupta masada otururken gördüm. annem ve babam ile de yan masa da oturuyorduk. beni görüp birşeyler ima ediyordu hatırlayamadığım ve buna üstü kapalı kızlara cevap veriyordum. ardından ayağa kalkıp arabasından alkol şişesi ve bardağı alıp masalarına oturmuştu.

 53. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda ayrılmışız gerçek hayatta gibi .çok içmiş kendinde değildi beni görünce pişman oldu ağlıyordu telefonumu alıp kaçtım kovalamaca başladı sonrada fırlattım sinirlendi ve korktu

 54. İbo dedi ki:

  Eskiden çok sevdiğim ve hala sevdiğim diyelim kadini ruyamda raki servisi yaptim yaninda birileri vardi birbirimizi taniyorduk ve ona hanfendi buz alirmisiniz diye hitap ettim ama içim o kadar yaniyorduki onun gözlerinin yaşardigini ve konusamadiğini fark ettim servisten sonra uzaklastim ve elimdeki buz kovasini firlatip lanet olsun deyip kapidan cikip gittim ve uyandim

 55. Elif dedi ki:

  Eski sevgilimi rakı masasinda gördüm sarhoştu ve benim yuuzmden o halde olduğunu söylüyordu

 56. Rabia dedi ki:

  Okuldaydım ve eski sevgilimin sweati bendeydi. Çıkışta yanıma geldi. Benden sweatini istedi aylar önce almıştım. Bende yanımda değil dedim. Biliyorum evine gelip alıcam dedi. Bu arada kafası güzeldi içmiş öğlen arası. Yolda yürürken yanımda durmaya çalıştı pişman gibi konuştu sonra koluna girdim rüyanın bu kadarını hatırlıyorum

 57. Ceren dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimi gördüm aynı ortamdaydık ama hiç bi şekilde diyalog olmadı sonrq ben dışarı çıktım onun evine sinirle gidiyorum benim bulunduğum yerde ne işin var diye evde de yengem var annem var çocuğun babası var sonra eski sevgilim evden elinde içki şişesi ile sarhoş Bi halde çıkıyor ve rüya bitiriyor

 58. Efsa dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle birlikte biryere gittigimizi gordum. Is arabasiyla gidiyorduk park ettik fakat kendisi sarhostu. Arabadan inerken onun tarafindan inmek zorunda kaldim yan araba yakin durdugu icin ve inerken cantami ve telefonumu kendisine uzatmistim. Inerken soylenmeyz baslamisti zaten ve Indikten sonra esyalarimi geri isteyince telefonu verdi cantami tuttu sinirli bi sekilde. Sordum cantami neden vermiyorsun diye birazdan verecegim deyip devam yurudu. Birden cantami calilarin arasina sinirli atti ve al simdi cantani dedi. Ben uzgun ve saskin bi halde cantami alip pesinden devam yurudum ve sonra uyandim.

 59. Cahit dedi ki:

  Rüyada eski sevgilim nişanlısıyla kavga etmiş baya bir de sarhoştu arkadaşlarla birlikte bir girdik orda gördüm tam hatırlamıyorum orasını sonra konuştuk yüzüme güldü derdini anlattı öyle

 60. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin alkol aldığını ve beni görüntülü aradığını konuşmak istediğini gördüm ama ben o an müsait değildim ve kapatıyordum bekle hemen aricam müsait bir yere geçeyim diyordum

 61. Yakup dedi ki:

  Mmeraba eski sevgilim rüyamda seni aldatmadim diye bağırdı kaffese otururken ve ben bı arâ yanindan uzaklaştım.trkrar geldmde iciyordu kafede ve sarıldı bana tabirini yazarmisiniz.bu arada beň yanına gidəken bı tanıdığım bu kadın çok iyiydi noldubuna herkeze oturuyor dedi.ama kimseyle oturduğu gormedim

DMCA.com Protection Status