Rüyada Fenomen Görmek

Rüyada fenomen görmek, size fayda sağlayacak işlere yönelmek ve tüm olumsuzluklardan kurtulmaya yorumlanır. Kendi idealleriniz için verdiğiniz emekler boşa gitmez ve boş işler ile de uğraşılmaz. Eğer yarım kalan işleriniz varsa tamamlar, fayda getirmeyen şeyleri bırakabilirsiniz. Özellikle sınava girecek olan kimseler çok başarılı olabilirler. Rüyada fenomen olduğunu görmek, beklentileri karşılamak ve kimseyi mağdur etmemeye yorumlanır. Ailenizin sizin için yaptığı fedakarlıklar boşa gitmez ve ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilirsiniz. İş veya eğitim hayatında beklenilen başarılar gelir.

Rüyada fenomen erkek görmek, yeni bir dost kazanmak ve bu kişinin kendi alanında başarılı biri olmasına yorumlanır. İş hayatında da yüksek mertebe kimseler ile tanışıp yeni bağlantılar oluşturulabilir. Rüyada fenomen kadın görmek, bir kadından iyilik görmek ve bu kadın sayesinde kendinize inanmak, içinizdeki gücün farkına varmak anlamına gelir.

Rüyada İnstagram Ünlüsü Görmek

Bir süredir görüşmek istediğiniz biri ile yakında görüşmek ve etkilenmek anlamına gelir. Eğer bekarsanız ve hoşlandığınız biri varsa bu kişi ile yollarınız kesişebilir. Yakın zamanda tanışıp iyi bir ilişkinin ilk adımları atılabilir. Hoşlandığınız kişiden duygularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Rüyada Fenomen Görmek İslami Yorumu

Rüyada fenomen görmek ihya yorumu, hayırlı bir rüyadır ve kişi tez vakitte ideallerine kavuşur. Ünlü olmak isteyen biri sonunda başkalarının dikkatini çekebilir. Başarılı bir hamle yapılabilir ve hayranlarınız sizi beğenen kimseler artabilir. Çok beğendiğiniz ve yolunda ilerlediğiniz biri varsa da bu kişi ile benzer bir başarı yakalayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. kkiimm dedi ki:

  ruyamda benim ranzamda bts ile uyuyorduk sonra jk yastgımın altındaki jimin fotosunu jimine gosteriyor sonra jimin bana sarılıyor son sjsjjsjss

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni arkadaş çevreisne yorumlanır.

  2. Ay_kızı dedi ki:

   Rüyamda bts üyeleri yarışma başlatmıştı bu yarışmada kim en güzel siyah kombini yaparsa bts koreye götürecek bende ve diyer kişiler siyah konbin yaptığımızda bende üyelerin beni seçmiceğini düşünmüştüm ve birden jungkook beni seçtiğinde şaşırmıştım

 2. Özgür dedi ki:

  Rüyada instagram mavi tik görmek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya şan şöhrete yorumlanır.

 3. Nur dedi ki:

  Rüyada BTS ÜYELERİ İLE SİNEMAYA GİTTİĞİMİZİ VE FİLM AKSİYON FİLMİ İZLEDİĞİMİZİ GÖRDÜM

 4. Army7.21 dedi ki:

  Rüyamda evde idim ve Samsung Galaxy S20 Plus BTS Edition telefon gördüm ve benim olacaktı.

 5. Ayben1 dedi ki:

  Rüyamda BTS ile Dünya turuna çıkmışız bir sandalda gölde ikerliyoruz.

 6. Ýøuňg mïň~ dedi ki:

  Rüyamda biasım olan namjoon’u bizim evde yer sofrasında kuru fasulye yerken gördüm jkjkjkjkjkk 🤣 Allah’ım artık nasıl sewdiysem çocuğu neyse sonra foto çekilebilir miyiz diyorum oda bana makyajım yok olmaz diyodu sonrada uyandım bir sürü BTS rüyası gördüm ama bu en tuhafıydı😁

 7. Ece dedi ki:

  rüyamda başı kapalı bir istagram fenomenini ve onun sevgilisini gördüm ben onlara baktıktan sonra onun yerine geçmiştim bende fenomendim sevgilim vardı çok merak ettim yorumlarmısınız

 8. Havvanur dedi ki:

  Rüyamda evimdeydim. Canım bir şeye sıkılmıştı. BTS evimdeydi. Onlar evde olmasına rağmen mutlu olmamıştım. Odama girdim ve kapımı kitledim. Ondan sonra üyeler beni neşelendirmek için DYNAMİTE söylemeye başladılar ama ben kapıyı açmadım. Hâlâ mutsuz dum. Lütfen yorumlarmısınız.

 9. Öylesine biri işte dedi ki:

  Rüyamda otobüsteydim. Sevdiğim erkek benim bulunduğum otobüsten Cemre Solmaz’ın bulunduğu otobüse bindi. Cemre Solmaz’ın bulunduğu otobüs benim bulunduğum otobüsün hemen karşısındaydı. Sonra Cemre Solmaz’ı gördüm işte. Beni fark etmez bile diye umutsuzluğa düştüm. Sonra beni fark etti. Bana öpücük attığını gördüm. Daha sonra benim bulunduğum otobüsteki herkes fark edince bu durumu alkışlamaya falan başladılar. Bu rüyayı yorumlar mısınız? Rüyam hayırlı mı? Bir de ben bekar, öğrenci ve kızım. Lise 2 öğrencisiyim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim!

DMCA.com Protection Status