Rüyada Eski Sevgiliyi Öpüşürken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi öpüşürken görmek, zamanında görmezden geldiğiniz şeylerin şu günlerde sizi rahatsız ettiğine ve sizi dolduruşa getirmeye çalışan birilerine yorumlanır. Sürekli geçmişi hatırlatarak keyfinizi kaçırmaya çalışan birileri olabilir. Eski kötü anıları hatırlayarak moraliniz bozulabilir ve bazı insanlara karşı öfke duygunuz artabilir. Özellikle de eski sevgiliniz ile ilgili öğrendiğiniz şeyler yüzünden onu kıskanabilir, ona karşı nefret duymaya başlayabilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, yalnızlıktan kurtulmaya ve hayatını iyi ve kötüsü ile paylaşacak birinin karşısına çıkmasına yorumlanır. Yakın zamanda hayatınıza girecek olan biri iyi kalpli ve size aşık biri olur. Bu kişiyi daha önce kimseyi sevmediğiniz kadar çok sevebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle dudak dudağa öpüşmek, aşk hayatında neşe ve mutluluğa yorumlanır. Kişi aşk hayatında daha önce yaşadığı hayal kırıklıklarını bir kez daha yaşamaz. Eğer eski sevgilinize karşı hala duygularınız varsa ve onu özlüyorsanız, onu unutturacak biri hayatınıza girebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Öpüşürken Görmek

Sizi kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen birine karşı dikkatli olun. Bu kişi sizi çok önemsiyor gibi görünse de sizi mutsuz edecek haberler getirebilir. Sürekli keyfinizi kaçıran şeylerden bahsedebilir. Eski sevgiliniz ile ortak arkadaşlarınızla da şu günlerde aranız açılabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpüşürken Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi öpüşürken görmek ihya yorumu, duygusal boşluktan ve yalnızlıktan kurtulmaya, sizi üzen kişileri hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Sizi üzen kişiler hayatınızdan çıkarlar, gerçekten mutlu edecek insanlarla tanışabilirsiniz. Kişi büyük bir aşk yaşayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Rüyamda hiç tanimadigim bir kizla cok yakin arkadaştım ve eski sevgilim(ruyada hala sevgiliyiz)gözümün önünde o kızla öpüştü bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 2. Dilan dedi ki:

  Şuan sevdiğim insanla ayrıyız bir haftadır ve çokta seviyorum bana yazacak mı bilmiyorum rüyamda da onu gördüm dersteyiz onun yanında otururken arka sıraya geçiyorum hoca kızıyor sonra onun yanına başka kız oturuyor ve sınıfta öpüşüyorlar ve biz o sırada sevgiliyiz ben kızı dövüyorum aynı bu şekilde gördüm hocam bu Ne demek işaret mi bu acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızdaki sorunları tatlıya bağlamaya yorumlanır.

 3. Sjsjsjjsj dedi ki:

  Bende eski sevgilimi bir atla öpüştü ünü gördüm ama ben hiç bir şey yapmayıp görmezden geliyorum ne anlama geliyor bu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 4. Cemre dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımı çirkin bir kızla bir yatakta öpüşürken gördüm üstrlik bende aynı odadaydım ve orada olduğumu gördü ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eksi sevgili hakkında bir şeyler öğrenmeye yorumlanır.

 5. Can dedi ki:

  Daha 2 gün oldu ayrılalı ve bugün rüyamda yakın arkadaşlarımdan biriyle öpüşürken gördüm ve sonra neden yaptın diye bağırıyordum?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmak istemesine yorumlanır.

 6. Fatee dedi ki:

  Erkek arkadaşımdan ayrıldım ama henüz ayrılmış sayılmayız bu süreçte beni rahatsz edebilecek bir çok şey yaptı ama arıyor sürekli sadece sevdiğini söylüyor gönlümü almak için herhangi bir çaba sarfetmiyor. Güvenmediğim için sevgili olmak istemiyorum ama onu gerçek seviyorum. Rüyamda bir erkek arkadaşım telefonla beni arayıp hiç hoş olmayan bir durumla karşılaştığını söyleyip telefona bakmam gerektiğini söylüyordu. Telefona baktığımda onun başka bir kızla reklam çekimi esnasında reklam bitişi bölümünde dudak dudağa geldiklerini görüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aşk hayatında sıkıntılı sürecin bitmesine ve yeniden mutlu olmaya yorumlanır.

