Rüyada Eski Sevgiliyle Denizde Yüzmek

Rüyada eski sevgiliyle denizde yüzmek, yüklü gelire sahip olmak ve bolluk bereket içinde olmaya yorumlanır. Mesleğinizde daha çok para kazanmaya başlayabilirsiniz ve geliriniz artabilir. Şimdiye kadar verdiğiniz emeklerin karşılığı gelir ve hayalleriniz gerçek olur. İş hayatında beklenen atama veya terfi olur. Sonunda kendi emeklerinizin boşa gitmediğini görür ve maddi olarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle suda yüzdüğünü görmek, sağlık sıhhat içinde olmaya yorumlanır. Artık üzüntüler dertler biter ve çok mutlu olunur. Psikolojik olarak büyük bir rahatlama yaşanır ve rahat nefes alınır.

Rüyada eski sevgiliyi denizde yüzerken görmek, rahat geçime ve mal mülk edinmeye yorumlanır. Zamanında geri çevirdiğiniz teklifler varsa yeniden size sunulabilir. Artık kısmetlerinizi tepmek yerine kısmetleriniz peşinde gidip çok mutlu olabilirsiniz. Size inanıp güvenen insanların da desteği ile zenginlik refah içerisinde yaşanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Denizde Yüzmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle denizde yüzmek ihya yorumu, yeni yerler gezip görebilir ve hayırlı sebeplerle seyahate çıkabilirsiniz. Eskiden hayal olan iş olanakları elinize geçebilir ve iş seyahatlerine çıkılabilir. Büyük bir iş anlaşması peşinde koşanlar anlaşmaya varırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Şükran dedi ki:

    Eski sevgilimle ayrılalı 3 yıl oldu kötü de ayrılmadık. Fakat o kadar zamandan sonra ilk defa bu kadar güzel bir rüya gördüm. Rüyamda çok güzel bir denizdeydik sudan korktuğum için beni kucağına alıyordu yüzü hep gülüyordu gözlerini benden ayırmıyordu ve yüzme öğretiyordu. Deli gibi gülüyorduk çok eğleniyorduk bunun manasını öğrenmek istiyorum hiçbir rüyayı bu kadar merak etmedim yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

DMCA.com Protection Status