Rüyada Hayvanlarla Konuşmak

Rüyada hayvanlarla konuştuğunu görmek, iş ve eğitim hayatında kimsenin sizden beklemediği başarılar sergilemeye ve yeteneklerinin başkaları tarafından fark edilmesine yorumlanır. Gelecek günlerde şansınız açılır ve gelen teklifler sizi mutlu edebilir. İş hayatında da gelen yeni teklifler olabilir, sizinle çalışmak isteyen insanlar olabilir ve emekleriniz layığını görür. Hak edilen saygınlık kazanılır, kişi toplum önünde takdir görecek işler başarır. Eğer size inanıp güvenmeyen ve hatta başarılarınız kıskanan kimseler varsa bu kişiler kalbinizi kırabilir. Sizi iyiliğini istediğiniz kimselerin aynı şeyi sizin için istememeleri bu kişilerle yollarınızı ayırmanıza neden olabilir. Rüyada hayvanlar ile konuşmak, işleri kötü giden kişiler için arzu ve isteklerine erişmek demektir. Çevrenizdeki insanlardan çok daha iyi şartlara sahip olabilirsiniz. Gerçek olmaz denilen büyük hayaller gerçek olur.

Rüyada konuşan hayvan görülmesi ve hayvanla konuşulması; kendinize inandığınız bir alanda başarıya ulaşmaya yorumlanır. Kişi kendi azmi ile bir şeyler başarır ve tek başına zorlukların üstesinden gelir. Hem iş hem de evlilik hayatında her şey yoluna girer.

Rüyada Vahşi Hayvanlarla Konuşmak

Çok fazla eleştiriye ve baskıdan kurtulmaya yorumlanır. Düşmanlarınıza karşı daha sabırlı olmanız gerekebilir. Çalışma ortamında sizi kendine rakip gören kimselere dikkat edin. Ancak çevrenizdeki bu kişiler sayesinde daha çok çalışıp çabalayarak güç ve zafer elde edebilirsiniz. Sizi hırslandıran kişiler sayesinde daha çok şey başarılabilir.

Rüyada Evcil Hayvanlarla Konuşmak

Yeni dostlar edinmek ve sevdiklerinden yardım görmek anlamına gelir. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Tanışacağınız insanlar mesleğinde çok başarılı kimseler olabilir ve sosyal statünüz artar.

Rüyada Dana İle Konuşmak

Verimli işler yapmak ve sevdiklerinden güzel haberler almak, iltifat görmeye yorumlanır. Sizin verdiğiniz mücadeleyi görüp takdir eden ve ödüllendiren kimseler olabilir. İşlerinizde bereket artar ve kazancınızın hayrını görürsünüz. Rüyada dananın konuştuğunu görmek, birinden iyilik görmek ve bu kişi ile yapılan ortak işlerin sizi mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvanlarla Konuşmak İslami Yorumu

Rüyada hayvanlarla konuşmak görmek ihya yorumu, malına mülküne sahip çıkmak ve daha da arttırmak anlamına gelir. Sizi hırslandıran kişiler olabilir ve bu kişilere inat daha çok çalışıp zafere ulaşabilirsiniz. Bazı insanların üzerindeki otoriteniz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Ruyada bir dag başında kayboluyordum her türlü yavan vardi onlarda yardim istedim onlarda gitti ne kadar hayvan varsa toplayim yanima geldiler yardim ettiler

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hedef ve ideallerinize tez zamanda ulaşmak ve zoru başarmaya yorumlanır.

 2. Neslihan dedi ki:

  Dağın başında babam ve kardeşimle ateş yakmışız , sonra keçi yada geyik benzeri bir hayvan bulunduğumuz yere gelip zıplayıp bişey söyledi ama biz konuşmasına şaşırmadık ondan biraz korktuk .

  1. admin dedi ki:

   İstek ve ideallerin gerçek olmasına yorumlanır.

 3. Yılmaz dedi ki:

  Merhaba bir dağ başindayim. Yanıma tam hatirlayadigim 4 veya 5 tane vahşi hayvan geliyor. Bütün vücudumu tedavi ediyorlar çekap gibi birşey. Sonra da ben onlarla tek tek konuşuyorum. Bu tedavi hakkında ama konuşma içeriğini hatırlayamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında daha çok kazanç ve maddi güç demektir.

