Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan görmek, üzerinize atılan bir iftira varsa suçsuz olduğunuzun ortaya çıkacağına yorumlanır. Sizi çekemeyen ve hakkınızda başkalarına olur olmaz şeyler söyleyen, işlerinizi baltalayan kişiler ne yapsa da size zarar veremezler. Gerçekler en kısa sürede anlaşılır. İşsiz olanlar iş bulurlar. Adeta eliniz kolunuz bağlı kaldığı durumlarda bir çare ve bir umut ışığı bulunur. Rüyada gardiyanlar görmek, sizi maddi ve manevi zarara uğratan insanların benzer duruma düştüğüne şahit olmaya yorumlanır. Zamanında size yaptıkları haksızlıkları şimdi kendileri yaşarlar. Rüyada cezaevi gardiyan görmek, hapiste olan bir yakınınız varsa o kişiden hayırlı haberler almaya yorumlanır. Eğer böyle bir yakınınız yoksa, mesleki sorunlar çözülür.

Rüyada kendini gardiyan olduğunu görmek, bir süredir ertelediğiniz plan projelerinizin aslında sizin için ne kadar önemli olduğunu anlamaya yorumlanır. Başka şeyler ile vakit geçirirken asıl uğraş verilmesi gereken şeyler gözden kaçabilir. Rüyada gardiyan üniforması giymek,kendi başınıza bir şeyleri başarmaya yorumlanır. Size zorluk koşan insanlar olsa da zoru başarabilirsiniz.

Rüyada Kadın Gardiyan Görmek

Bir süredir her işinize müdahalede eden veya hakkınızda dedikodu çıkaran bir kadına yorumlanır. Bu kadın yüzünden aile hayatında da huzursuzluk yaşanabilir. Başkalarını size karşı kışkırtıp dolduruşa getirebilir. Eğer çevrenizde sizi çekemeyen bir kadın varsa o kişiye karşı daha temkinli olmanızda ve ağzına laf vermemenizde fayda var.

Rüyada Gardiyan Görmek İslami Yorumu

Rüyada gardiyan görmek ihya yorumu, bazı insanların kötü niyetlerini görmeye ve kendinizi korumaya yorumlanır. Kendi çıkarı için size kötü laf söyleyen ve başkaları önünde küçük düşürmeye çalışan insanlar ne yaparlarsa yapsınlar size zarar veremezler ve kendileri rezil oldukları ile kalırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status