Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, çare bulamadığınız bir şey varsa yakında çare bulunur. Ayrı kalanlar için sevdiklerine kavuşmaları anlamına gelir. Hasret çekenler sevdikleri ile özlem giderirler. Kısmeti kapalı olan kişilerin ise kısmeti açılır, istekleriniz gerçek olur. Rüyada el falı görmek, güzel bir kader demektir. Yeni bir kısmetin de habercisidir. Gönlü boş olanların aşk hayatında mutlu gelişmeler olur. Rüyada kahve falı görmek, gönülden dilenen bir şeyin gerçekleşmesine ve çok şaşırmaya yorumlanır. Eğer sizi üzen biri varsa kalbinizi geri kazanmak isteyebilir. İşlerinde olumsuzluklar yaşayanların iş hayatı düzene girer. Rüyada tarot falı görmek, geleceğiniz için endişelerinizin bitmesine ve ideallerine erişmek anlamına gelir. Kişi hedeflerine yakında ulaşır.

Rüyada fal fincanı görmek, sürekli sizin moralinizi bozan ve keyfiniz kaçıran kişiler ile aranız düzelebilir. Yaşanan zor günlerin ardından bazı dersler çıkarılır. Edindiğiniz tecrübeler sayesinde kimin gerçek dost olduğu öğrenilir.

Rüyada Fala Bakmak

Rüyada fal baktığını görmek, zamanında çekilen dert ve cefadan dolayı hala üzüntü duymak ve bir türlü atlatamamak, biriyle dertleşmek demektir. Sizi anlayan biri olabilir. Rüyada falcı görmek, kadim bir dost edinmek ve onun sayesinde dertlerden kurtulmak demektir. İşin içinden çıkamadığınız bir durumdan bir dostunuz sayesinde kurtulabilirsiniz. Rüyada birine fal açmak, birinin derdine ortak olmak ve ona desteğini esirgememek anlamına gelir. Rüyada kendini falcı olarak görmek, önemli işlerinizin çözülmesine ve ciddi anlaşmaların tamamlanmasına yorumlanır.

Rüyada Fal Baktırmak

Evli olanlar için aile hayatında huzur bozan bir insana yorumlanır. Eşinizi veya sizi dolduruşa getiren birine karşı dikkatli olun. Aynı zamanda bekarsanız da aile içinde bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Rüyada fal kapatmak, yepyeni hayaller peşinde koşmak ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

Rüyada Fal Bakmamak

Sizi üzen ve kıran birini affetmeye ve bu kişi ile aranızın düzelmesine yorumlanır. Ayrı kalan sevgililer de yeniden barışabilirler. Rüyada fal baktırmamak, birine yapılan iyilikten sonra çok pişman olmak anlamına gelir. Rüyada falcıdan kaçmak, güveninizi sarsan kişilere yorumlanır. Güvendiğiniz biri güveninizi sarsacak bir şey yapabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Fal Bakması

Hane içerisinde mal mülk miras konularında anlaşmaya varmak ve sorun kalmamasına yorumlanır. Ev huzurunuzu kaçıran ve sürekli size karşı ön yargısı olan birileri de size karşı bu huyundan kurtulur. Size daha anlayışlı olabilir. Boşanan kişiler hayatlarını düzene sokarlar.

Rüyada Fal Görmek İslami Yorumu

Rüyada fal görmek ihya yorumu, alacağınız radikal kararların geleceğiniz için çok önemli olacağına, şu günlerde kritik bir süreçten geçmeye yorumlanır. İş ya da eğitim hayatına dair almanız gereken kararlar yüzünden çaresiz kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Ilahe dedi ki:

  Iyi gunler. Ben ruyada bir hindli falcinin benim sirtimdan bir iyne cikardigini ve bana sana birisi sirtina iyne batirmis diye soylediyini gordum. Ruyamin ne anlama geldiyini bilmiyorum. Tesekkur ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır hayal edilen bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 2. Nur dedi ki:

  Rüyamda kendi evimizdeydik legenin incinde bir miktar su vardi üç ablamda yanimdaydi hadi Nur bak ne göreceksin dediler ve bn gözlerimi direrek zorlanarak baktığımda dört tane farklı renk gözün olduğunu gördüm ve ablama çok kotu şeyler olacak başına birşey gelecek dedim bu kdarini hatirliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir düzene, müjdeli haberlere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status