 4. Elif arıca dedi ki:

  Ben rüyamda bir sürü hayvan ile ağaçta konuştuğumu görüyordum onlara zarar vermeyeceğimi benden korkmamalarını söylüyordum onlarda etrafımda toplaniyorlardi sonrasında büyük bir güç elime geçiyordu sihir yapabiliyordum uçabiliyordum ve istediğim şeyi düşünüp parmaklarımı şaklatarak gerceklestiriyordum ve yaptığım ilk sihir de biri yumurta alacakti aldiği yumurtalari sihirli çoğaltıyordum sonra bunu öğrenen herkes benim peşimde koşmaya başlıyorlardı be ben durmadan kaçıyordum ta ki uyanana kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni arkadaşlar edinmek ve girilen sosyal ortamda iyi bağlantılar kurmak, iş yerinde başarıya yorumlanır.

 5. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda kuşlarla konuşuyordum. Bir kuşu kavgadan kurtarmaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

   1. Mehmet Hanifi Bozbulut dedi ki:

    Rüyamda bir metroda birinin yaptığı hatayı düzeltmek için nasihat eder gibi hesap var Allah görüyor diye konuşurken o konuştuğum kişinin arkasında beyaz çok güzel kıvırcık bir lama çıktı beni doğruladı dişleri insan dişi gibi çok düzgündü

 6. Deniz dedi ki:

  Selamunaleykum. Rüyamda mutfakdayım birden tahta bir kapıyı açıyorum yerde 5-10 tane renkli tewety kuşu. Ben kapıyı açınca içlerinden bir tanesi o iri,renkli ve şirin gözleriyle bana bakıp ay anneciğiiim diyordu. Okadar etkilenmiltimki güzelliğinden heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibi oldu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar ile tanışmak ve evinizde rızkın artmasına yorumlanır.

 7. Kennen dedi ki:

  Garip bir rüyaydı. Kavgalı olduğum bir kartal vardı. Kartalla kavgalı olma sebebim, tüm insanlık doğaya zarar veriyor, mümkünse evden çıkmasın dı. Ben de herkes öyle değil ben asla doğaya zarar verme eğiliminde değilim diyorum inanmıyor. Ben de evin içinden konuşuyorum onunla. Cama konup gitmemi istiyor bulunduğum yerden. Ben de evdeki minik dostlarımı alıyorum (biri yavru kaniş köpek beyaz, biri genç bir evcil kedi beyaz) taşınıyoruz diyorum. Köpeği kucağımda tutup çıkıyorduk. Kartal acaba bizi takar mı şüphesi de vardı. Yorumlarsanız sevineceğim. İyi günler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi imkanlarınız ile güzel şeyler başarmaya yorumlanır.

 8. Cemal dedi ki:

  Rüyamda siyasi parti amblemi görüyordum sonra da kocaman 2053 yazısı görüyordum bu arada siyasete atılmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden beklenen haberin geleceğine yorumlanır.

 9. Haydar dedi ki:

  Rüyamda büyük çoban köpeklerinin insan gibi iki ayağı üzerine kalkıp yürüdüğünü gordum bı taneside önümde yılan gibi deri değiştirdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size karşı yapılan bir haksızlığın bitmesine, adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

 10. Büşra dedi ki:

  Rüyamda bir karıncaya elimdeki pirinç tanesinden yedirdikten sonra ona aç mısın diye soruyordum oda bana açım diyordu ve biranda kocaman oluyordu elimdeki pirinçleri ona verdim ve gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve zenginliğe yorumlanır.

 11. Pinar dedi ki:

  Rüyamda havada uçuşan kuşlar var topluluk halinde hep bir ağızdan pınar diye ismimi söylüyorlardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dost çevresi edinmeye ve sevince yorumlanır.

 12. Ceyda dedi ki:

  Rüyamı gördüğüm gece uyumadan önce eskiden çok begendiğim adam aklıma geldi ve onu düşünerek uyudum. O gece rüyamda sevdiğim adam ile daha önce hiç görmediğim bir kızı yanyana gördüm. Sanırım ikisinin fotoğraflarına bakıyordum, ilk iki fotografta ikisinin beraber çektirmiş oldukları çok samimi pozları vardı.üçüncü fotoğrafta sevdiğim adamla onun öpüştüğünü gördüm ve hayal kırıklığına uğradım uyandıgımda da moralim çok bozuktu. Sevdiğim adamı beş yıldır görmüyorum bazen aklıma gelir ve duygulanırım acaba psikolojik bir rüya mı yoksa bir mesaj mı iletiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinde otoriter önemli insanlarla görüşmek, kariyerinizde yükselmeye yorumlanır.

