Rüyada Habil Ve Kabil Görmek

Rüyada habil ve kabil görmek, ön yargılı olduğunuz bir insan ile ilgili yanılmamaya ve gerçekten de tam da beklediğiniz gibi bir insan çıkmasına yorumlanır. Örneğin tanıştığınız ve hakkınızda olumsuz düşüncelere kapıldığınız biri tahmin ettiğiniz şeyleri yapabilir. Sizin tüm güveninizi sarsabilir. Emanet edilen bir şeye de ihanet etmek söz konusu olabilir. Manevi yönden sizi sarsan olaylar da olabilir. Yakınlarınız ile aranız açılabilir, zor günler atlatılır.

Rüyada habil görmek, güveninizi yerle bir edecek bir insana yorumlanır. Bu insanla temelli yollarınız ayrılabilir. Size ihanet eden bir insan da olabilir. Rüyada kabil görmek, maddi ya da manevi olarak zarara uğramak anlamına gelir. İzin kalbinizi kıran insanlar olabilir. Malınıza mülkünüze göz koyan kişilere karşı dikkatli olun. Ele geçirmeye kalkabilirler.

Rüyada Habil Ve Kabil Görmek İslami Yorumu

Rüyada habil ve kabil görmek ihya yorumu, yapılan bazı haksızlıkları kaldıramamak ve çok üzülmek anlamına gelir. Sizi üzen insanları affetmekte zorlanabilirsiniz. Duyduğunuz bazı şeyler kalbinizi kırabilir, zor günler geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile de aranızda sarsıcı bir olay olabilir. Aile içerisinde miras konuları gündeme gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Shuwu dedi ki:

    Rüyamda kardeşimle beraber Habil ve kabil filmini izliyorduk sonra baktım kabil yanımızda ben de kabil sen misin dedim işte o da benim dedi ama kardeşim mi cevapladı o mu tam hatırlamıyorum sonra kardeşim kabilin sesi çok korkunç dedi ama filmdeki sesinden bahsediyordu bende aç korkmam ben dedim ama birazda belli etmesemde korkuyodum sesi şeytan sesine benziyordu ama ben korkmadım sonra sesi bağımlılık yapmaya başladı bende dedim ki sesi bağımlılık yapıyor dedim. Ve ona işte öldürme olayını sordum o da öldürdüm ama sonrasında Allah beni affetti mi bilmiyorum falan dedi sonra ordan ayrıldım

  2. sude dedi ki:

    rüyamda bir sürü şey yaşanıyor o kısmı unuttum ama biri bana şey anlatıyor habil ile kabilden konu açılıyor ama aslında habilin hamile olduğunu ve biri onun yumurtalıklarını çaldığını o şekilde bebeğin gittiğini söylüyor sonra hayalle onlar gözümün önüne geliyor ve uyanıyorum

  3. Isimsiz dedi ki:

    Rüyamda ailem ve erkek arkadaşım ile tarihi bir yere gidiyordum. Çok eski medeniyetlerin yaşamları vardı. Habil ve ya Kabil olduğunu düşündüğüm kolumdan uzun insan ayağı vardı, bazı ayak ileri de vardı ancak bir bölmede yüzyıllardır yaşayan kısa insanlar vardı müze görevlisine bunlar yaşıyor mu diye sorunca evet demişti ve o insanlar biz yıllardır buradayız siz bizi bilmiyorsunuz demişti korkup kaçmıştım sonra tanımadığım bir erkeği yerde kıvrandırarak dövdüm bu kötü bir adamdı. Sonra oradan çıkmam gerektiğini düşünerek ailemi ve erkek arkadaşımı aradım ailemi buldum ama Arkadaşım yoktu. Uzun bir süre onu aradım sadece nerede olduğunu bildiğimi hatırlıyorum ama yüzünü görmedim.

DMCA.com Protection Status