Rüyada Gardırop Görmek

Rüyada gardırop görmek, sürekli harcama yapıp da para biriktirmeyen ve savurgan olan kişilerin artık para biriktirmeye karar vereceğine yorumlanır. Daha çok birikim yapmak ve mal mülk edinme kararı verebilirsiniz. Bir süredir yapmadığınız birikimlerden dolayı çok pişman iseniz artık geleceğiniz için doğru yatırım birikimler yapabilirsiniz. Yaşanan talihsizlikler ve büyük maddi kayıplar da son bulur. Elinizden çok fazla para çıktıysa yerine koyabilirsiniz. Rüyada elbise dolabı görmek, evinizi değiştirmeye yorumlanır. Başka bir eve yerleşebilirsiniz. Bekar olanlar ise çeyiz hazırlığı yapabilirler. İş sebebi ile de başka bir yerde ev bulunabilir.

Rüyada gardropta elbiseler görmek, daha çok kazanca ve harcama yapmaya yorumlanır. Elinize geçen paranın miktarı artabilir ve isteklerinizi daha kolay alabilirsiniz. Rüyada gardrop dolusu kıyafet görmek, kendiniz için yapacağınız harcamalardan mutlu olmaya yorumlanır. Kendi ihtiyaçlarınız ve zevkiniz için güzel şeyler satın alınabilir.

Rüyada Gardırop Almak

Bekar iseniz yapacağınız evlilik ile çok mutlu olmak ve kuracağınız yuvada geçim sıkıntısı çekmemeye yorumlanır. Rüyada gardrop satın aldığını görmek, aynı zamanda evinizde tüm eksikleri gidermek ve yapılan harcamaların ev için olacağına yorumlanır. Rüyada gardırop yenilemek, gelir kapısının değişmesine ve yeni bir işe geçiş yapmaya yorumlanır. Başka bir işten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Rüyada gardrop kurmak, aile hayatına zaman ayırmakta zorlanmaya yorumlanır. İşleriniz daha yoğun hale gelebilir ve ev hayatı geri planda kalabilir.

Rüyada Gardıropta Saklanmak

Maddi durumu iyi olan biri ile yuva kurma ya yorumlanır. Evli olanlar için eşinin maddi durumu daha iyi olur. Daha güzel bir işe girebilir. Evinizde maddi olanaklar artar. Özellikle de ev değiştirmek isteyenler yeni evlerine taşınabilirler.

Rüyada Gardırop Görmek İslami Yorumu

Rüyada gardırop görmek ihya yorumu, maddi imkanların artmasına ve daha tutumlu olmaya yorumlanır. Eviniz için yapılan harcamaları bitirerek artık kendiniz için yatırım yapma fırsatı elinize geçebilir. Bir kenara daha çok para koyabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Burçin dedi ki:

    Merhaba eşinden ayrılmış 32 yaşında bir kadınım rüyamda eski kerpiç bir eve taşınıyordum. Odamda 3 adet kahverengi boş gardrop vardı içlerini açıp bakıyordum

  2. Sibel dedi ki:

    Ruyamda eski esim kiyafet dolabini boşaltmış ve bir iki kiyafeti kalmis. Benim dolabımı da beraber başka biryere koyuyoruz. Ici dolu kiyafet olan dolabımı sağlam durması için baya düzgün bir yere yerleştiriyor.

DMCA.com Protection Status