Rüyada Eski Sevgiliyi Sevgili Olarak Görmek

Rüyada eski sevgiliyi sevgili olarak görmek, yaşanan ayrılığın kısa süreceğine ve yeniden barışıp görüşmeye yorumlanır. Eski sevgilinizden haber gelebilir, sizi arayarak görüşmek isteyebilir. Eğer  yeni ayrıldıysanız bu ayrılık sebebi her ne ise sorun çözülür ve birbirinize karşı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Aranıza giren kişiler de bundan sonra aranızı bozamazlar. Eğer uzun süre önce ayrıldığınız eski sevgilinizi gördüyseniz mutlu bir evlilik yapmaya ve evlilik yolunda ilk adımı atmaya yorumlanır. Yeni bir ilişkiye yelken açabilir, bu kişinin ailesi ile yakın zamanda tanışarak evlilik hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle tekrar sevgili olmak, sizden hoşlanan ve uzun süredir duygularını dile getiremeyen, tanıdığınız birinin duygularını dile getireceğine yorumlanır. Sonunda cesaretini toplayarak size yakınlaşabilir, size kendi hislerini anlatabilir ve bir şans isteyebilir.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisi olduğunu görmek, eski sevgiliniz aklınızı karıştırabilir. Hiç aklınızda yokken bir anda karşınıza çıkabilir, yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilir. Esli sevgilisini uzun süredir görmeyenler ondan haber almaya başlar. Uzakta yaşıyorsa yakına gelebilir ve daha sık onu görmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Sevgili Olarak Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi sevgili olarak görmek ihya yorumu, sevenlerin kavuşmasına ve yeniden mutlu olmaya, özlemin sona ermesine yorumlanır. Kişi yaşadığı ayrılığın ardından eski sevgilisine yeniden bir şans verip vermemek konusunda çok kararsız kalabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Almira dedi ki:

  Rüyamda Eski sevgilimi İlk başta motoruyla geziyorken görüyordum.Ama Biraz mutsuz görünüyordu .Birde şarkı çalışıyordu.Sonra Bir anda Kaza yaptığını gördüm.Ama birşey olmamıştı.Acaba sebebi nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin aramasına yorumlanır.

 2. IsaBella dedi ki:

  Rüyamda Eski sevgilimle Sanırsam Görüntülû olarak Konuşuyorduk.Ve bana Gülümsüyordu.Güzel Gülmüştü.Sevgili Gibiydik Sanki Güzeldi.Ve o sırada da Kuzenini de gõrdüm .Sebebi Nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi özlemesine yorumlanır.

 3. Ballii dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim evimin önüne geliyordu hatta ben annem ve kardeşim kapının önünde otururken arabadan inip yanımıza gelip sohbet ediyordu bende konuşmadan eve çıkıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almak, yeniden görüşmeye yorumlanır.

   1. iletildi dedi ki:

    eski sevgilim rüyamda bana daha ilgili davranacağını söylüyordu ve gerçekten de öyle davrandı. sonra çıkmaya başladık. yorumu nedir?

 4. Ay dedi ki:

  Rüyamda iki tane köpek gördüm biri siyah biri beyaz siyah olan kolumu ısırdı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden güzel haber almaya yorumlanır.

 5. Çağla dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşlarımla bir okuldayız ve ahşap bir kapıdan geçecekken eski sevgilimi görüyoruz. Yanındaki bir adam öğretmeniymiş ve onu kapıya sıkıştırmış. Bizim geçişimize izin vermiyorlardı. Eski sevgilim bize bakmıyor bile. Ben de beni görmesini istemediğim için arkadaşlarımın arkasına saklanıyorum. Eski sevgilim yerinden neredeyse hiç kıpırdamasa da arkadaşlarımdan biri zor da olsa kapıyı açıyor. Merdivenlerden çıkıyoruz. En son ben geçiyorum kapıdan ama yine de bana bakmıyor ve pozisyonunu değiştirmiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile aranızın yeniden düzelmesine yorumlanır.

  2. Zeynep dedi ki:

   Ruyada eski sevgilimle yineden birlikteydik ama sanki beni fazla umursamiyodu beni sevmeye sanki niyetti yok ama benim vardi bide onu motor sururken de gordum bu ruya neyi yorumlar sizce ?

