Rüyada Eski Sevgiliyi Karşında Görmek

Rüyada eski sevgiliyi karşında görmek, gelecek günlere karşınıza çıkacak olan birinden etkilenmek ve bir ilişkinin başlamasına yorumlanır. İlk görüşte aşık olacağınız biri de karşınıza çıkabilir ve yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Sizi mutlu edip el üstünde tutacak biri hayatınıza girebilir ve eski ilişkinize dair artık bir beklenti ve umut kalmaz. Hayatınıza yeni bir yön verebilir ve aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişi sizi çok mutlu edebilir. Rüyada eski sevgili ile yüz yüze olmak, sizi zor durumda bırakıp üzen her kim varsa bu kişinin çok pişman olmasına yorumlanır. Aynı zamanda tam da yeni bir ilişkiye başlamış iken eski sevgiliniz size haber gönderebilir ve geri kazanmak isteyebilir. Aşk hayatında beklenmedik şeyler ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eski sevgili ile karşılaşmak, eski sevgilinin pişman olmasına ve sizi kaybettiği için üzülmesine yorumlanır. Aşk hayatında sizi çok mutlu bir ilişkiye başlarken o çok pişman olabilir. Size haksızlık yaptıysa da telafi etmeye çalışabilir. Ancak karşınıza daha iyi anlaşacağınız biri çıkabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Karşında Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi karşında görmek ihya yorumu, karşınıza iyi niyetli temiz kalpli insanların çıkmasına ve sizi el üstünde tutacak birine yorumlanır. Daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olabilir, sürpriz bir aşka başlanabilir. Eğer bir süredir aşk acısı çekiliyorsa da bu aşk acısı biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Beyza dedi ki:

    Merhabalar ben rüyamda eski sevgilimin hakkımda beni unutumadı falan söylediğini duyuyordum ve bizim evin orda bir arkadaşıyla onu görüyordum yanıma çağırıyordum ilişkimizinin bittiğini artık onu sevmediğimi söylüyordum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi mutlu edecek birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status