Rüyada Faiz Görmek

Rüyada faiz görmek, paranızda gözü olan birine ve bu kişiden dolayı birikim yapamamaya yorumlanır. Size külfet olmaya başlayan biri olabilir. Ya da gelecek günlerde vereceğiniz borç para yüzünden maddi durumunuz kötüleşebilir. Borç para vermek veya kefil olmak yüzünden pişman olunur. Sizi dolandıran birileri olabilir. Bu sebeple parasal konularda daha dikkatli olmanız ve güven vermeyen insanlarla alışveriş yaparken dikkatli olmanızda fayda vardır. Rüyada banka faizi görmek, birine yapılan bir iyilik sonrasında günaha girmek demektir. Çünkü bu kişi size iyiliğinizin karşılığında kötülük yapabilir, iyi niyetiniz kullanıp sizi de zor durumda bırakabilir.

Rüyada faiz para görmek, yeni bir gelir kapısı aralamaya ve paranızın değerini arttırmaya yorumlanır. Kendi başınıza yaptığınız birikimleriniz çoğalabilir. Başkalarından gizlediğiniz para varsa değeri artar. Aç gözlü birine para yedirmemek için de paranızı gizlemek için çabalamanız gerekebilir.

Rüyada Faiz Yemek

Mal mülk sahibi olan kişiler için maddi kayıplar ile yüz yüze gelmek anlamına gelir. Ya da kendi işini yapan kişilerin işlerinin bereketi azalabilir. Rüyada faiz almak, eline geçen paranın bereketi görememek anlamına da gelir. Kazandığınız para sizi huzursuz edebilir.

Rüyada Faiz Ödemek

Hak hukukun yerini bulmasına, mahkemesi olanların hakkı olanı alacaklarına yorumlanır. Paranız hiç kimsede kalmaz ve sizin paranıza göz koyan kişiler emellerine ulaşamazlar. Borç para istediğiniz biri de size yardım etmeyerek üzebilir.

Rüyada Faiz Görmek İslami Yorumu

Rüyada faiz görmek ihya yorumu, genellikle parasal konularda gergin olmak ve kazandığınız paranın hemen yerinin bulunmasına, kendiniz için harcayamamaya yorumlanır. Bir türlü kendinize sıra gelmeyebilir ve bencil bir insan yüzünden hevesiniz kaçabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status