 6. Fatih dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim naklini bizim okula aldırıyordu ve benim olduğum sında geliyordu. Biraz sohbet ettik sonra barıştık ben sarıldım ve yanağından öptüm bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görmeidğiniz biri ile hasret gidermeye yorumlanır.

 7. Fatma dedi ki:

  7 ay önce ayrıldığım sevgilimle barışıp sohbet muhabbet ediyorduk göz göze bakışıyorduk ben yanağını filan seviyodum bunun anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında yeniden sizi aramasına yorumlanır.

 8. Misafir dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle mesajlaşıyorduk tekrar sevgili olmuştuk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden size dönmek istemesine yorumlanır.

 9. Gizem dedi ki:

  Rüyamda benden ayrılan sevgilimin ailesi bize geliyordu ve biz onlara gidiyorduk annesi ben üstüm iyi değil deyince rengarenk çiçekli kumaştan kumaşı üstüme sararak çok güzel bir elbise yapıyordu çok seviniyordum ve beğeniyordum bu rüyanın anlamı nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında güzel gelişmelerin olmasına yorumlanır.

 10. Zehra dedi ki:

  Rüyamda sevgilim elinde ateş tutuyordu etraf yıkık döküktü.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilin aramasına yorumlanır.

 11. Melike dedi ki:

  Eski sevgilim evimin karşısındaki apartmanın en üst katında balkonda bir kadına sarılıyordu. Bu kadının boyu kendisinden uzundu ve tesettürlü biriydi. Ben aşağıdan onlara bakıyordum. Beni görmediler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya yorumlanır.

 12. Misafirr dedi ki:

  Rüyamda ceviz kırıp eski sevgilime verdim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına yorumlanır.

 13. Misafirr dedi ki:

  Rüyada eski sevgilime ceviz kırıp verdim aynı yatakta yatıyorduk.

 14. Gecee dedi ki:

  Rüyamda 10ay önce ayrıldığımız ama hâlâ deli gibi sevdiğim eski sevgilimle tekrar sevgili olduk ve her yerde el ele gezdik herkes ooo yeniden mi çıkıyosunuz falan dedi sonra annamemin ve annemin yanına el ele giyoduk orda uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 15. İ dedi ki:

  Şuan sevgilim var ama bazı sıkıntılar yaşıyoruz ayrı değiliz.rüyamda sevgilim instagrama hikaye atmış ve sevgilisiyle sarmaş dolaş.hiç kimse hiç bir bozuntuya vermeden ben yokmuşum gibi davranıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinin size hediye almasına yorumlanır.

   1. Gülperi. dedi ki:

    Salam ben bu gün rüyamda eski sevgilimle yeniden sevgili olduğumu,hatta onunla bir birimize daha sıcak olduğumuzu görüyorum.O da bende bekarız.Ancak o zamanlar o benimle ciddi ilişki kurmak niyyetile değil sadece zaman geçirmek için benimle konuşuyordu.Bunu ayrılırken anladım.Ben onunla rüyada sevgili olduğumu bir kaç kez gördüm.Yani ilk değil.Görüyorum ki,yine sevgiliyiz çok güzel geniş bir evdeyiz.Bu ev bizimmiş biz yaşıyormuşuz bu evde.Sonra dışarıda çıkıyoruz ,gezmiyoruz sadece birlikteyiz yani memnunuz.Tesekkur ederim

 16. Merve dedi ki:

  Rüyada altın fotoğrafı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş haberine yorumlanır.

 17. K dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin siyah takım elbise ile yanıma geldiğini gezdiğimizi gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendine güvenin artmasına yorumlanır.

 18. Aa dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin ablasını ve yanında kızını gördüm kızın gözlerinden süt akıyordu ablası ile yüz yüze konuşuyordum kucağımda kızım vardı

 19. Sev dedi ki:

  Rüyamda 4 Aydır ayrı olduğum eski sevgilimin bana gülümseyerek araba anahtarı(Konağı) uzattığını gördüm ve uzanıp bende elinden aldım bu nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tekrar görüşmeye yorumlanır.

