Rüyada Hain Görmek

Rüyada hain görmek, kendinizi korumak için bazı insanlara karşı tavır almak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Size güven vermeyen insanlar olabilir. Bazı insanlara karşı da sizi uyaran ve o kişilere güvenmemeniz konusunda dikkatli olmanızı söyleyen kişiler olabilir. İş ortamında da bazı iş arkadaşlarınız ile aranızda çekişmeler yaşanabilir. Rüyada hainlik görmek, mahkemeniz varsa adaletin sizden yana olmasına yorumlanır. Size hakkınız olan verilir. İş ortamında da hakkınız olan makam mevkiye erişebilirsiniz. Kendinize hak olarak gördüğünüz bir şeye başkaları göz koysa da sizin olur. Rüyada hain birini görmek, zamanında güvendiğiniz için pişman olacağınız birine yorumlanır. Keşke bunu da anlatmasaydım denilebilir. Bazı şeyleri gizleme kararı alabilirsiniz.

Rüyada hain olduğunu görmek, hakkınızı çiğneyen ve iyi yanınızı suistimal eden insanların pişman olacaklarına yorumlanır. Size karşı yaptığı haksızlığı geç de olsa anlayan biri olabilir. Maddi manevi verdiği zarardan dolayı özür dileyebilir.

Rüyada Arkadaşını Hain Görmek

Bu rüya arkadaşınız ile aranızda kırgınlık gerginliklerin biteceğine yorumlanır. Her konuda size müdahale eden kişiler varsa da artık çok fazla işinize karışmazlar. Bazı arkadaşlarınıza gerçek fikirlerinizi söylemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Hain Polis Görmek

İş hayatında bazı insanlara güvenmemeye yorumlanır. Sizin güveninizi kıran iş arkadaşlarınız olabilir. Mesleğinizde biraz daha temkinli olmanız gerekebilir. İş ortamında sizinle uğraşan dedikodu yapan kişilerle muhatap olmamanız hayrınıza olur.

Rüyada Hain Asker Görmek

Sizin işlerinizi bozacak bir tutumda olan birine yorumlanır. İsteyerek ya da istemeyerek size zararı dokunan biri olabilir. İşlerinizi baltalayacak bir davranışta bulunabilir. Söylenen sözler sebebi ile de zan altında kalabilirsiniz.

Rüyada Hain Görmek İslami Yorumu

Rüyada hain görmek ihya yorumu, sizi zor durumda bırakmak isteyenlerin emellerine ulaşamaması anlamına gelir. Her kim size ve ailenize karşı kıskançlık fesatlık besliyor ise kendi zor durumda kalır. Bazı insanların maskeleri düşer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status