Rüyada Gaf Görmek

Rüyada gaf görmek, zamanında çok mahcup olduğunuz bir insan ile karşılaşmak ve yüz yüze gelmek anlamına gelir. Bu kişi eski ayrıldığınız sevgiliniz de olabilir. Yeniden yollarınız kesişebilir ve size karşı öfkesi dinmemesi olabilir. Eğer size kırgın olan biri varsa ona kendinizi anlatmanız, gönlünü almanız gerekebilir. Sevdikleri ile arası açık olan kişilerin ilk adımı kendileri atması gerekir. Ağzından çıkan bazı sözlere darılan birinin de gönlünü almaya uğraşabilirsiniz. Özel hayatınızda mutlu olmak için verdiğiniz emek karşılığını bulur.

Rüyada gaf yapmak, size karşı yapılan bir haksızlık varsa bunun son bulmasına ve karşı tarafın pişman olmasına yorumlanır. Sürekli sizin paranızda malınızda ve mülkünüzde gözü olan kişiler varsa yeniden sizinle uğraşabilirler. Aile içinde de sürekli borç yapan biri yüzünden birikimleriniz eriyebilir. Verdiğiniz borçlar geri gelmez.

Rüyada Gaf Görmek İslami Yorumu

Rüyada gaf görmek ihya yorumu, arkadaş ortamında küslük ve dargınlık kalmamasına, söylenen sözlerin ve kırılan kalplerin telafi edilmesine yorumlanır. Zamanında kırdığınız biri ile de aranız düzelebilir, yeniden eski dostluklar kaldığı yerden devam eder. Aile içinde kalbinizi kıran biri varsa gelip sizden özür dileyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status