Rüyada Evliyken Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada evliyken eski sevgiliyi görmek, evliliğinde bir takım sorunlar ile boğuşan kişiler yakında refaha çıkarlar. Eşiniz ile aranızı bozmaya çalışan her kim varsa emeline ulaşamaz. Sizi veya eşinizi dolduruşa getirmeye çalışan kimseler de olabilir. Ancak aranızdaki bağ ve uyum günden güne artar. Hatta eski ilişkiniz aklınıza gelip iyi ki de eşimle evlenmişim diyebilirsiniz. Eski sevgilinizden gelen bazı haberler de size bunu düşündürebilir.

Rüyada evliyken eski sevgiliyle evlendiğini görmek, yeni mal mülk edinmek ya da başka önemli bir olaya yorumlanır. Eşinizin size büyük bir sürprizi de olabilir. Eşinizden gelen sürprize şaşırtabilir ve yüzünüzde gülücükler açmasını sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Eğer eşiniz sizi çok kıskanıyorsa bu huyundan vazgeçer ve aranızdaki güven bağı artar.

Rüyada Evliyken Eski Sevgiliyi Görmek İslami Yorumu

Rüyada evliyken eski sevgiliyi görmek ihya yorumu, eğer bu kişi sürekli aklınıza geliyorsa ondan bir haber gelebilir. Eski sevgilinizin evlenmesi ya da başka bir haber alınabilir. Ancak kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Eşiniz karşınıza çıktığı için şükür edebilirsiniz. İlişkinizde her şey yoluna girer, eşinizle birlikte büyük sınavları başarıyla atlatırsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status