Rüyada Eski Sevgiliyle Yeni Sevgili Arasında Kalmak

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgili arasında kalmak, ilişkinize dair kuşkuların ortadan kalkmasına ve her geçen gün daha mutlu olmaya yorumlanır. Eski sevgilinizin size yaptığı haksızlıkları bir daha yaşamaz, yeni ilişkinizde çok daha mutlu olursunuz. Yeni sevgiliniz sizinle ciddi bir ilişki düşündüğün dile getirebilir, evlilik yolunda ilişkiniz ilerleyebilir. özellikle son günlerde ailesi ile tanıştırmak isteğini size söyleyebilir. İlişkinizde her ley gönlünüze göre olur. Eğer yeni sevgilinizle de benzer sorunlar yaşamaktan korkuyorsanız yakında tüm bu korku ve endişeler biter, yeni ilişkinizde aradığınız mutluluğu bulursunuz.

Rüyada iki sevgili arasında seçim yapmak, yeni ilişkinizde daha önce yaşamadığınız mutlulukları yaşamaya ve bazı ilkleri tatmaya yorumlanır. Örneğin sevgilinizle daha önce görmediğiniz yerlere gidebilir, daha önce tatmadığınız lezzetleri tadabilirsiniz. İçinizde ukde kalan şeyleri birlikte gerçekleştirebilir, birlikte daha çok gezip birlikte zaman geçirebilirsiniz. Size her geçen gün ilgi ve alakası artabilir.

Rüyada eski ve yeni sevgili arasında kararsız kalmak, bazen de aklınızdaki soru işaretlerinin yanıtını bulmaya ve doğru aşkın yanınızda olduğuna yorumlanır. Eski sevgiliniz sizin aklınızı karıştırmaya kalksa da sizin için en hayırlısı olacak seçimi yaparsınız.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yeni Sevgili Arasında Kalmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgili arasında kalmak ihya yorumu, ilişkinizdeki pürüzlerin giderilmesine ve kuruntulardan kurtulmaya, güvenin artmasına yorumlanır. Yeni sevgiliniz size iş ve eğitim hayatında çok büyük destek verebilir, hatta sizin başarılı olup hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için ekstra çaba gösterebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Aleyna dedi ki:

  Merhabalar rüyamda ve gerçek hayatta sevgilim olduğu halde eski sevgilimi rüyamda gördüm ona mesaj atsammı geri dönsemmi diye düşünüyordum sonra bunu yakın bir arkadaşıma sordum o aklından bile geçirme dedi sonrasını tam hatırlamıyorum sizce neye işaret olabilir.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni ilişkinizde çok değer görmeye yorumlanır.

 2. Asmin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi ve epey kişi bana talip olmuştu. Ama benim ilk başta aklım karışıyordu. Sonra gerçek hayattaki gerçek sevgilimi sevdiğimi söylüyordum onu seçiyordum. Sizce bunun anlamı nedir.

 3. reyhan dedi ki:

  rüyamda yeni sevdiğim çocuğu gördüm bana bir şey söyledi ama duymadım bende onun karşısına oturdum ve gözlerine baktım ban gözüme bakma dedi tamam dedim kafamı çevirdim bana beni sevdiğini söyledi ve sonra ona baktım sonra eski sevdiğim çocuk arkamdaymış ve ikisinin arasında kaldım sonra yeni sevdiğim çocuğun kuzeni beni ikisinin arasından tam aldı bende uyandım sizce bunun anlamı nedir?

 4. Ceren dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim bana barışmak içim mesaj atıyordu ben de eskiden çok değer verdiğim için bir şans verip hareketlerini ölçmeye karar verdim eskisi gibi ilgisiz davranışlarda bulunursa istemediğimi söyleyecektim o süreçte yeni biriyle tanıştım bana sürekli yazan benimle ilgilenen, düşüncelerime ve hayatıma önem veren biriyle. Tabi rüya anında suçluluk duygusu ağır bastı ve hemen bi karar verme telaşına düştüm ve eski sevgilim yine bir şeyleri bahane ederek bir gün boyunca aramadı sormadı o an kararımı verdim ve uyandım.

 5. Miray dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yanına gidiyorum ve ailem izin vermez sana diyorum benim başka sevgilim var hem diyorum bişy olmaz diyince sinirleniyorum ve çekip gidiyorum

DMCA.com Protection Status