 20. leyla dedi ki:

  ruyalarimda bir çok kez eski sevgilimi gördüm nerde olursa olsun hep bana bakıyordu yakınımda da olsa hiç konuşmadan bana bakardı bunun anlamı ne

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskis evgili ile görüşmeye, karşınıza çıkmasına yorumlanır.

 21. Elmira dedi ki:

  Rüyada eski sevgilinin ablası ile yüz yüze konuştuğunu görmek nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile barışmaya yorumlanır.

 22. Aysu dedi ki:

  Rüyada eski sevgilinin sana hediye almaya çalışması nedir bu güzelmi DİE telefondan bana resmini atıyordu hediye şeffaf boncukları olan kristal gibi yani bi bileklik bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin barışmak isteyeceğine yorumlanır.

 23. Melisa dedi ki:

  Normalde sevgilim var fakat rüyamda eski sevgilim tekrar barışmak istiyor ama sevgilim olduğu için kararsız kalıyordum fakat yinede barışmak isteğini kabul edip tekrar sevgili oluyorduk ve ben çok seviniyordum ama diğer kişiye Ayrılmak istediğimi nasıl izah etsem bilemiyordum ve normal hayatta da o eski sevgilimin bana geri dönmesini uzun süre beklemiştim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size geleecek bir hediyeyye, güzel olaylara yorumlanır.

 24. Melisa dedi ki:

  Normalde sevgilim var fakat rüyamda eski sevgilim tekrar barışmak istiyor ama sevgilim olduğu için kararsız kalıyordum fakat yinede barışmak isteğini kabul edip tekrar sevgili oluyorduk ve ben çok seviniyordum ama diğer kişiye Ayrılmak istediğimi nasıl izah etsem bilemiyordum ve normal hayatta da o eski sevgilimin bana geri dönmesini uzun süre beklemiştim. Bu rüya nasıl yorumlanır ?

 25. Morr dedi ki:

  Rüyamda okuldaydım en on sırada oturuyordum sağ arka caprazimda eski sevgilim sol arka caprazimda diğer eski sevgilim oturuyordu rüyamda sağ tarafta oturanla aramız iyiydi barışmak üzereydik ben sırada otururken sağ tarafa doğru baktığımda o başka bir şeyle ilgileniyordu ama bakmıyordu bana sola doğru baktigimdaysa oradaki eski sevgilim beni izliyordu

 26. Buğlem dedi ki:

  Rüyada dar çıkışı olmayan bi oda gibi bir yerden çabalayarak çıktım ve üzerimde asker kıyafeti vardı çıkınca rahatladım bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere seyahate yorumlanır.

 27. Duygu dedi ki:

  Rüyamda kısa süre önce ayrıldığım eski sevgilimi gerçek hayatta yeni taşındığım evime, yanıma taşınırken gördüm. Yüzü gülüyordu ve ben nasıl barıştığımıza şaşırıyordum. Eşyalarını taşıyor ve mutluydu. Ben ise başka köşede hala küs olarak kendi eşyalarımla ilgileniyordum. Gerçek hayatta da ayrılmadan önce birlikte eve çıkıyorduk. Aldattığını düşündüğüm için ayrıldık. Rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan ilişkilerin devam etmesine yorumlanır.

 28. Junyır dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin şu anki sevgilisi ile story attıgını görüyorum altına uzun ve anlamlı şeyler yazıyor bunun anlamı nedir birde aynı gün oturdugumuz evde deprem oldugunu görüyorum ve evde misafir varken oluyor hepimiz çömelip depremin bitmesini bekliyoruz belki birbiri ile alakalıdır diye yazdım ikisini de

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz birinin sizinle barışmak istemesine yorumlanır.

 29. Gül dedi ki:

  Eski sevgilime uyanınca mesaj yazıyordum oda anında bana iltifat gibi çok hoş sözle geri dönüşüm ediyordu biraz konuşdik yeniden barışmıştık ama biraz kırgınca mesajlaşıyorduk uzun zaman sonra yeniden konuşmaya başladığımız için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin aramasına yorumlanır.

