Rüyada Gaipten Ses Duymak

Rüyada garipten ses duyduğunu görmek, bu ses sizi rahatlatıyorsa çok yakın zamanda meydana gelecek güzel bir olayın habercisi olarak yorumlanır. Gelecek günlerde alacağınız bazı haberler sizi çok mutlu edebilir. Bir süredir görüşmediğiniz biri de sizinle irtibat kurabilir. Eğer bu rüyayı gördüğünüzde içiniz ürperdiyse ve korku sardıysa, endişelerin artmasına yorumlanır. Sizi endişelendiren bazı insanlar olabilir. Sizi tehdit eden ve önünüze engel koyan birileri olabilir. Gelen bazı haberler yüzünden keyfiniz kaçabilir.

Rüyada gaipten ses gelmesi, korkularla yüzleşmek ve sonunda beklenilenin olmasına yorumlanır. İlişkisi olan kişiler için kaybetme korkusu ile karşı karşıya gelebilirler. Sevdiğiniz insan sizi ile yollarını ayırma kararı alabilir. Rüyada gaipten gelen sesler, sizinle alakalı olmayan şeyler yüzünden zor durumda kalmak ve iftiraya maruz kalmak demektir. Sizin hakkınızda çıkan bir takım dedikodular olabilir. Aslı astarı olmayan şeyler kulağınıza gelebilir.

Rüyada Ses Duyup Korkmak

Bir süredir devam eden korkulardan kurtulabilirsiniz. Son zamanlarda sizi korkutan ve endişelendiren şeyler son bulur. Üstünüze baskı kurmaya çalışan kişiler de hasetlik ve kıskançlık duyguları ile size zarar veremezler. Kötü niyetli bir insanın maskesi düşer.

Rüyada Garipten Ses Duymak İslami Yorumu

Rüyada garipten ses duymak ihya yorumu, kötü insanların hayatınızdan çıkmasına ve dedikodulara aldırış etmeye yorumlanır. Sizin moralinizi bozmaya çalışan kişiler olsa da kulak asmamanızda fayda var. Yoksa duyacağınız şeyler hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Boş yere kuruntu yapmanıza ve başka birinin suçu yokken kalbini kırmaya sebep olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status