Rüyada Hadım Görmek

Rüyada hadım görmek, her kimin size karşı öfkesi kini varsa geçeceğine yorumlanır. Sizi affetmeyen biri sonunda öfkesi diner. Sizinle bir süredir görüşmemek konusunda ısrarcı olan biri bu inadını kırar. Sizinle daha fazla inatlaşmaz ve öfkesi de biter. Artık yeniden görüşmeye ikna edebilirsiniz. Rüyada kendini hadım görmek, bir süredir sizi rahatsız eden konularda rahat etmeye yorumlanır. Başarısız olmanızı isteyen veya önünüze engel koyan insanlar varsa artık yolunuza çıkmazlar. Sürekli morali bozan biri ile yollarınız ayrılabilir. Mecburen görüştüğünüz kişiler ile artık mecbur kalınıp görüşme olmaz. Rüyada kendisinin hadım edilmiş olduğunu görmek, bazı konularda fikirlerin değişmesine ve iş değişikliği yapmaya yorumlanır. Sizi kızdıran kişiler ile aynı ortamda çalışmak yerine başka bir işe geçiş yapılabilir.

Rüyada hadım edilmek, iki yüzlü davranan ve yalan söyleyen birinin yalanlarını öğrenmeye yorumlanır. Sizi çok şaşırtacak yalanlar kulağınıza gelebilir. Bir insanın gerçek yüzünü görebilirsiniz. Güvendiğiniz konularda sizi hayal kırıklığına bırakabilir.

Rüyada Hadım Görmek İslami Yorumu

Rüyada hadım görmek ihya yorumu, üzdüğünüz her kim varsa o kişinin yeniden gönlünü kazanmaya ve iyi geçinmeye yorumlanır. Sizin sebep olduğunuz bir şeyden dolayı mağdur olan biri varsa bu durumu telafi edebilirsiniz. Maddi manevi zararlarınızı yakında kapatabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status