Rüyada Eski Sevgiliyle Dans Etmek

Rüyada eski sevgiliyle dans etmek, zamanında hayallerini kurduğunuz yaşantıya yakında sahip olmaya yorumlanır. Evlenip yuva kurmak ve aile olmak isteyenler ilerleyen günlerde bu hayalleri için ilk adımı atabilirler. Evlenmek isteyeceğiniz biri hayatınıza girebilir ve ilişkinizde hızla evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Sizi mutlu edecek olaylar olur ve hayattan keyif almaya başlanır. Şimdiye kadar çok çile çeken üzülen kişiler artık rahat ederler. Sevilmenin ve değer görmenin mutluluğu görülür.

Rüyada eski sevgiliyle sarılarak dans etmek, yarım kalan bir şeyi de tamamlamak demektir. Eğer içinizde ukde kalan ve sahip olamadığınız şeyler varsa ilerleyen zamanda sahip olabilirsiniz. Hayattan beklentileriniz sırası ile gelmeye başlar ve güzel günlere erişilir.

Rüyada Eski Erkek Arkadaşla Dans Etmek

Bu rüya yeni tanışacağınız biri ile aranızda bir etkilenme olacağına ve tekrar görüşmek isteyeceğinize yorumlanır. Yeni tanışacağınız biri ile birbirinizi daha yakından tanıma kararı verebilirsiniz. Sizi arayabilir ve randevu verebilir.

Rüyada Eski Kız Arkadaşla Dans Etmek

Bir davette tanışacağınız bir kızdan çok hoşlanmak ve duygularınıza karşılık bulmaya yorumlanır. İlk görüşte sizi çok etkileyebilir ve aradığınız eş adayı olduğunu düşünebilirsiniz. Birlikte ortak gelecek planlarınız da olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Dans Etmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle dans etmek ihya yorumu, aşk hayatında hayallerinizdeki gibi birinin karşınıza çıkmasına ve çok uyumlu bir ilişkiye yorumlanır. Pek çok yönü ile sizi tamamlayan biri olabilir ve yeni ilişkinizde karşı tarafla çok iyi anlaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Şevval dedi ki:

  Rüyamda beni aldatan eski sevgilimle sanki hiç bunlar yaşanmamış gibi arkadaşlarımızında olduğu bir evdeyiz ben ilk başta bir kız arkadaşımla dans ederken bir anda onunla dans ediyorum dans ederken instagrama bir story atığım için kavga etmeye başlıyoruz açıklarsanız çok sevinirim devamını hatırlamıyorum sadece bu kadar kaldı aklımda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ortak yanınız çok olan biri ile tanışmaya yorumlanır.

 2. Yesim dedi ki:

  Rüyamda beni aldatan eski nisanlimla sarilarak Fans ediyorduk etrafimizda Baskalari da sana ediyordu Ama bana hic kimse yoktu gibi geliyordu bir dügündü bizde davetliydik orda tesadüfen birden sarilarak dans etmeye basladik

 3. Hatice dedi ki:

  Rüyamda severek ayrıldığım erkek arkadaşımın ses tonu ve düşüncesi farklı bir bedendeydi bedenin onun olmadığını biliyordum ama oymuş gibi dans edip konuşuyorduk.

 4. Zehra dedi ki:

  Rüyamda kısa süre önce ayrıldığı eski erkek arkadaşımla boş bir AVM veya havalimanı gibi yepyeni ve çok sakin bir yerde dans ediyorum yukarıdan müzik çalıyor ve biz o kadar çok kaptırmışız ki ki onunla gelen arkadaşı kayboluyor sonra onun fotoğraflarına bakıyoruz göbeği fetihleri çiğ köfte sarı olmuş sonra evimin duvarına bayrak asıyorum ve bayrak üstünde şans yazıyor

 5. Zehra dedi ki:

  Rüyamda kısa süre önce ayrıldığı eski erkek arkadaşımla boş bir AVM veya havalimanı gibi yepyeni ve çok sakin bir yerde dans ediyorum yukarıdan müzik çalıyor ve biz o kadar çok kaptırmışız ki ki onunla gelen arkadaşı kayboluyor sonra onun fotoğraflarına bakıyoruz göbeği ve dişleri sarı olmuş takma komik şeyler le yapmış güya sonra evimin duvarına bayrak asıyorum ve bayrak üstünde şans yazıyor

 6. Jemal dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim ile dans ediyorduk(sarılarak),sonrasında gömlegınin yakasına öpücük kondurmuştum..ne anlama gelir acaba?onceden tesekkurler!

 7. Nrgl dedi ki:

  Merhaba ruyamda yeni ayrildigim sevgilimle sokakta dans ediyorduk sonra ben onun kulağına güzel sözcükler soyluyordum aynı şekilde oda benim kulağıma birşeyler söylüyor ve çok mutluyduk severek ayrıldık yorumlarsanız memnun olurum

DMCA.com Protection Status