Rüyada Haber Görmek

Rüyada haber görmek, uzun süredir yüzünü göremediğiniz biri varsa bu kişiden gelen habere çok mutlu olmaya yorumlanır. Görmediğiniz insanlar ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. Aranızdaki özlemler son bulur. Daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Daha çok birbirinizi arayıp sorabilir, hayırlı haberler öğrenebilirsiniz. Rüyada haber beklemek, başvuruların sonucun gelmesine yorumlanır. Sınav sonucu ya da iş başvuru sonucu bekleyen kişiler tez zamanda iyi haber alırlar. Her şey yoluna girer. Rüyada müjdeli haber almak, benzer anlama gelir ve mutlu olacağınız bir şeyler duyabilirsiniz. Bu çok sevineceğiniz bir haber olacaktır. Rüyada kötü haber almak, başvurulardan olumsuz sonuç gelmesine ve keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Beklentiler boşa çıkabilir.

Rüyada haber vermek, bir süredir görmediğiniz biri varsa bu kişiye haber yollamak olarak yorumlanır. Bu kişiye iş ya da başka bir konuda yardımına ihtiyacınız olabilir. Ona bir teklif yapılabilir. Rüyada haber göndermek, benzer anlam taşır. Biri ile görüşme planlanabilir. Bu kişi ile özel bir toplantı yapabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Rüyada haber almak, sizi arayıp sormayan biri varsa bu kişinin gelecek günlerde sizinle irtibat kurmak istemesine yorumlanır.

Rüyada Haber Spikeri Görmek

Yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerin sizin için çok faydalı olmasına yorumlanır. İşinize yönelik yeni deneyimler edinebilir ya da kursa yazılabilirsiniz. Rüyada haber muhabiri görmek, benzer anlama gelir ve bir şeyler öğrenmeye açık olduğunuzu simgeler.

Rüyada Haber İzlemek

Sevdiklerinizin hayatlarındaki yeniliklere ve sürprizlere şahit olmak anlamına gelir. Rüyada haber seyretmek, aynı zamanda başkaları adına mutlu olmak demektir. Rüyada haberlere çıkmak, sizinle ilgili güzel söylentiler çıkmasına ve hakkınızda insanların övgü ile bahsettiğini duymaya yorumlanır.

Rüyada Haber Okumak

Kendi iyiliğiniz için iyi bir şeyler yamak ve güzel bir eğitim almak demektir. Eğitim hayatı devam eden kişiler, kariyerleri adına yeni şeyler öğrenirler. Çalışan kişiler de başka alanda uzmanlaşmak isteyebilir. Önemli bir araştırma yapılabilir.

Rüyada Sevgilisinden Haber Almak

İlişkinizde bilmediğiniz şeyleri öğrenmeye ve zor günler atlatmaya yorumlanır. Sevgilinizin sizden sakladığı ya da yalan söylediği bir şeyler varsa bunlar yakında ortaya çıkar. Rüyada eski sevgiliden haber almak, sizden hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır.

Rüyada Allahtan Haber Almak

Hayırlı işlere vesile olmak ve sevdiklerinizden de hayır duası kazanmak anlamına gelir. Yapacağınız iyilikler ilerleyen zamanda karşınıza çıkar. Dini yönden içiniz rahat olur ve maneviyata ağırlık vermeye başlanabilir.

Rüyada Haber Görmek İslami Yorumu

Rüyada haber görmek ihya yorumu, sevdiklerinizle özlemlerin bitmesine ve onlardan gelen haberlere sevinmeye yorumlanır. Evlilik ya da bebek gibi çok önemli haberler alınabilir. Ayrıca çok merak ettiğiniz biri varsa bu kişiden gelen haberler neşenizi arttırır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Şebnem Lvt dedi ki:

  Hocam rüyamda benim yaşlarımda genç bir kız bir avmde balkondan atlayarak intihar ediyordu ölmedi ama çok ağır yaralıydı ve yanında kolunun kırılmuş bir kemiği vardı anlamı nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görmediğiniz birinden haber alabilirsiniz.

 2. Fatma dedi ki:

  Merhaba, ben ruyamda yillardir gormedigim bir arkadasimi gordum ve ona sarildim. Bana dedi ki herkes seni konusuyor 101 puan almissin. Kimsenin yapamadigini yapmissin. Bana ruyamda guzel seyler soyledi. Herkesin benim basarimi konustugunu soyledi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarınızdan haber gelmesine yorumlanır.

 3. Hatice dedi ki:

  Rüyamda bir kişinin taciz yüzünden hapse girdiğini duydum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin çok pişman olacağına yorumlanır.

 4. Melike dedi ki:

  Rüyamda bir kadının öldürülme haberini izliyordum tvden adam ve kadın o gün tanışıp bi şeyler içmişler kafede kadın maaşından bahsedince gece adam ona gitmiş

DMCA.com Protection Status