Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüştüğünü görmek, aşk hayatında yaşanan kırgınlıkların ardından yaşanacak olan güzel gelişmelere yorumlanır. Bir anda şans yüzünüze gülebilir. Mesleğinizde çok başarılı olabilirsiniz ve sosyal statünüz değişebilir. Maddi güç ve iktidar sağlanabilir. Zamanında sizi kaybeden biri buna daha sonrasında çok pişman olur. Aldatma yüzünden ayrılan biri için aradan geçen zamanda çok pişman olmaya yorumlanır. Eski sevgiliniz çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir ve sizin imkanlarınız ondan daha iyi olabilir.

Rüyada eski sevgiliyle dudağından öpüşmek, yaşanan yalnızlık ve mutsuzluğun ardından her şeyin düzelmesine ve hayatınıza girecek olan insanın sizi el üstünde tutmasına yorumlanır. Hayatınızı paylaşacağınız ve elinizi sımsıkı tutacak, sizi hiç bırakmayacak biri ile mutlu bir ilişki olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yanağından Öpmek

Sizi seven dostlarınızın çoğalmasına ve sosyal çevrenizde popülerlik kazanmaya, insanların size imrenmesine yorumlanır. Yakın zamanda yaşayacağınız bir başarı ile beraber herkesin gözleri size olabilir ve hayranlık duyabilirler. Uzun zamandır hoşlanan biri duygularını açıklayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek ihya yorumu, aşk hayatının geri planda kalmasına ve kendi istek önceliklerinize ağırlık vermeye yorumlanır. Şu günlerde özle hayatınıza zaman ayırmakta zorlanabilir, gelen teklif ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Serkan dedi ki:

    Ruyamda eski mahallemde transporter marka arabayla gezerken eski sevgilimle karsilastim ve konusmaya basladik daha sonra arabaya bindi ve baska bir yere gidip orada arabanin icinde konusup opüşüp sevismeye başladik

  2. Levent dedi ki:

    En uzun ilişkim çok sevdiğim ve beni aldattığı için ayrılmış olduğum ama hala zaman zaman görüşüp normal arkadaş gibi gezebildiğim eski sevgilimi geçe rüyada beraber trafikte yürüyoruz ve ışıklarda beklerken bi anda onun dudaklarına yapışıyorum o da cok istekli bir şekilde öpüyor ve sonra ordan ayrılıyoruz ileride köprü altı gibi bi yer var orda müzik açıp öpüşmeye başlıyoruz ve çok az zaman sonra uyanıyorum.

DMCA.com Protection Status