Rüyada Eski Sevgiliyle Tekrar Sevgili Olmak

Rüyada eski sevgili ile tekrar sevgili olmak, beklenen haberin gelmemesine ve aşk hayatında yeni bir sayfa aralamaya yorumlanır. Uzun zamandır eski sevgilisinden haber bekleyen ve barışmak isteyen kişiler artık durumu kabullenmek zorunda kalabilirler. Eski sevgilinizin hayatına başka biri girebilir ve siz de bundan sonrası için hayatınıza yeni bir insan alabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu rüya aslında hayırlıdır ve yeni ilişkinize daha mutlu olacağınızı ve bir daha benzer üzüntüleri yaşamayacağınızı müjdeler. Eski sevgilisini unutamayan kişiler onu unutturacak biri ile tanışırlar.

Rüyada eski sevgilinin tekrar sevgili olmak istemesi, yeni ayrıldıysanız tekrar barışacağınıza yorumlanır. Sizin değerinizi anlar ve yeniden görüşmek isteyebilir. Ummadık bir anda size haber gönderebilir. Ancak bu durum kafanızı karıştırabilir. Eski sevgiliniz ile barışmak konusunda bir hayli ikilemde kalabilirsiniz. Hayatınıza girmek isteyen ev sizden hoşlanan başka biri de olabilir ve karar vermek zor olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Tekrar Sevgili Olmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle tekrar sevgili olmak ihya yorumu, sizin mutluluğunuzu kıskanan kişiler yüzünden üzülmeye yorumlanır. Eski sevgiliniz ile ilgili sizi kıskandıracak haberler getirebilirler. Ya da zamanında aranızı açan kişiler yine sizin keyfinizi kaçıracak hal hareketlerde bulunabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Aşık dedi ki:

    Merhaba Ben Eski sevgilimle konuşmayı bırkatım ama ortak bir arkadaşımız var onunla grup kurduk üçümüz ordan yine konuşuyoruz dersler hakkında falan. Ama istemeyerek bıraktım o da arkadaşlığımız bitmesin dedi ama ben dayanamadığım için kendimi düşünerek konışmayalım dedim yoksa ben deliricem. Belki rüyalarım bilinç altında o olduğu içindir ama anlamalarını da merak ediyorum. Sadece ayrıntıları daha doğru yorumlayabilin diye yazıyorum. Rüyamda eski sevgilimle yakınız. Sevgili gibi birlikte bir etkinliğe katılıyoruz. Ama etkinlik 1 gün diil 2 3 gün falan benim işim oldupu için onu bırakıyorum kapıda bir tane adam var zamanla tanışıyoruz. Ona emanet ediyormuşum gibi. Sonra bende geliyorum bir bakıyorum etkinlik bizim tahmin ettiğimiz gibi bişey diil gruplar var biz orta grubuz kötü grup ölüyo orta grubunda ölme ihtimali var. Eski sevgilim olduğu için zar zor tekrar döndürmüşün böyle saçma bir etkinlikmi olur dedim sadece eğlenmeye getirdim aramız bozulmasın dedim kendi kendime. Orda çalışan bir adam daha var onunlada yakınız beraber kapıdaki adama kendimizi iyi gruba aldırmak istiyoruz. Kızda konuşmuyo ayarlamaya çalışıyoruz bekliyo ayarlayalım diye. Adam ikna olmuyo ya kötü oluyorum abi allah için hallet şunu diye yalvarıyorum adam halletmiyo Adam benim borcum var ben arabanın ekranı nı yaptırıyorum bir türlü yaptıramıyorum falan diyo bende dedim sen böyle devam edersen o hiç tamir olmaz gibi bişey dedim sonra biz yanımda ki adam ben ve eski sevgilim çıkıcaz yanımdaki adam sanki ben mişim gibi kızın elini tutmaya çalıştı o da onu takmayan bir üslüpla güldü elini çekti salak ya falan dedi bende bunu gördüm adama bir tekme çaktım gülüştük normalde adamı bırakmam karakterinden dolayı bişey demedim. Daha sonra biz el ele çıktık biraz yokuş çıktık kız birden geride kaldı adam dahada geride. Çakıllı bir yoldayız yüksekte aşşağıda mekanın kapısı. Ses gelmeye başladı arkadan baktım kapıdaki adam elinde hamilelik testi kıza verdi ben afalladım biraz sevindim ama o istemiyormuş gibi hayır değilim dedi yani olamaz ya der gibi neyse sonra yanına yürüdüm doğru mu bana baktı sonra rüya bitti. Rüyamı yoruladığınız için şimdiden teşekkürler.

  2. Nagihan dedi ki:

    Merhaba, ben ruyamda eski sevgilimi gordum malum bu ara onu cok dusunuyorum. Ruya da sanirim tekrar beraber olmusuz ya da olacakmisiz, fakat surekli yer degistiriyordum baska bir sehirden baska bir koye baska bir ortamdan baski bir yere tarif etmek zor gocebe gibi yasiyordum. Ayrica ruyamda, aramiz da bir kiz vardi kumral sacli, ve aslinda o da eski sevgilimle beraber olmak istiyordu ama buna cesareti yoktu cunku ben vardim ve anladi ki onceden birseyler yasanmis aramizda bu yuzden adim atamiyor bunu dillendiemiyordu. Ruyamda o kizla karsi karsiya gelmistim, ama soyleyemiyordu bana ne hissetigini cunku ilk aski oldugumu biliyor benden cekiniyordu. Eski sevgilim se uzaktan bizi izliyordu bense kizla kavga etmek yerine susuyordum ama kiskaniyordum belli etmeden ama ben sunu da soyleyim kazanicagima inanip adimlarimdan emindim ruyamda. Ama eski sevgilimin dogrusu kafasi kariskti kumral kiz mi ya da ben mi ? Bilemiyordu. Bu ruyanin anlami ne bana detayli anlatirsaniz sevinirim iyi aksamlar.

  3. Yeter dedi ki:

    Merhabalar ben rüyamda eski çıktığımı gördüm bundan 1 ay önce görüştük bana dün rüyamda keşke o gün buluştuğumuzda tekrardan sevgili olsaydik dedi bende bugün olalim dedjm sevgili o An uyandım bu rüya ne anlama geliyor acaba

DMCA.com Protection Status