Rüyada Eski Sevgiliyle Bir Yere Gitmek

Rüyada eski sevgiliyle bir yere gitmek, bir yerden gelecek olan davete yorumlanır. Sizi görmek ve hasret gidermek isteyen birileri olabilir. Dostlarınızdan yakınlarınızdan bir kutlama için de davet alabilirsiniz. Sevdikleriniz mutlu günlerinde sizi görmek isteyebilirler. Sürpriz bir ilişki veya nişan haberi de gelebilir. Bekar birinin evleneceği haberini alabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin olduğu yere gitmek,  eğer bir süredir görmediğiniz ve haber beklediğiniz biri varsa o kişiden sonunda müjdeli haberin geleceğine yorumlanır. Eski sevgilisini hala seven ve unutamayan kişiler de yeniden buluşabilirler. İlişkinize ikinci bir şans verilebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Çalıştığı Yere Gitmek

Yeni bir iş teklifi almaya ve iş için uzak bir yere yerleşmeye yorumlanır. Mesleğinizde büyük bir fırsat kapınızı çalabilir ve öncelikleriniz değişebilir. Kariyeriniz ve kendi geleceğiniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Oturduğu Yere Gitmek

Yeni bir yere taşınmaya ve eski sevgilinin yaşadığı yerden uzaklaşmaya yorumlanır. Eğer sık sık karşılaşıyor iseniz artık aranıza mesafe girebilir. İş ya da eğitim hayatında yeni seçimler yapılabilir ve başka bir yerde düzen kurulur.

Rüyada Eski Sevgiliyle Bir Yere Gitmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle bir yere gitmek ihya yorumu, sürpriz bir seyahate çıkmak demektir. Bu seyahat iş ya da davet sebebi ile olabilir. Ancak gidilen yerde yeni dostlar edinebilirsiniz. Sevdikleriniz sizi yanlarında görmek isteyebilirler, özlemler biter. Uzun zamandır görüşmediğiniz biri ile de gelecek günlerde bol bol hasret giderebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status