Rüyada Gar Görmek

Rüyada gar görmek, hane içerisinden uzun zamandır görmediğiniz insanların memlekete geri dönmesine yorumlanır. Gurbette olan kişiler yeniden evlerine ailelerine geri dönebilirler. Bir süredir çok özlediğiniz her kim varsa o kişi ile yeniden görüşebilirsiniz. Eğer akrabalarınız arasında küs olduğunuz insanlar varsa da sizinle barışmak isteyebilirler ve hatta evinize gelebilirler. Rüyada tren garı görmek, gidip görmek istediğiniz bir yere yakında gitmeye yorumlanır. Hep ertelediğiniz bir seyahat planınız varsa yakında bu seyahate çıkacak zamanı bulabilirsiniz.

Rüyada tren istasyonuna ait gar görmek, uzakta olan birinden davet alıp o kişiyi ziyarete gitmeye yorumlanır. Çok uzun zamandır görmediğiniz biri sizi evine davet edebilir. Bu bir kutlama davet için de olabilir ve hasretler biter. Çoktandır görmediğiniz arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı yeniden görme şansı olabilir.

Rüyada Gar Görmek İslami Yorumu

Rüyada gar görmek ihya yorumu, hane içerisinde büyük sevinçler yaşamaya yorumlanır. Haneden gelen haberlere mutlu olunur. Bir süredir beklene toplu para varsa da elinize geçebilir. Satılması beklenen bir mal mülk satılıp parası paylaşılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status