Rüyada Eski Sevgiliyi Kaçırmak

Rüyada eski sevgiliyi kaçırdığını görmek, ilk görüşte evlenmek isteyeceğiniz birinin hayatınıza girmesine yorumlanır. Gördüğünüz anda kalbinizi çalacak bir yakında karşınıza çıkabilir ve evlilik hazırlığına başlanabilir. Bu rüya hayırlıdır ve hayırlı bir talip ile düğün dernekle evlenmeye yorumlanır. Evleneceğiniz kişiler tüm gelenekleri yerine getirerek bir düğün yapabilirsiniz. Hayatınıza girecek olan kişi ilk görüşte evlilik planı kurmanızı sağlayabilir. Hala aklınız eski sevgilinizde ise onu aklınızdan çıkarmanızı sağlayacak bir sürpriz aşka işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi düğününde kaçırmak, yakın çevrenizden bekar olan birinin evlenmesine vesile olmak şeklinde yorumlanır. İki kişinin tanışması sizin sayenizde olabilir ve düğünlerine nikah şahidi olabilirsiniz. Sevdiğiniz iki insan mürivetini görebilirsiniz. Aile içerisinde bekar biri varsa o kişinin de düğün telaşına yardım etmeniz gerekebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Seni Kaçırmaya Çalışması

Yeni tanışacağınız birinin sizinle evlilik düşüncelerinin olacağına yorumlanır. Yeni başlayan ilişki evlilik yolunda ilerler ve ailenizin de bu ilişkiye rızasını alabilirsiniz. Özellikle anne ve babanızın gördüğü an çok seveceği biri hayatınıza girebilir, mutlu bir yuva kurulabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kaçırmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi kaçırmak ihya yorumu, aşk hayatında çok mutlu olmak ve değer görmeye,mutlu bir yuva kurmaya yorumlanır. Yapacağınız evlilik herkesin rızasını alır ve güzel bir düğün dernek ile dünya evine girebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Mustafa Tütüncü dedi ki:

    Merhaba kolay gelsin ben önceden kız arkadaşımı kaçırmıştım Sonra Bazı sebeblerden geri döndü 6 ay önce dün akşam rüyamda onu tekrar kaçırdığımı Gördüm yorumu nedir

  2. Tahsim dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimi kaçırmış olduğumu gördüm onu hiç görmedim ama kaçırmıştım akrabalarıma konuşuyorduk bu konuda ve annesinin çok zoruna gideceğini söylüyorduk bu arada eski sevgilim şuan evli

  3. Zeynep dedi ki:

    Ben şuan evliyim ve bir kızım var rüyamda eski sevgilimi gördüm ve artık hiç kimsenin umrunda olmadığını ve konuşup tekrar barışmak için kolumdan tutup götürdü aceba ne anlama geliyor bu yardımcı olurmusunuz

DMCA.com Protection Status