Rüyada Eski Sevgiliyi Öldürmek

Rüyada eski sevgiliyi öldürdüğünü görmek, aşk hayatında yeni bir sayfa aralamak ve eskiden yaşadığınız tüm talihsizlikleri bir daha yaşamamak anlamına gelir. Eski sevgiliniz ile aranızda yaşadığınız tüm problemler ve sorunlar yeni ilişkinizde yaşanmaz. Eski sevgiliye karşı tüm duygularınız geçmişte kalabilir ve yeni bir aşka yelken açılabilir. Sizi çok seven ve ilk görüşte aşık olacağınız biri hayatınıza girebilir. Eski sevgilisi tarafından aldatılan biri bu rüyayı görürse bir daha aynı durumu yaşamaz. Kıskançlık ve aldatılma korkusu tekrar etmez. Hayatınıza giren kişi size güven verir ve el üstünde tutar.

Rüyada eski sevgiliyi öldürmeye çalışmak, unutmaya yorumlanır. Eski sevgilinizi unutup hayatınıza daha mutlu bir şekilde devam edebilirsiniz. Kişi boşuna üzüldüğünü anlar ve kendi değerini fark eder. Sizi seven ve ilgi alaka gösteren, gerçek değeri verecek birini hayatınıza alabilirsiniz. Eski sevgiliye dair tüm umutlarınızı geride bırakabilirsiniz. Artık eksi sevgilinde haber beklemek yerine kişi şansının bahtının peşinde koşar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öldürmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi öldürmek ihya yorumu, aşk hayatında yeni bir sayfa aralamak ve sizi gerçekten seven biri ile birlikte olmaya yorumlanır. Eski sevgilinize karşı umut ve bekleyiş biter. Aynı zamanda evleneceği kişi ile tanışmak şeklinde de yorumlanır. Talipleriniz çıkabilir ve sizinle bir ömür aynı yastığa baş koyacak kişi yakında karşınıza çıkar. Gerçek aşk bulunur ve gerçek sevgi aşk tadılır. Uzun zamandır yalnız olan kişiler evlilik yolunda bir ilişkiye başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Can dedi ki:

    Rüyamda, eski sevgilimle tekrar barisalim cabasi vardi. Ben istiyordum o istemiyordu yüz yüze konusiyorduk, o caba bi süre sonra kavgaya dönüstü ve uyandim. (Bi bucuk sene oldu iliski biteli)

  2. Ayan dedi ki:

    Rüyamda beni terk eden eski sevgilimin yeni sevgilisini gördüm.. Sevgilimden uzak dur felan diyordu… Issız bi ormandaydık.. Sonra bi baktım bi kafedeyiz… Eski sevgilimde ordaydı.. El eleydiler… Eski sevgilim: ben onu seviyorum diyp elinden tutuyordu… Sonra ben geçmişin hesabnı sordum iksinnende… Eski sevgilm bana.. Sevgilime bağrma falan diyordu… Baya bi kavga etdik…

DMCA.com Protection Status