Rüyada Farz Namaz Görmek

Rüyada farz namazı görmek, size zararı dokunan insanlardan ve işlerden uzaklaşmaya, hatalardan geri dönmeye yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen ve hep sizinle aileniz ile uğraşan insanları uzak tutmak isteyebilirsiniz. Sizi dolduruşa getirmeye kalkan kimseler varsa da uzak durmanızda fayda var. Bir süredir yaptığınız hataları telafi edecek davranışlar sergileyebilir, kalbini kırdığınız insanlar varsa o kişilerin gönüllerini kazanabilirsiniz.

Rüyada farz namazı kıldığını görmek, hayırlı işler yapmak ve günahlarından tövbe etmeye yorumlanır. Zamanında birini istemeden de kırdıysanız gönlünü alabilirsiniz. Birine karşı yaptığınız bir haksızlık varsa bu haksızlığı da telafi edebilirsiniz. Yaşanan büyük kırgınlıklar ve üzüntüler geride kalır.

Rüyada Farz Namaz Görmek İslami Yorumu

Rüyada farz namaz görmek ihya yorumu, her kime ne söz verdiyseniz tutmaya ve ailenize karşı görevlerinizi yerine getirmeye yorumlanır. Sizden beklentisi olan insanlar hayal kırıklığı yaşamazlar. Aile içinde de size güvenip yardım isteyen biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status