Rüyada Fatura Görmek

Rüyada fatura görmek, hiçbir yere borcunuzun kalmayacağına ve ufak tefek borçlarınızı da yakında kapatmaya yorumlanır. Birkaç aydır ertelediğiniz borçları da elinize geçecek para ile ödeyebilirsiniz. Bir yerden gelecek olan paraya güvenip de harcama yapan ve mağdur olan kişilerin bu mağduriyeti biter. Sizi mağdur eden insanlar ödemelerini yaparlar. Borçlu her kim varsa geri öder. İş hayatında da alamadığı ödemeler yüzünden borçlarını faturalarını ödeyemeyenler yakında ödeyebilirler. Rüyada fatura fiş görmek, yeni bir şey almaya yorumlanır. Bu yüklü bir harcama olabilir. Önemli bir eşya ihtiyacı çıkabilir. Rüyada borç faturası görmek, size borçlu olan birinin borçlarını kapatmasına yorumlanır. Başkası yüzünden yaşanan mağduriyet biter. Sizden aldığı parayı ödememekte ısrarcı olan biri varsa da sonunda imana geri ve öder.

Rüyada birinden fatura almak, işsiz iseniz girilecek bir işin kazancından memnun kalmaya yorumlanır. Gelirinizden hem siz hem de aileniz tatmin olabilir. Evli olan kişiler eşleri ile aynı işyerinde çalışabilirler. Eşinizin işlerine de yardımcı olmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Fatura Borcu Görmek

Bir yerden beklediğiniz evrakların elinize ulaşmasına yorumlanır. Mahkemesi davası olan kişiler de haber alabilirler. Tazminat bekliyorsanız bu tazminat gelebilir. Rüyada başkasının fatura borcu görmek, alacaklı olduğunuz bir insandan verdiğiniz parayı geri almaya yorumlanır. Size iş sözü veren biri de tutar. Rüyada birinin faturasını ödemek, birinin sizden borç para isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Fatura Görmek İslami Yorumu

Rüyada fatura görmek ihya yorumu, geçim derdi olanların rahat edeceğine ve ailenizin maddi durumunun eskisinden iyi olmasına yorumlanır. Anne baba veya eşinizin borçları varsa birlikte kapatabilirsiniz. Borçları yüzünden üzüntüler biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status