Rüyada Eski Sevgiliyi Isırmak

Rüyada eski sevgiliyi ısırdığını görmek, rahat bir hayat sürmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Bir süredir devam eden sorunlar geride kalır. Eski sevgiliniz ile aranızdaki gergin dönem biter. Sizden aldığı ve hakkınız olan bir şeyi geri verir. ortak plan projeleriniz varsa da hakkınız olan emek verdiğiniz ne varsa size verilir. Arada maddi manevi bir bağlantı kalmaz. Eğer sizi maddi olarak zararı uğrattı ise de bu durum yakında telafi olur. Hakkınız olan ve sizden alınan parayı geri alabilirsiniz. Mahkemelik olan kişiler de haklarını alırlar.

Rüyada eski sevgilinin dudağını ısırmak, sizi özlediğini başkalarına anlatması anlamına gelir. Size karşı hala duyguları olabilir ve ortak dostlarınıza size karşı özleminde bahsedebilir. Sizinle yeniden görüşmek istiyor olabilir ve ortak dostlar aracılık edebilirler.

Rüyada Eski Sevgilinin Elinin Isırmak

Kendi emekleriniz ile çok iyi yerlere gelmek ve maddi güç elde etmeye yorumlanır. Zamanında eski sevgilinizin yapamazsın dediği bir şey varsa önünüzdeki engelleri aşıp zoru başarabilirsiniz. Size inanıp güvenmeyen veya hasetlik yapan kişiler hüsrana uğrarlar. Kendi azminiz ve hırsınız ile güzel imkanlar elde edebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Kolunu Isırmak

Eski sevgilinizin size kalbi kırıldıysa onarmaya ve gönlünü almaya yorumlanır. Eğer sizin bir hatanız olduysa sizden bir adım atmanızı bekliyor olabilir. Bazı sözlerinizden dolayı size hala öfke duysa da barışmayı düşünüyor olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Isırmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi ısırmak ihya yorumu, elinize daha çok para geçmesine ve maddi güç elde etmeye yorumlanır. Eski sevgiliniz ile görüştüğünüz zamandan daha iyi kazanç sağlanabilir. Size karşı maddi zararı dokundu ise de telafi edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status