 30. Junyır dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle bi eve gitmiştik ve tekrardan barışmıştık o arada şu an birlikte oldugu kız bi arkadaşıyla rüyada oldugumuz eve geliyordu. Sevgilim olan kişiyi sorguya çekiyolardı bende çocıgu korumaya çalışıyordum daha sonra kızlar gittiğinde sevgilim olan cocuga neden gizliyorsun ilişkimizi diye soruyordum daha sonrada uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ciddi ilişkiye yorumlanır.

 31. Duygu dedi ki:

  Rüyada kısa süre önce ayrıldığım eski sevgilimle çok geniş bir bahçedeydik. Çimler sıcaktan biraz kurumuş gibiydi. Onun üzerine doğru yürüyor, bir evin duvarına sıkıştırıyordum. Barışmak isteyip istemediğini anlamaya çalışıyordum. O ise utangaç bir şekilde başını önüne ediyordu. İstemiyor gibi görünüyor ama aslında istiyor diye hissettim. Sonrasında ben vazgeçecekken beni takip edip tek şart olarak aileni istemem dedi. Rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden siz görmek istediğini öğrenmeye yorumlanır.

 32. İremm dedi ki:

  Eski sevgilimle 8 aydır ayrıyız ve onu rüyamda okulda beraber otururken gördüm sevgiliydik ve gülüp eğleniyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizine barışmak istemesine yorumlanır.

 33. Elif dedi ki:

  Mrb sevglim 2hafta önce vefat etti silahlı saldırı sonucu dün gece yaptığım kötü ne varsa hepsine Tevbe edip Rabbime yalvara yakara yattım beni affedip tevbemi kabul etmesi için rüyamda önce yeşil nişanlık sonra beyaz gelinlikle gördüm kendimi sonrasında yanımda kara kötü bı adam gördüm euzu besmele çekip kaçmaya başladım tam beni yakalayacakken bişey oldu adama olduğu yere yığılıp darma duman oldu o esnada bı 72 sesi duydum saat mi diyolardi başka bişey mi hatırlamıyorum sonrasında yaşlı bı teyze ağzıma bı tne hurma veriyoru içinde hap var di hurmayı yedim hapı tükürdüm attım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bri süredir görmeidğiniz insanlardan haber almaya yorumlanır.

 34. Junyır dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle barışmıştık ve bi evdeydik sonra o eve eski sevgilimin şuanki sevgilisini arkadaşıyla gelmişti. Eski sevgilime hesap falan soruyodu eski sevgilimde barıştığımızı falan gizliyodu sonradan kızlar gidiyodu bende uyanıyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizinle barışmak için ısrar etmesine yorumlanır.

 35. Mısra dedi ki:

  Rüyamda en son olan eski sevgilim(x) ile tekrardan sevgiliydik ve ondan önce olan eski sevgilim(y)ile de sevgiliymişim X ile okul çıkışı dolaşıyoruz sonra okula geldiğimde servisler gitmiş oluyor y ile aynı serviste gidiyoruz normalde y gördü diye çok korkuyorum sonra ona koko diye msj atıyorum cvp verirse aktif misin onu görmek istedim dicektim demeyi planlıyorum sonra birden ağlamaya başlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız birinden etkilenmeye yorumlanır.

 36. Mami dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim benim suan bulundugun evdeydi ben bi anda ona sarilmistim gece vaktiydi so ra kardesim gelio bisiler soyleyio gitti ve eski sevgilim ve benim yanimda arkadaslarimiz vardi bu boule bitmedi bu gun de yine ayni sekilde eski sevgilimi gordum bizim evdeydi ben surekli uyanip onu ariyodum arkadasimla onu kiskaniyodum ya arkadasim onunla cikarsa diye sonra birden uyandim ne guzel ruya gordum diye disari bi baktim altta bahcede eski sevgilim ve arkadasi oturmus telefon oynuyo megersem ben ruyada ruya goruo uyanip ruya gormusum ne dedim bende anlamadim

 37. Azra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle barışıp tekrardan swvgili olmuştuk ve ben onun boynundan öpüyordum ailem öğrenmişti ve biz swni ona vermicez diye bağırıyorlardı fakat eski sevgilim ben o kızı alıcam diyordu rüyamın anlamı nedir yorunlarmısınız teşekkür ederim