 13. Nur dedi ki:

  Rüyamda ormanlık bir alanda yeleli Aslan maymun ve kaplan yılan gördüm. Aslan maymun ve kaplanla konuşuyordum. Onları korumaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendinize güvenin artmasına ve zorlukları aşmaya yorumlanır.

 14. Ahmet dedi ki:

  ruyamda tavsanla civciv goruyorum ve civciv can çekişiyor tavsanda onun ustune toprak atarak ölüyor bnde tavsana çok gunah işledin vb. seyler diyorum tam hatirlamiyorum ama konusuyorduk lutfen cevaplarmisiniz .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete bolluğa yorumlanır.

 15. Aslıhan dedi ki:

  Rüyamda komşumuz yaşlı bi amca yani kurban kesmek için erkek bi deve almış. Ve bu deveyi elinden kaçırmış. Bende pencereden devenin nereye doğru gittiğini amcaya göstererek amca da gidip buldu. İşin tuhaf tarafı deve konuşuyordu. Bana kurban bayramında hayvan değilde insan kesilse acaba nolurdu. Azıcıkta bizi anlayın şeklinde deve bana ufak bi isyanda bulunuyordu sanki 😁 Sonra adamın evine girdiğimde develerin aslında birer insan gibi olduklarını görüyorum. Çok saçma yahu… Biliyorum ama yorumunuzu merak ediyorum
  Şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine yapılan iyiliğin karşılığını görmeye, iş haberi almaya yorumlanır.

 16. BeyZa dedi ki:

  Rüyamda asansöre biniyordum mavi bir tavuskuşu vardı.Onunla konuşuyordum.Birlikte kantine iniyorduk,onun istediklerini alıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde yükselmeye ve helal kazanca yorumlanır.

 17. Talip dedi ki:

  Rüyamda bı hayvanla konuşuyordum sürekli ateş içerisinde yanıyordu ama konuşuyordu benimle öyle nasılsın iyimisin sohbet ediyorduk hatta bizimkiler inanmıyordu benimle konuştuğuna abimin arkadaşının annesini götürdüm yanına yine konuşmaya basladım o hayvanla danaya benziyordu bu arada hayvan yanımda getirdigim abimin arkadasinin annesini görünce a selam dedi ve yerinden hopladi kadın kaçtı ve dana onu bizim evin oraya kadar kovaladı ama yakalayamadı çünkü yanıyordu vücudundan sürekli ateş çıkıyordu ve parcalaniyordu rüyada bu şekilde bitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yeni insanlarla tanışmak başkalarından yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır.

 18. GÖKHAN dedi ki:

  Rüyamda birsürü hatvan vardı kaplan aslan kurt hepsi sarı sariydi tam geçiyorlardı ben korktum bana saldiracaklar diye bekledim ordan sarı kurtu ama aslan gibiydi konuşmaya başladı ve dedi ordaki bütün vahşi hayvanlara ona karışmayın o iyi insan ondan bize zarar gelmez o bizim dostumuz dedi arkadaşlarına ondan sonra kaplan falan hepsi üstüme atladı ben ilkte korktum bi baktım gülerek bana sarılıp beni diliyle yalayim sevmeye başladılar sanki beni daha önce bekliyorlardı kurt bizim dostumuz dediği gibi beni çok sevmeye başladılar daha sonra hatirlamiyom uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında maddi güce ve zorlukları aşmaya, daha iyi imkanlara yorumlanır.

 19. Perviz dedi ki:

  Rüyamda timsah görüyörüm beni kapmak için hazırlanmış ben onun yanindan atliyorum ısırıyor ama tutamıyor canımı kurtardıktan sonra beyaz renkli bir kuş görüyörüm devekuşu gibi ama ne oldugunu tam olarak bilmiyorum oda bana bir şeyler söylüyor ne söyledigini hatirlamiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni teklifler gelmesine, büyük fırsatlar sunulmasına yorumlanır.

 20. gülden dedi ki:

  Merhaba, evde beslediğimiz bir tavşanımız var. Rüyamda kucağıma almışım, sanırım onu banyo yaptırmışım, kucağımda kafasını yukarı kaldırıp gözlerimin içine bakarak adeta gülümseyerek bana anneciğim, anneciğim demeye başladı. sonra da uzun uzun cümleler kurarak bana bir şeyler anlattı ama yeni konuştuğu için sesi az çıkıyordu ben de ona biraz yüksek sesle konuşmasını söylüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güçlenmeye, mesleğinizde daha iyi fırsatlara sahip olmaya yorumlanır.

