Rüyada Gangster Görmek

Rüyada gangster görmek, maddi yönden zarara uğramak ve yapılan harcamaların karşılığını alamamak anlamına gelir. Eğer yeni bir işe sermaye yatırdıysanız beklentileriniz boşa çıkabilir. Daha çok para kazanmak için yapılan bazı girişimler olumsuz sonuçlanabilir. Parasal konularda sizi kandırmaya çalışan insanlara karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü sizi dolandırabilirler, daha çok kazandırma vaat ederek cebinizdeki parayı alabilirler. Değerli eşyalarınıza da dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada gangster saldırısı görmek, maddi külfet olacak bir insana yorumlanır. Cebinizdeki para başka birine gidebilir. Aile içerisinde de sorumsuzca harcama yapan biri yüzünden birikimleriniz gidebilir. Yapılan bazı masraflar sizin zararınıza olur.

Rüyada gangsterler tarafından yolunun kesildiğini ve soyulduğunu görmek, çalışma hayatında fikir çatışması yaşayacağınız kişilerin olacağına yorumlanır. Patronlarınız veya diğer çalışma arkadaşlarınız ile aranızda büyük bir tartışma yaşanabilir. Birbirini anlamakta güçlük çekebilirsiniz, karşı taraf bencilce hareket edebilir.

Rüyada Gangster Görmek İslami Yorumu

Rüyada gangster görmek ihya yorumu, paranızda pulunuzda gözü olan insanlara yorumlanır. Söz gözlü kişiler sizi kandırmaya çalışabilir. Güvendiğiniz birinden de ihanet görebilirsiniz, sizin emanetinize ihanet edebilir. Sizin olan bir şeye el koyabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status