 38. Azra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle barışıp tekrar sevgili olduğumuzu gördüm ve ben eski sevgilimin boynundan öpüyordum abim sana bu kızı vermicez diyordu fakat eski sevgilim ben bu kızı alıcam diyerek gitti rüyamın anlamı nedir

 39. Azra dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle yeniden sevgili oluyorduk kendisi çok mutluydu ve ben onun boynunda öpmüştüm ve bana sımsıkı sarıldı abim bizi yakaladı ve sana bu kızı vermicem diye bağırıyordu fakat eski sevgilim ben bu kızı alıcam diyordu rüyamı yorumlarmısınız teşekkür ederim

 40. Esma dedi ki:

  Merhabalar rüyamda yengem saçımı tariyordu bir yandanda eski nişanlımın yeni sevgilisi varmış bana onu anlatıyordu ailecek zeytin toplamaya gitmiSler kızın gözleri güzel diyordu acaba eski nişanlım yeniden mi evlenicek ? Rüyanın anlamo nedir

 41. Büşra dedi ki:

  Ruyamda 3 ay once ayrilmis oldugum sevgilimle evliydim ve ondan bi çocuğum vardı onunla el ele tutuşup yürüyorduk çoğumuzda benim kucağımdaydi

 42. Deniz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle yeniden sevgiliydik ve onun bana güzel mesajlar attığını gördüm bir de onu aileme anlatiyordum ailemde ne olumlu ne olumsuzdu

 43. Hamza dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin benle konuşup ve tekrar birlikte olmamızı istedi. Bunun anlamı nedir

 44. Nur dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle sevgili olmushtuk okulun bahcesinde oturuyoruz once elimi opuyo sonra sariliyordu seni seviyorum diyordu. Bunun anlami nedir?

 45. Gece dedi ki:

  Eski sevgilimle tekrar baristigimizi ve ona sariliyordum rüyamda

  1. Gece dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimle baristigimizi ve birbirmize sarilarak cok mutlu oldugumuzu gordum bu ne anlama gelir?

 46. SG dedi ki:

  Eski sevgilimle barışmıştık el ele tutup ailemle tanışmaya gidiyorduk.

 47. Beyza dedi ki:

  3 yıl önce ayrıldığımız ve 1 yıldır hiç iletişimimiz olmayan eski sevgilimle rüyamda barışıyorduk. Hatta o evime geliyordu beraber yemek yapıyorduk sonra aileme yakalanıyorduk. Bir kaç gün öncede yine rüyamda aynı kişiyle barıştığımızı gördüm. Ne anlama geliyor olabilir acaba?

 48. Nur dedi ki:

  2 bucuk ay once benden ayrilan sevgilimi ruyamda gordum tekrardan sevgili olmus ve yatakta uzaniyorduk o uyuyor bende yaninda uzaniyordum tekrar baristik ve bu sefer hersey guzel olucak dusuncesiyle ona bakiyordum sonra yataktan kalktim evin icerisinde dolaniyorken birden uyanip ben nereye gidersem pesimden geliyordu evin icinde beni takip eden eski sevgili 🧐 ilgincti biraz ama gulup egleniyorduk herzamanki gibi

 49. Sueda dedi ki:

  Oncelikle merhaba rüyamı yanıtlarsanız çok sevinirim bugün niyetli uyumuştum ben eğitimim için ve rüyamda şunları gördüm ; eski sevgilimle çıkıyordum ve sevdiğim çocuk bana düşman gibi olmuştu bana zarar verecekti , ben birkaç tane tatlı yedim ve açık çay içtim ama lütfen bu rüyaya bakın simdiden teşekkür ederim:)

 50. Sueda dedi ki:

  Oncelikle merhaba rüyamı yanıtlarsanız çok sevinirim bugün niyetli uyumuştum ben eğitimim için ve rüyamda şunları gördüm ; eski sevgilimle çıkıyordum ve sevdiğim çocuk bana düşman gibi olmuştu bana zarar verecekti , ben birkaç tane tatlı yedim ve açık çay içtim ama lütfen bu rüyaya bakın simdiden teşekkür ederim:)

 51. rabia dedi ki:

  merhaba ben rüyamda 4 yıl önceki sevgilimi gördüm ozaman küçüktük ailem ayırdı.Çok travmalar yaşadım ama onu çok sevdim yeni yeni unutuyorum bilmiyorum. Rüyamda onunla sevgiliydim sarılıyorduk. Ailem umurumda değil diyordum ona yorumu nedir sizce ?

