Rüyada Eski Sevgiliyle Çarpışmak

Rüyada eski sevgiliyle çarpışmak, eski sevgili ile hiç beklenmedik bir yerde karşılaşmaya yorumlanır. Hiç aklınızda yokken bir yerde karşınıza çıkabilir. Yıllar önce ayrıldığınız eksi sevgilinizi rüyanızda görürseniz aynı iş ortamında denk gelebilirsiniz. Bir süre aynı ortamda olmak zorunda kalabilirsiniz. Özel hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanır.

Rüyada eski sevgili ile karşılaşmak, sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır. İŞ ya da eğitim hayatında size iyilikte bulunan birileri olabilir ve manevi destekte bulunabilirler. Sizi destekleyen ve bir şeyler başarmanıza vesile olacak kişiler de olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Çarpışmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle çarpışmak ihya yorumu, geçmişte yapılan hataları tekrar etmemek ve ikili ilişkilerde daha temkinli olmaya yorumlanır. Hayatınıza girecek insanlar ile sağlam temellere dayalı bir ilişki kurulur. İkili görüşmeler umut verici olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Melih dedi ki:

    Eski sevgilimle yolda karpıştık özür dileyip elimi öpmek istedi
    Ve sonra bir depoya gittim hamam böceği ticareti yapıyordum kamyonlarla satıyordum

  2. Hatice dedi ki:

    Ne olur cevap verin düşünmedigim halde sürekli eski sevgilimi rüyamda görüyorum göze bakıştık baya aynı yerdeydik aynı otobüse bindik sonra indik ama sonra kayboldu ben de dolmuşa bindim eve gittim indigim duragı gördüm hemde (en yakın arkadaşı istek atmış bana Instagramdan yeniliyor sürekli birde isteğini bu gerçek bu arada)

DMCA.com Protection Status