Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamilelik görmek, büyük dileklerin gerçeğe dönüşmesine ve içinizden geçen tüm güzelliklere erişmeye yorumlanır. İyi bir eş adayı dileyen kişilerin karşısına çok iyi niyetli ve dürüst bir eş adayı çıkar. Yapılacak olan evlilikte çok mutlu olunur. Evli biri bu rüyayı görürse de evinde neşesi eksik olmaz. Ev içinde büyük sıkıntıları yakında biter. Rüyada gebelik görmek, çocuk sahibi olmak isteyenler içinde oldukça hayırlı bir rüyadır. Yakında müjdeli haberler gelebilir ve eviniz şenlenebilir. Uzun zamandır evli olanlar çocuk sahibi olma kararı verebilirler. Mutlu bir yuva kurulur. Eşiniz ile birlikte saadetiniz artar.

Rüyada hamile olduğunu görmek, büyük bir kısmetin habercisidir ve bu mal mülke edinmek olabilir. Ya da büyük bir iş teklifi veya iş anlaşması yapılabilir. Kendi kariyerinizde büyük başarıların altında adınız geçer. Çevrenizde size hayranlık duyan insanlar olabilir. Sanatla ilgilenen kişiler de yaratıcı projeler ortaya koyarak çok fazla hayran kitlesine ulaşabilirler. Rüyada bekar iken hamile olmak, kariyerinizde de özle hayatınızda da başarıya ulaşmaya yorumlanır. Kendi çabalarınız ile büyük başarılar elinize geçebilir. Daha güçlü ve daha başarılı olunur.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada başka birini hamile görmek, genellikle birinden gelecek olan iyiliğe ve müjdeli habere gelir. Sizi destekleyen biri olabilir. Size hayırlı bir haber getirebilir. Rüyada tanıdık bir kadını hamile görmek,rızkın artmasına ve daha çok para kazanmaya başlayacağınıza yorumlanır. Günden güne geliriniz çoğalabilir. Rüyada akrabanın hamile olduğunu görmek, akrabanızın bir derdi varsa size anlatmasına ve ona yardım etmeye yorumlanır.

Rüyada Hamilelik Görmek İslami Yorumu

Rüyada hamilelik görmek ihya yorumu, isteklerin gerçek olmasına ve dileklerin kabulüne yorumlanır. Karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar ve hayalleriniz gerçeğe dönüşür. Evlenmek isteyenler evlenebilirler ve mal mülk isteyenlerin de yeni mal mülkleri olabilir. Maddi sıkıntısı olan biri bu rüyayı görürse zenginliğe erişir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. SUDEM dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimle evliyiz ve hamileyim son günlerim pazarda alışveriş yaparken birden sancılanıp doğuma gidiyorum.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı bir kısmetin habercisidir.

DMCA.com Protection Status