 52. Beyza dedi ki:

  1 yıl önce ayrıldığım sevgilim bana ayıcık verip tekrar barışmamızı istiyordu ve barışıyorduk aşırı derecede mutluyduk yağmur yağıyordu koluna girip başımı omzuna koyuyordum bunun anlamı nedir

  1. Beyza dedi ki:

   Admin yorumlarmisin lütfeen 1 yıl önce ayrıldığım sevgilim bana ayıcık verip tekrar barışmamıştı istiyordu ve barışıyorduk aşırı derecede mutluyduk yüzünde kocaman bir gülümseme vardı ve yağmurda ıslanarak eğleniyorduk koluna girip başımı omzuna koyuyordum

 53. Burcu dedi ki:

  Rüyamda sevgilim varken eski sevgilimle buluşuyordum. başka yakın olmadığım bir kızı çağırıyordum ve onlar önceden tanışıyor oluyorlardı. Eski sevgilim beni aldatmıştı ve telefonunda hala kızlar doluydu. Eski eşyalarım onda kalmış onları getirmişti. Bu rüyanın anlamı nedir?

 54. Nur dedi ki:

  Rüyamda 3 yıl önce bitmiş olan eski sevgilimle telefonda konusuyorduk. Barışmıştık. Ama daha dün başka biriyle ayrılık kararı aldım. Bu rüyanın anlamı nedir?

 55. Başak dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle yürüyorduk ve ben onu konusturmuyordum sonra bana gözlerini kapat dedi gozlerimi kapattım açtığımda birbirimizi dudaktan öptük bir süre. Ve gercej hayatta benim bir sevgilim var bir iliskim var gercek hayatta başka bir kız ile ve onu cok seviyorum. Lütfen yardım edin.

 56. Melek dedi ki:

  Ruyada eski sevgilimle tekrardan sevgili oldugumuzu ve benimle cok guzel ilgileniyordu ve surekli mutluydu ve gulumsuyordu geliyor

  1. Melek dedi ki:

   Ruyamda eski sevgilimle tekrardan sevgili oluyorduk ve benimle ilgileniyordu bana iyi davraniyordu ve cok mutluydu gulumsuyordu bu ne anlama geliyor

 57. Melek dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle tekrardan sevgili oluyorduk ve benimle ilgileniyordu bana iyi davraniyordu ve cok mutluydu gulumsuyordu bu ne anlama geliyor

 58. nigina dedi ki:

  eski sevgilim bir gün bizim eve gelmiş outuruyoruz söhbet ediyoruz.Sonra ikimiz kaldik.Ben ona sarildim oda bana.ondan sonra seni seviyourm dedim oda bende seni seviyorum dedi.sonra ağlaşdik konuşduk ve sonra barışdik.o öpdü beni.ve uyandim rüya olduğunu bildikden sonra çok üzüldüm😔

 59. Tuana dedi ki:

  Rüyamada eski sevgilimle barışıyorduk ve birlikte çok güzel yerleri geziyorduk çok mutluyduk.

 60. E.ö dedi ki:

  Eski sevgilim benden ayrilmisti ayrildiktan sonra rüyamda evime geldigini ve sanki hi ayrılmamisiz gibi davraniyorsu hala sevgiliydik daha sonra annemler eve geliyordu ve ben eski sevgilimi saklıyodum bi kac gün sonra yine bir gece rüyamda gördüm yine hala sevgiliydik ama bana yazan bir erkek arkadasimi görüyor ve kıskanclik yapıyordu

 61. Buse dedi ki:

  Benim eski sevgilim beni terkedip gitti ve ondan sonra hergun rüyamda onu gördüm bu 2 hafta gibi sürdü artık görmüyorum sizde bunun sebebi nedir

 62. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ile tekrardan barışıoduk yani sevgili oluoduk ama şuan sevgilisi var

 63. Sss dedi ki:

  Ben eski sevgilimle ayrılalı baya oluyor , ama ilk kez ruyamda tekrar sevgili gimbimsi olarak gördüm . Acaba sebebi nedir ?

