Rüyada Eski Sevgiliyi Köpek Olarak Görmek

Rüyada eski sevgiliyi köpek olarak görmek, eski ilişkinizde maddi manevi uğradığınız zarar varsa tüm zararı  telafi etmeye ve kayıpların geri gelmesine yorumlanır. Eski ilişkinizde sevgiliniz yüzünden gerçekleştiremediğiniz hayalleriniz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Ya da ilişkisi yüzünden dostları ile görüşemeyen kişiler yeniden sosyal çevrelerine geri dönerler. Eski sevgilinizin görüşmenizi kısıtladığı insanlar ile görüşüp dostlarınız ile aranızı düzeltebilirsiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayan her kim varsa daha fazla müdahale edemez, istediğiniz kişi ile görüşüp istediğiniz hayalleriniz için çalışıp çabalayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin köpeğe dönüşmesi, eski sevgilinize karşı hislerinizin bitmesine ve ona karşı duyduğunuz öfke ve kırgınlıktan da kurtulmak anlamına gelir. Eğer ilişkiniz kötü bittiyse etkilerinden kurtulur ve mutlu olunur. Ayrılık acısından kurtulamayan biri de yakın zamanda dostları ve dert ortağı olan insanlar sayesinde üzüntülerinden kurtulurlar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Köpek Olarak Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi köpek olarak görmek ihya yorumu, eski ilişkisini unutamayan birinin dostları sayesinde hayatına yeni bir sayfa açacağına yorumlanır. Yeni bir aşka yelken açılabilir, eski ilişkiniz artık temelli geride kalır. Aynı zamanda eski sevgili ile dost da olunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım ama arkadaşım olan biriyle istemediğim halde sevgili oluyordum. Onunla gezerken, yakın zamanda vefat eden bir eski sevgilimin ruhunu görüyorum. Köpek biçiminde görüyorum. Bir yere oturduktan sonra köpeği sevme bahanesiyle kalkıp yanına gidiyorum. Yüzüne baktığım an onu tanıyorum o da beni tanıyor. Koşarak yanıma geliyor. Sarılıyorum ona, ağlamaya başlıyorum. Cenazesine gidemediğim için üzgün olduğumu, ayrılsak bile arkasından hep çok iyi bir insan olduğunu söylediğimi bilmesini istediğimi söylüyorum. Onun da gözlerinden yaşlar süzülüyor. Biliyorum, üzülme diyor. Sonra erkek arkadaşım hadi falan diyor gelip. Köpek formundaki eski sevgilim de zaten son bi kere ziyaret etmem gereken insanlar var. Ben de gitmeliyim diyor. Ağlayarak uyanıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Buy rüya arada yalan söz taşıyan biri vrsa öğrenmeye, bazı insanların gerçek yüzlerini görmeye yorumlanır.

 2. Büşra Nur dedi ki:

  Eski sevgilim rüyamda siyah bir köpek olarak karşıma cıktı ben balkondayım o evin aşagısında bana aşagıdan hem havlayıp hem de sen benden nasıl ayrılırsın ben seni çok seviyordum diye bağırıyordu kulakları sağlar edici bir sesti hava karanlık gökte simsiyahtı bir de kahverenkli bir köpek vardı arkadaşıymıs siyah köpek sustuktan sonra o bağırmaya başladı sen kimsin diye çıkıştıgımı hatırlıyorum

 3. Mustafa dedi ki:

  Eski sevgilim rüyamda sarı tatlı süs köpeğine dönüşüyordu oyun oynuyordu sevdiriyordu kendini, normal hâle döndüğündede sarılıp yatıyorduk yani özlem gönderiyorduk öylece . Okuluna bırakırken gördüm, merdiven çıkarken ayaklarında terlik olduğunu gördüm takıldım o ayrıntıya. Annem ve benle aynı yatakta birbirimize satıldığımızı gördüm. En son köpek haliyle üzerimize atlayıp canımızı yakmadan saçlarımızla oynuyordu elimde patileri vardı kendi ellerimi severken mutlu mesut uyandım, bu insan beni aldatan bi insandı cok seviyor olsamda bunun neresinde hayır var düşünemiyorum

 4. Zeynep1 dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimi köpek gibi havlarken gördüm. Bisey anlatırken havluyordu

 5. Kardelen dedi ki:

  Eski sevgilimle sevişirken rüyamda bacaklarının bir an köpek bacakları olarak gördüm daha sonraa ruyada ona hiçbirşey beli etmedim sevişmeye devam etim sevişirken onla penisi kırıldı eski sevgilim bağırdı bende korkarak ben birşey yapmadım oda erkekliğim gitti napıcam diye sözler söyledi

 6. Ela aleyna dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi yeni ayrıldığım hala sevdiğim kişiyi köpek olarak gördüm ve benimle konuşuyordu

DMCA.com Protection Status