Rüyada Faks Görmek

Rüyada faks görmek, gelecek günlerde uzakta yaşayan insanlar ile yapacağınız görüşmeler hem sizin hem de onlar için hayırlı sonuçlanır. Önemli bir iş görüşmesi olan kişiler için iş görüşmelerinde kendi lehine olacağına işaret eder. Ortaklık kuracak olanlar da ortakları ile anlaşmaya varırlar. Yapılan görüşmeler ve toplantılar sonrasında her şeyin en hayırlısı olur. Rüyada faks makinesi görmek, bir yere yapılan başvuru varsa bu başvurudan alınacak sonucun sizi çok mutlu etmesi anlamına gelir. Eğer iş başvurusu yaptıysanız yakında işe girebilirsiniz. İş ve eğitim hayatına dair yeni bağlantılar kurulabilir.

Rüyada telefaks görmek, önemli görüşmeler yapmak ve özel bir konuşmaya yorumlanır. Ciddi insanlar ile önemli meseleler konuşulabilir. Sizi heyecanlandıracak olan bir görüşme de yapılabilir. Rüyada faks kağıdı görmek, yeni ilgi alanlarınızın olacağına ve yeni gelir kapısı aralamak, ek gelir sağlamak demektir.

Rüyada Faks Çekmek

Rüyada fak çektiğini görmek, çalışan kişiler için çalışıp çabalayıp hak ettiği konuma ulaşacağına yorumlanır. Makam mevki yükselebilir, terfi alınabilir. Maaşına zam bekleyenler veya ikramiye bekleyenler için de hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Faks Gelmesi

Birinden uzun süredir beklediğiniz haber sonunda size ulaşır. En sonunda size geri dönüş yapar. İş için haber bekleyenler yakında haber alırlar. Yeni bir iş olanağı elde edilebilir. Yurt dışı planları olanlar için de hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Faks Görmek İslami Yorumu

Rüyada faks görmek ihya yorumu, iletişiminizin güçlenmesine ve başkaları üzerinde düşüncelerinizin etkili olacağına, fikirleriniz ile baskın çıkacağınıza yorumlanır. İkna etmeniz gereken biri varsa yakında ikna olur ve anlaşmaya varır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Gökhan dedi ki:

    Rüyamda iş yerinde çalışırken eski çalıştığım iş yerindeki yazı işleri müdürü geliyor ve bizim odadaki fotokopi makinesine kağıt koyarken birden masanın üstündeki bayraklar makineye sıkışıyor. O arada oğlumun üstüne sigara külü gibi birşeyler dökülüyor. Ben oğlumun pantolonunu silkeliyorum. Daha sonra uyandım.

DMCA.com Protection Status