Rüyada Gaflet Görmek

Rüyada gaflet görmek, boş işler ile zamanını harcamak ve sonra da pişman olmak anlamına gelir. Asıl istekleriniz için çabalamak yerine gereksiz şeylere zaman ayırıyor olabilirsiniz. Başkalarının istekleri içinde çabalayıp kendi isteklerinizi eğri plana atmamaya gayret edin. Yoksa çok geç kalabilir, zaman kaybettiğiniz için hayıflanabilirsiniz. İş ortamında da çalışma arkadaşlarınız ile aranızda problemler çıkabilir. İşlerinizi baltalamaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Yoksa işleriniz aksayabilir, gereksiz işlere boşuna emek verebilirsiniz. Rüyada gaflete düşmek, geri plana atılmak ve üzülmek olarak da yorumlanır.

Rüyada gaflet içinde olmak, sürekli kafanıza takılan eyler eve geçmişe hayıflanıp durmaya yorumlanır. Geçmişte kalan şeyler yüzünden aklınıza gelip gelip moraliniz bozulabilir. Zamanında size yapılan haksızlıkları yeniden hatırlayarak üzülebilir, bazı insanlara yeniden öfke duyabilirsiniz. Sizi dolduruşa getiren kişiler yüzünden de böyle bir durum yaşanabilir. Size eski yaşananları hatırlatarak durduk yere keyfinizi kaçırabilirler.

Rüyada Gaflet Görmek İslami Yorumu

Rüyada gaflet görmek ihya yorumu, kendi isteklerini hep eğri planda tuttuğunuz için çok pişman olmaya yorumlanır. İş hayatında zarara uğratılabilir, boşa kürek çekebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında değişiklik de yapılabilir, size daha çok hayrı dokunacak bir işe girebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status