Rüyada Gammaz Görmek

Rüyada gammaz görmek, sevdikleriniz ile aranızı bozmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarı anlamı taşır. Ara bozuculuk yapmaya çalışan ve laf taşıyan biri olabilir. Özellikle yakın zamanda sizi dolduruşa getirmeye çalışan ve başkalarına karşı kışkırtan biri aranızı açmak isteyebilir. Bu kişi çalışma arkadaşlarınız arasından da olabilir. Ya da hane içerisinde de ev huzurunuzu kaçırmak isteyen birileri olabilir. Sizin saadetinizi ve de mutluluğunuz kıskanan kişiler araya fitne sokarak bozmaya kalkabilirler. Evli olanlar eşlerine sormadan duyacakları şeylere inanmamalılar.

Rüyada gammazlık görmek, size küs olan biri olabilir ve bu kişinin neden küstüğünü sonradan öğrenebilirsiniz. Sizin hiçbir suçunuz olmayan bir şey yüzünden de alınabilir. Bazı olaylar yanlış anlaşılabilir. Dedikodu yapan kişiler de sizin hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyebilirler.

Rüyada Gammaz Görmek İslami Yorumu

Rüyada gammaz görmek ihya yorumu, kötü niyetli bir insana yorumlanır. Sevdikleriniz sizi bu insana karşı uyarabilirler. Sizden aldığı lafı başkasına ileten, aranızı açmak isteyen kişiler de olabilir. Size iyi yüzünü gösteren birinin aslında bambaşka biri olduğunu öğrenmek sizi üzebilir. Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşatabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status