 7. Ayse dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle birlikte yeni sevgilisini gördüm. (Gerçekte de öyle.) Bende onların yanlarına gidiyorum ve kız mutfaktayken ben eski sevgilimle öpüşuyorum. Kız bi anda geliyor ve biz normal şekilde devam ediyoruz. Hatta kızın yaptığı yemeği yiyorum . Üstelik bunu düşünmeden uyudum gece.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi tanımak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 8. Berk dedi ki:

  Nasıl geliştiğini tam hatırlamıyorum ama Eski Sevgilimle ve bir başka erkek arabamdaydı konuşma arasından sanki eski sevgilimle o çocuk benden önce tanışıyorlar gibi konuştular tam sevgili olcakken bir engel gibi bişey çıktı sanki sonra bir yerde durdum yemek yiyorum eski sevgilimde önde bir yer vardı orda yemeğini yiyor sonra ben arabada yiyorum ama sonra eski sevgilim gözükürken gözümden bi kayboldu o çocuk gecti önünden birden ikisinş gördüm yine ve konuştular sonra öpüşmeye başladılar bende arabada sinirli indim bir tahta oyunu gibi bişey vardı elimde öpüşürken onlara doğru fırlattım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almak, yeniden görüşmeye yorumlanır.

 9. Ayşe dedi ki:

  rüyamda eğitimim için bitirdiğim kişinin bir arkadaşımla gözümün önünde öpüştüklerini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 10. Ayşe dedi ki:

  eğitimim için ayrıldığım sevgilimi gözümün önünde bir arkadaşımla öpüşürken gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya barışmak için ısrar etmesine yorumlanır.

 11. Fatma dedi ki:

  Rüyamda en yakın arkadaşımla birlikte eski sevgilim öpüşüyordular ve en yakın kız arkdaşım kuzenimle sevgili onu aldatmış oluyordy

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden büyük bir iyilik görmeye yorumlanır.

 12. Kenan dedi ki:

  Ben rüyamda eski sevgilimi bi başkasıyla fotoğraf çekerken gördüm ve fotoğraf çektikten sonra çenesinden ve burnundan onu öpüyordu bu ne demek

 13. Serpil dedi ki:

  Rüyamda eski flörtümü arkadaşımla cafede otururken gördüm sonra beni görünce bizim evin bahçesine geçtiler orda sarılıp öpüşmeye başladılar o sırada benim gördüğümü de görüyo ama sadece banada oyle bakıyo . Neye yorumlanır?

 14. Fanta dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin bana seni çok özledim demesi nasıl yorumlanır.kendisi şuan evli.

 15. Naz dedi ki:

  Eski sevgilimle ayni arabadaydim eski sevgilim arabayi kullaniyordu yaninda esi oturuyordu esi eski sevgilimin basini oksadi ve opustuler zamaninda benimle yaptigi gibi ama sevgilim esini pek sevmiyordu gibi ruyada ben arka koltukta otururken onlarin opusmeleri beni cok uzmustu

 16. Barış dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi okulda görüyorum okulda birisiyle öpüşüyor çıkınca başkasıyla öpüşüp arabasına binip gidiyor

 17. Mel dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yakın arkadaşı beni arıyordu. Senin gibi kimseyi sevmedi sevemiyor diyordu. Ona lütfen kızma halledemediği meseleler var diyordu. Sonra eski sevgilim yeni sevgilisiyle hikaye atıyordu.(Gerçek hayatta sevgilisi var mı bilmiyorum). Hikayeye tıkladığımda bizim evdeydiler ve öpüşüyorlardı.Kız aynaya bakarak fotoğraf video falan çekiyordu. Ama mutsuz duruyordu eski sevgilim. Benim sesimi duyunca öpüşmeyi bıraktıklarını hissettim ve hemen evimden çıktım.

DMCA.com Protection Status