Rüyada Galeri Görmek

Rüyada galeri görmek, yaşantınızda güzel değişimler yapmak ve yeniliklerin meydana gelmesine yorumlanır. Yeni bir fırsat yakalayıp bazı şeyleri değiştirme şansı elde edebilirsiniz. Monoton bir hayat süren ve bundan şikayeti olan kişiler de bu durumdan kurtulurlar. Hayatlarına renk katacak bir olay olabilir. İş ya da özel hayatınızda güzel şeyler olur. Rüyada sanat galerisi görmek, yeni bir arkadaş çevresi edinmek ve yalnız kalmamak anlamına gelir. Kursa gidebilir ya da başka sebeplerle sosyal çevrenizi değiştirebilirsiniz. Kişi yaladığı yerden başka yere taşınabilir. Yeni kuracağınız dostluklar size mutluluk katar, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada oto galeri görmek, yeni bir kazanç kapısı aralamak ve birikim yapmaya yorumlanır. Bir süredir parasını borçlarına ödeyen kişilerin eli rahatlar. Borçlarınızda hafifleme olabilir. Rüyada araba galerisi görmek, araba almak ya da satmak gibi planları olan kişilerin bu planlarında her şeyin yolunda gitmesine yorumlanır.

Rüyada Galeri Açmak

Rüyada galeri açtığını görmek, yeni bir iş kurmak ve iş hayatına yönelik planlarını hayata geçirmek anlamına gelir. İş hayatında rakipleriniz günden güne artabilir. Ancak kişi ticarette gün geçtikçe başarılı olur. Rüyada galeri sahibi olduğunu görmek, ekonomik yönden güçlenmek ve iş hayatında daha çok gelir sağlamak demektir.

Rüyada Galeri Görmek İslami Yorumu

Rüyada galeri görmek ihya yorumu, hayatınıza yenilik katacak insanlar girebilir, yeni görevler edinebilirsiniz. Çalışma hayatında da iş değişikliği veya görev değişikliği yapılabilir. Bir süredir sıkıldığınız bir şey son bulur, ilginizi çeken bir alana yönelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Harun dedi ki:

    Mrb rüyamda boş bir arazinin ortasında olan araba galerisi gördüm bu galeride annem vardı ve ben yıllar sonra oraya gitmişim ve annem bana sarılıp öpüyor oğlum seni çok özledik diyor ve o anda bir müşteri geliyor beni tanıyan ofise geçiyoruz patron koltuğuna oturuyorum müşteriye ne içersin diye soruyorum oda bana kahve içerim diyor bende anneme kahve yaparmisin anne diyorum annemde biz kahveyi dışardan söylüyoruz bizde nescafe var diyor bende tamm dışardan söyleyelim diyorum beraber dışarıya çıkıyoruz bana çok uzağı gösteriyor kahve orda diyor kahveye giden yolda da şu birikintileri var bende boşver anne oraya gitmeye değmez sen nescafe yap diyorum içeriye geçiyorum müşteri bana sen karsiyakadami oturuyorsun diyor ve rüya bitiyor yorumlarsanız sevinirim

  2. Tacettin akarsu dedi ki:

    Rüyamda galerim vardı sanki flo tarzında bir sürü araba veriyordum lütfen bu ne anlama geliyor

DMCA.com Protection Status