Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuştuğunu görmek, size karşı duyguları olan ve uzun zamandır sizinle konuşmak isteyen birine yorumlanır. Çevrenizde sizden hoşlanan ve platonik aşk yaşayan biri size duygularını dile getirebilir. Yeni bir ilişkinin habercisidir ve hayatınıza giren kişi ile pek çok ortak noktanız olabilir. Gönlünde kimse olmayan bir sürpriz bir aşka başlayabilir, beklenmedik bir zamanda tanışacağınız biri ile hayatınıza mutluluk gelir. Rüyada eski sevgiliyle yüz yüze konuşmak, zamanında eski sevgiliye söyleyemediğiniz ve içinizde kalan şeyleri söylemek, onunla konuşmaya yorumlanır. Pişman olup dönebilir ve söylemek istediğiniz şeyleri yüzüne karşı söyleyebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle muhabbet etmek, çok iyi anlaşacağınız biri ile ilişkiye başlamak ve hayat arkadaşı olmaya yorumlanır. İleride evliliğe dönüşecek bir ilişkiye adım atılabilir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak barışmak, gerçekte de sizinle barışmak isteyeceğine yorumlanır. Yakın zamanda ilişkisi biten kişiler tekrar ilişkiye başlayabilirler. Eski sevgiliniz yeniden sizi görmek isteyebilir ve hatalarını telafi edeceğine söz verebilir.

Rüyada Telefonda Eski Sevgiliyle Konuşmak

Eski sevgili ile ortak bir arkadaşınız varsa ondan haber almaya, aracılık yapmasına yorumlanır. Bir arkadaşınız yeniden barışmanız için araya girebilir. Hem sizi hem de eski sevgilinizi arayabilir ve yeniden barışmanıza vesile olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Konuşmak İstememesi

Bir daha yolların kesişmemesine ve hayatınıza farklı bir yön vereceğinize yorumlanır. Şansınız bahtınız açık olur ve gelecekte sizi mutlu edecek seçimler yapılabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve aşk hayatınıza yepyeni bir sayfa aralayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak ihya yorumu, aşk acısını ve üzüntüleri geride bırakmaya, sizi seven ve anlayan, uzun sohbetler yapacağınız biri ile yeni bir ilişkiye başlamaya yorumlanır. Sizden hoşlanan biri de duygularını dile getirmek isteyebilir. Bir süredir sizinle konuşmak isteyen biri sonunda konuşacak cesareti bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. nagihan dedi ki:

  rüyamda benim bitane küçük erkek kardeşim var onu parka getiriyorum ve eski sevgilimi görüyorum diğer salıncaklar ıslaktı ve onun yanındakı kuruydu onu sallarken o konuşmayı başlattı ve konuştuk sonra bizim ev boştu ölesine getirdim aa bi amacımız yoktu sonra biz aşağı inerken yolda ailemi gördüm annem babam ve bide küçük kız kardeşimi ona dedim ki önden çık arkana bakma dedim sonra babam fln bana baktı eve doğru yani apartmana doğru giderken burda bitti rüyam şimdiden teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin artmasına,aile içinde büyük mutluluklara yorumlanır.

 2. metin dedi ki:

  rüyamda bir yıl önce benden ayrılan sevgilimi gördüm.yüzyüze konuşuyorduk ve sonra onun bende hediyesi vardı benim ondan hediyem vardı biz bunları ayrılmamıza rağmen taktıgımızı gördük ve eski sevgilim bana dediki sanrıım bizde hala bir şeyler var cumartesi günü buluşup konuşalım mı diyor ve sonra rüya bitiyor lütfen yorumlar mısınız.

 3. Burak dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle önce bizim evde yüz yüze konuştuk sonra uyandım geri uyuduğum da bir parktayim bir bebeği seviyorum sonra bı anda yanıma geliyor ve oda sevmeye başlıyor bebeği bebeğin dudağı gözü aynı ona benziyor sonra gidiyor o bende çocuğu annesine veriyorum bende gidiyorum sonra uyanıyorum

 4. Rabia akbaş dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşım hala sevdiğim kişi benimle konuşmak için bi okula çağırıyordu ben de gidiyordum. Tam konusucaz hep birileri araya giriyordu bir türlü konusamiyorduk.

  1. Rabia akbaş dedi ki:

   Rüyada eski erkek arkadaşım hala sevdiğim kişi benimle konuşmak için beni bir okula çağırıyordu ben de gidiyordum tam konusucaz bir türlü konusamiyorduk sürekli birileri gelip gidiyordu

 5. Yasemin dedi ki:

  Beyaz bir arabamı çok sevdiğim bir ailenin evinin önüne park ettikten sonra içeri eve girdim sohbet ederken eski sevgilim geldi birlikte onun arabasına binip eski sevgilimin iş gereği akşam Dr evine gittik orda sohbet muhabbet ettik tabi bu arada eski sevgilim sanki hiç ayrılmamışız gibi benimle ilgilendi elimi tuttu oradaki herkese beni tanıştırdı. Rüyamı lütfen yorumlar mısınız?

DMCA.com Protection Status