Rüyada Eski Sevgiliyi İstemeye Gitmek

Rüyada eski sevgiliyi istemeye gitmek, eski sevgiliniz zamanında yarım kalan işleriniz plan projeleriniz varsa bunları tamamlamak ve verdiğiniz sözleri tutmaya yorumlanır. Aileniz ve çevrenizdeki insanların sizden beklentileri varsa bu beklentileri rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Hatta size inanıp güvenmeyen insanlara karşın zafer elde edilebilir. İş hayatında beklenen başarı gelir. Özellikle de maddi olarak güçlenmek isteyen kişiler maddi hedeflerine ulaşırlar ve eskisinden daha iyi maddi olanaklar sağlayabilirler. Eskiden üzerinizde var olan baskı artık ortadan kalkar ve daha rahat bir şekilde hayatınıza yön verebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi görücüye gitmek, hayırlı bir talip adayına yorumlanır ve sizinle ciddi düşünen biri tanışmak isteyebilir. Yakınlarınız da bu konuda aracılık yapabilirler. İlerleyen günlerde hayat arkadaşınız karşınıza çıkabilir ve ailelerin de rızası ile hayırlı bir evlilik yapılabilir. Düğün dernek telaşına girilebilir ve her şeyi usulüne uygun bir şekilde yaparak yuvanızı kurabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi İstemeye Gitmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi istemeye gitmek ihya yorumu, şansın ve talihin açık olduğuna yorumlanır. Her şey gönlünüze göre olur ve hayırlı bir talip çıkar. Ailenizin de çok seveceği bir hayat arkadaşına işaret eder. Evilik planı olmayan biri için bu rüya tanışacağı kişi sayesinde evlenme planları kurmaya yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Ali Koç dedi ki:

    Eski sevgilimin evine tanışma ve isteme bağbında gidiyorduk babasının normalde kolu sakat değil rüyamda sakat idi ve eski sevgilim benimle barışmak istemiyor oraya gittigimde bile suratıma bakmıyordu sonradan konuşmaya başlıyor

  2. Sezgin erkan dedi ki:

    Eski sevgilim ikizdi babasından onu istiyordum babasıda ikiziyle beraber evlendirmek istiyordu

  3. Süleyman mini dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilime başka birinin görücü olarak gittiğini gördüm ve bana bunun haberini eski sevgilimin kız kardeşi verdi

DMCA.com Protection Status