Rüyada Falaka Görmek

Rüyada falaka görmek, zamanında almış olduğunuz yanlış kararların farkına varacağınıza ve bir şeyleri düzeltme çabasına girmeye yorumlanır. Bir süre önce sizi sürekli uyarmalarına rağmen inatlaşarak yapmış olduğunuz şeyler sonrasında pişman olabilirsiniz. Aslında sizi seven ve uyaran dostlarınız haklı çıkabilir. İlişkisi olanlar da sevdikleri insanın farklı bir yüzünü görebilirler. Ya da iş ve eğitim hayatına yönelik yapılan seçimler daha sonrasında sizi mutsuz edebilir. Keşke dediğiniz bazı pişmanlıklarınız olabilir.

Rüyada falakaya çekildiğini görmek, birinden gelen iyilik sayesinde hayatınızı düzene sokmak ve bazı sorunları kolayca çözmek anlamına gelir. Size yapılan haksızlıklar varsa sonunda biter. Özel hayatınızda yaşamış olduğunuz problemler biter. Rüyada falakaya yatmak, yeni tanışacağınız insanlardan kötülük görmek ve üzülmek demektir. Sizi üzen ve kıran, menfaat ilişkisi yaşayan insanların foyası ortaya çıkar.

Rüyada Falaka Görmek İslami Yorumu

Rüyada falaka görmek ihya yorumu, hataları telafi etmek ve doğru seçimler yapmak, geç de olsa sorunlarınızı çözüp radikal kararlar almaya yorumlanır. Sürekli geri planda tutulduğunuz bir konuda da ön plana çıkabilirsiniz. Size baskı yapan ve ezmeye çalışan biri hayatınızdan çıkar. Bazı insanların hayatınızdan çıkması hayırlı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. GÜLHAN dedi ki:

    Küs olduğum Eniştemin bir genci falakaya yatirip dövdüğünü yine küs oldugum bana haksizlik yapip arkamdan is ceviren beni cekemeyen ablaminda o enistem hakkinda cok sinirlenip genci kurtarmak icin cabalarken eskiden benide dövmüştü derken enistem uyamdim.

DMCA.com Protection Status