Rüyada Göbeklitepe Görmek

Rüyada Göbeklitepe görmek, uzun zamandır gitmek istediğiniz yerlere gitmek ve görmek istediğiniz her neresi varsa görmeye yorumlanır. Sevdikleriniz ile ilerleyen günlerde bir seyahat planı yapabilirsiniz. Özellikle de uzakta yaşayan eş dost akraba sizi evine davet edebilir. Bir süre yatılı kalmaya gidilebilir. Uzun zamandan beri iş güç ile uğraşmaktan özle hayatına zaman ayıramayan kişiler de yakında kendilerine zaman ayırabilirler. Kendiniz için güzel şeyler yapabilirsiniz. Tarihi yerler gezilip görülebilir.

Rüyada Göbeklitepe’ye gitmek, aynı zamanda eski dostlukların yeniden kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanır. Eskiden dost olduğunuz her kim varsa yeniden hayatınıza girebilir. Kırgınlıkların ardından yeniden görüşmeye başlanır. Ailesi ile küs olan kişiler de aile ve aile büyükleri ile barışabilirler. Aileniz ile tekrar eski birlik ve berberlik sağlanır.

Rüyada Göbeklitepe Görmek İslami Yorumu

Rüyada göbeklitepe görmek ihya yorumu, iş hayatın için yapılan başvuruların kabulüne ve uzun süredir devam eden azmin sonunda zafer kazanmaya yorumlanır. Geçmişte çok büyük hırs ile çalışan kişiler karşılığını alırlar. Yapılan büyük hataların telafisi olur ve artık eski hatalardan ders çıkarılır. Uzun zamandan beri başarılarınızı takdir etmeyen insanlar varsa sonunda sizin başarılarınızı kabul edip takdir ederler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Midya dedi ki:

  rüyamda ben arkadaşlarımı diyorum ki gel hep bereber göbeklitepe ye gidelim diyorum ama hayatımda göbeklitepe görmedim acaba bunun anlamı ne?

 2. Defne dedi ki:

  rüyamda göbeklitepedeyim (hiç gitmeme rağmen) sonra orada yakın bir arkadaşımı yanıma gelmesi için ısrar ediyorum bir işimiz var diyorum sonra o da benimle göbeklitepenin farklı bir bölgesine geliyor ve ben yerde bulduğumuz beyaz bir şeyi sanki toplamak zorundaymışım gibi topluyorum (ama o an sanki ben bi bilginim) arkadaşımda soruyor bunları neyapacağız diye sabret diyorum sonra bi adam beliriyor (ama herkes bu adamı geçmişten tanıyor) işte bunun için sabret demiştim diyorum O adamın yanına yaklaşıyorum o beyaz şeyleri vermek için ve birden uyanıyorum yorumu nedir acaba?

 3. Seldaky dedi ki:

  Rüyamda halam göbekli tepe denen Bir yerde geziyordu tepede kordon bağı üzerinde göbek görünümü vardı

 4. Fazilet önder dedi ki:

  Merhabalar ruyamda kabe nin hemen yanında göbekli tepe oldupunu görüyorum şaşırıyorum anlam nedir acaba

DMCA.com Protection Status