 64. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevilim benimle aynı sınıftaydı ve bizim aramız açık gibiydi biraz sonra fotoğrafımı çektiğini farkedince telefonu elinden aldım aslında çekmiyormul fotoğrafımı sonra al bak dedi fotoğraflarına baktığımda son kaydedilende hep benim fotığraflarım vardı ve bende bakmicam al dedim tualete gittim orda bi çocuk vardı o da ne geziyo orda dedi gitti kıskanıp gitti sınıfa geldi işte biz sevgiliydik artık gelip yanıma oturuyordu bi an olsun yalnız bırakmıyordu. Sizce neden?

 65. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevilim benimle aynı sınıftaydı ve bizim aramız açık gibiydi biraz sonra fotoğrafımı çektiğini farkedince telefonu elinden aldım aslında çekmiyormul fotoğrafımı sonra al bak dedi fotoğraflarına baktığımda son kaydedilende hep benim fotığraflarım vardı ve bende bakmicam al dedim tualete gittim orda bi çocuk vardı o da ne geziyo orda dedi gitti kıskanıp çocukla kavga etti sınıfa geldi işte biz sevgiliydik artık ama o olmamızı istemiş gibiydi gelip yanıma oturuyordu bi an olsun yalnız bırakmıyordu. Ve çok mutluyduk. Sizce neden?

 66. Ecenur dedi ki:

  Merhaba ben bir kaç ay önce ayrıldığım sevgilimle sanki hiç ayrılmamış gibi sevgilim olarak gördüm birlikte tatile gidecektik her şey çok güzeldi ama bir anda ortadan kayboldu bende her yerde onu aradım ama bulamadım sonra kendimi eğlence yerinde buldum etrafım gülen eğlenen insanlarla doluydu tek mutsuz bendim.

 67. Gulsah dedi ki:

  Şuanda evliliğe giden bir ilişkim var rüyamda aynı ilişkiyi yaşıyorum ama kişinin görüntüsü eski sevgilim

 68. leyla dedi ki:

  ruyamda eski sevgilimle hala birlikteydik ve ben onu annemle tanistirmak icin annemden habersiz surpriz olsun diye eve davet etmistim ve annem evde onun yaninda bana “niye getirdin ben sana demedim mi tanistirma diye” gibi seyler soyleyip kizdi normalde annem boyle degildir ama ruyada boyle gordum

 69. Birisistekardesim dedi ki:

  Rüyada eski sevgilime sevgilimmiş gibi napıyosun yazdım o da fal baktıracağını söyledi ve rüyasından bahsetti ve aynı rüyayı gördüğümüzü farkettik. Rüyamızdada alnında iz olan yaslı bi adam görmüştük aynı aynda. Ve bu son zamanlarda sürekli rüyama giriyor.

 70. Mahri dedi ki:

  Ruyamda benden ayrylyp giden sevgilimi yine sewgilisi bilen gordim we o sewgilisini ben vurdym son sevgilim bilen ayni sekilde bir arada yine sevgili oldyk
  Ne anlama gelir lutwen

 71. Kaybeden dedi ki:

  Eski sevgilim benimle barışmak istiyor ve park gibi kalabalık yeşillik biryere gidiyoruz oturup ben bardakta mısır alıyorum yiyoruz o bana bakarken bende onun telefonunu kurcalıyorum ne yapmış diye sonra kalkıp evine gidiyoruz

 72. Aynur dedi ki:

  Merhaba, onceden tesekkur ederim. Ruyamda eski sevgilimi gordum, Sanki hic ayrilmamisiz ve hala sevgiliyiz gibi. Ama o bana kars soguk davraniyor, icimde dusunuyorum ki ruyamda neden boyle beni artik eskisi gibi sevmiyor gibi sanki.

DMCA.com Protection Status