Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak İstemek

Rüyada eski sevgiliyle barışmak istemek, sizi üzen insanlar ile aranıza mesafe koymaya yorumlanır. Çevrenizde maddi manevi külfet olan kişiler hayatınızdan çıkabilir. Bir şans daha verdiğiniz bir de hayal kırıklığına sebep olabilir ve yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Kötü niyetli her kim varsa sizden uzak dururlar. Bazı insanların hayatınızdan çıkması hayrınıza olur ve gerçekler ortaya çıkar. Artık sizi kısıtlayan baskılayan kişiler olmaz.

Rüyada eski sevgilinin seninle barışmak istemesi, sizinle görüşmek isteyen birine yorumlanır. Ancak bir türlü buna cesaret edemiyor olabilir. Uzun zamandır sizden hoşlandığı halde duygularını sizden gizleyen biri yakında içini dökebilir. Size karşı aşkını sevgisini söyleyebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Arayıp Barışmak İstemesi

Kendi isteklerinize öncelik vermeye ve bir süre kendi isteklerinize göre yaşamaya karar vermeye yorumlanır. Sizi hep yönlendiren ve kısıtlayan insanlar hayatınızdan çıkarlar ve artık hayallerinize kavuşabilirsiniz. İş veya eğitim hayatında yenilikler olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak İstemek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle barışmak istemek ihya yorumu, maddi manevi rahata erişmek demektir. Sizi kullanan veya engelleyen kişiler artık bir şeye karışmazlar. Ekonomik olarak da rahata erişilebilir ve çıkar ilişkileri sona erer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Aygün dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimin arabasına oturmusum arabanın aynasından göz göze bakısıyorduk

  2. Elif sude dedi ki:

    Bi kıyafet magzasina ablamla giriyodum deneme kabininden çıkarken eski sevgilimle karşılaştık ve ben gidene kadar göz göze geldik fakat saçını 3e vurmuştu rüyamda (o asla saçını 3e vurmaz) sonra işte mağazada Bi kaç kez daha göz göze gelip karşılaştık. Tam net hatırlamiyorm ama galiba magzadan çıktıktan sonra mesajlastik

DMCA.com Protection Status