Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, size karşı hiçbir faydası olmayıp aksine zararı olan bir insana yorumlanır. Kendi çıkarı için sizi kullanan ve sürekli yiyip bitiren biri olarak simgelenir. Bu kişi sürekli sizi dolduruşa getiren ve başkalarına karşı kin nefret duymanıza sebep olan insanlar da olabilir. Bir süredir sizi düşünmeyip de hep kendiniz düşünen birinin niyeti ortaya çıkar. Hep bana olsun diyen ve gözü doymayan bir insandan maddi manevi desteğinizi geri tutmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada büyük fare görmek, aynı zamanda fitnelik peşinde olan ve laf taşıyan birinden bir şeyler gizlemeye yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen insanlardan planlarınız gizlemeniz hayrınıza olur. Rüyada küçük fare görmek, her ne yaparsa yapsın size bir zararı dokunmayacak birine yorumlanır. Sizi kaybettiği ile kalır ve maddi manevi bir zarar veremez.

Rüyada beyaz fare görmek, rızkı az olan kişilerin rızıklarının artacağına yorumlanır. Ne yapsanız da birikim yapamıyor iseniz sonunda bir kenara para koyup da birikim yapabilirsiniz. Elinize bol helal para geçer. Rüyada siyah fare görmek, kötülüklerden uzak durmaya ve iyi niyetle yapılan her işten kar sağlamaya yorumlanır. İş hayatında hiçbir usulsüzlük yapmadan verilen emekler ile hayırlı kazanç sağlanır.

Rüyada Evde Fare Görmek

Evinizde masraflarınız arttıysa her birini karşılamaya yorumlanır. Yüklü tadilat ve onarım işi çıkanlar da kimseden borç almadan üstesinden gelebilirler. Rüyada evde farelerin oynadığını ve gezindiğini görmek, evinizde sözünüzü dinlemeyen biri varsa artık dinlemesine ve daha sorumluluk sahibi olmasına yorumlanır. Aile fertleri arasında düşüncesiz şekilde harcama yapan insanlar da artık harcamalarını daha kontrollü yapar, kumar gibi kötü alışkanlıkları bırakırlar.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürdüğünü görmek, size güven vermeyen insanlar ile ilişkinizi bitirmeye yorumlanır. Beklediğiniz gibi davranabilirler ve size karşı haksızlık yapabilirler. İyi ki de güvenmemişim diyebilirsiniz. İlişkisinde de ayrılmak isteyenler yakında tamamen ilişkilerini sonlandırabilirler. Rüyada fare leşi görmek, uzun zamandır yalan dolan ile sizi oyalayan bir insana yorumlanır. Bu insanın gerçek yüzü görülür.

Rüyada Fare Görmek İslami Yorumu

Rüyada fare görmek ihya yorumu, size bir yararı olmayan ancak zararı çok olan birine yorumlanır. Hem iş hayatında hem de sosyal çevrede size çok yük olan ve kullanan kişiler varsa artık çıkarları iyice anlaşılır. Bu yüzden kalbiniz kırılabilir. Maddi külfet olan birine de verdiğiniz parasal destekten dolayı pişmanlık duyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status