Rüyada Haç Görmek

Rüyada haç görmek, fikirlerin değişmesine ve zamanında size sempatik gelen şeylerin şimdi öyle gelmemesine yorumlanır. Size itici gelmeye başlayan şeyler olabilir. Örneğin ilişkiler de de zamanında güvenip sevdiğiniz bir insan ile aranızda olan sorunlar yüzünden ona bakış açınız değişebilir. Bu insana güveniniz sarsılabilir, onun bazı yönleri sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Rüyada gamalı haç görmek, zorlu bir görevin altından kalkmak anlamına gelir. Kötü niyetli insanlar ile mücadele etmeniz gerekebilir. Sizin başarılarınızı baltalamaya çalışan insanlar olsa da sonunda gülen taraf siz olursunuz.

Rüyada haç takmak, gerçek dostlar kazanmak ve kötü insanların hayatınızdan uzaklaşmasına, iyi niyetin kazanmasına yorumlanır. Sevdiklerinizden değer görür, onların gözünde gün geçtikçe daha başarılı olabilirsiniz. Kişi mesleğinde de uzmanlık kazanabilir. Rüyada haç takan birini görmek, size öncülük edecek ve yardım işlerinde bulunmanızı sağlayacak bir insana yorumlanır.

Rüyada Haç İşareti Görmek

Verdiğiniz sözleri rahat bir şekilde tutacağınıza yorumlanır. Bir süredir sizden haber bekleyen ve görüşmek isteyen birileri varsa yakında görüşme olur. Toplantısı olanlar da olumlu sonuçlar alırlar. Rüyada yere haç işareti çizmek, yurt dışına seyahat etmek demektir. Yeni yerler görme imkanı elde edebilirsiniz. Rüyada hac işareti yapmak, mesleğinize yönelik yeni girişimler demektir. Eğitim hayatı devam edenler yurt dışında eğitim olanağı sağlayabilir.

Rüyada Haç İşaretli Mezar Görmek

Bir süredir dini görevlerini yerine getiremeyen kişiler için dini görevlerini layığı ile yerine getirmek ve iç huzura erişmek demektir. Manevi duygularınız her geçen gün artabilir. Zamanında işlenen günahlardan dolayı tövbe edilir.

Rüyada Haç İşareti Kolye Görmek

Yeni bir dost kazanma ve bu dostluğun ömür boyu sürmesine, kadim bir dost edinmeye yorumlanır. Bekar olan kişiler için de yeni bir aşka ve ömür boyu bu kişi ile mutlu mesut yaşamaya yorumlanır. Yurt dışında yaşayan biri de olabilir.

Rüyada Haç Dövmesi Görmek

Uzun süredir aranızın açık olduğu insanlarla irtibat kurulur ve dostluklar devam eder. Sevdikleriniz ile yeniden bir araya gelerek onlarla özlem giderebilirsiniz. Sizi seven ve özleyen kişilerden de haber alınabilir. Ayrılan kişiler sevdikleri ile barışırlar.

Rüyada Haç Kırmak

Önünüzde çıkan engelleri aşmak ve zor da olsa bir şeyler başarmak, şansın açılmasına yorumlanır. Şeytanın bacağını kırıp sonunda imtihanlardan başarı ile geçersiniz. Sınandığınız herhangi bir konuda sonu selametle biter.

Rüyada Haç Görmek İslami Yorumu

Rüyada haç görmek ihya yorumu, yalan dolan ne varsa ortaya çıkmasına ve dürüst olmayan kim varsa hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Bazı olaylar sizin hayrınıza olur. Kişi yaşadığı sıkıntılardan kurtulur, zor günleri geride bırakır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Ayhan dedi ki:

    Rüyamda caddede yürürken karşımdan gelen kel ve orta yaşlarda birinin boynunda küçük haç kolye takması ondan sonra tam seçemediğim birinin daha aynı kolyeden takmış olduğunu görüyor ve kendi kendime ilk gördüğüm kişiyi birine benzetiyorum ama kime diyorum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir sorumluluk üstlenmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status