 21. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda bir eşek gördüm o kadar guzel bir yuzu vardiki bende ona ne kadar guzel olduğunu soyledim beni anlamıs gibi gulumser gibi baktı sonra ben bir kaldirimin kenarina oturdum oda yanima geldi ben cok mutlu oldum ona baktıkça

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya verilen sözlerin tutulmasına yorumlanır.

 22. Pinar dedi ki:

  Disardayim gokyuzune bakiyorum bir suru beyaz kus var martiya benziyorlar sonra birisi asagi iniyir yere konusmaya basliyor nefes alamiyorum diye aglamaya basliyorum lutfen yavas yavas heyecanlanma nefes al diye sanki benim cocugum gibi icim yaniyor elini tutuyorum ama kuslarin kanadi var sonra sakinlesiyor nefes almasi duzeliyo Hayir olsun insallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı isteklerin yakında gerçeğe dönüşmesine yorumlanır.

 23. Aygül dedi ki:

  Rüyamda habili buzağı olarak gördüm kabilide farklı bi hayvan kılığında gördüm . Kalabalık bi grubumuz var çoğu tanıdık insanlar başımıza kötü bişey geliyor ondan kaçmak için habile gitmemiz gerekiyor herkez habil diye o tuhaf hayvan(kabil) ın yanına gidiyor ben habil bu buzağı diyorum başının üzerine elimi koyuyorum bana baktı çok sevimliydi bakın zarar vermiyor dedikten sonra benimle konuştu sonra herkes kabilin yanına gitti bende habille olacakları bekledik kabil sonra hepsine saldırdı ama öldürmedi kimseyi.şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yeni fırsatların elinize geçeceğine, güç sahibi olmaya yorumlanır.

 24. Yaprak dedi ki:

  Merhaba, ruyamda birini yakalıyorum sonra yukarı bakıyorum hiç bir şey yok etrafımda huni gibi bir çatı ve üstünde insan büyüklüğünde bir örümcek göremiyorum dost gibi Selamlaşıyoruz beni ve ailemi koruyormuş. Ertesi gece yine mekansız bir yerdeyim yer sofrasında insan büyüklüğünde hafif kahve tonlarında karıncaya benzeyen bir örümcekle yemek yiyoruz ben birşeyler anlatıyorum o da dinliyor. Beni seyrediyor ve çok iyi dostuz. İki gece ard arda gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  🌹

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevrenizden güzel sözler işitmek, sizi öven insanların olmasına yorumlanır.

 25. Ali dedi ki:

  Rüyamda çoban biri tarla gibi bir yerde bazı tanımadığım insanlar ile ilgili yorumlarını bana anlatıyordu nerden biliyorsun o insanları diye sorduğum zaman koyun veya köpeğini gösteriyordu hangi hayvan olduğunu tam hatırlamıyorum, onlar anlıyor biliyor bana söylüyor diyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımak, iş haberi almaya yorumlanır.

 26. Samu dedi ki:

  Yuxuda gavalı yemək istəyirem arı qoymur başıma qonur məndə əsəbləşirəm sonra deyir gel ye məndə küsürəm 😄

 27. mehmet dedi ki:

  selamun aleyküm rüyamda yere uzanmış vaziyette tüm canlı bitki ve hatta toprak ile belkide görünmeyen bi ses ile kalben konuşuyordum karınca ile konuştum sonra üzerime yerden pire atladı o esnada tüm varlıklar ile konuşabildiğim aklıma gelince maymunların birbirlerini tımar etmesi geldi tarafıma bi bahçe ihsan edildiği dikili bulunan 7 kök budanmış gül agacı olduğunu onların önüne de benim renkli çiçekler dikmem gerektiği sarı uzun bir ot tarafından söylendi tm deyip maymun aradım üzerime atlayan pireyi alması için yürürken yerde 5 tane serili maymun postu olarak kanaat getirdiğim post serili idi üzerlerinde ayak izi vardı sonunda bir maymun buldum ayakta bizim mora dediğimiz dikenlikte olan böğürtlen yiyordu salkımdan parmakları ile siyahlarını koparıp eline batacağını söylemeye çalıştım tabi bu konuşmalar dil ile değil kalp ile anlaşabiliyorduk oda bana dönüp huzurlu bi tebessüm eden yüzle okey işareti yaptı eliyle bende aynı işareti yapacakken kendi eliminde maymun eli oldupunu gördüm ve uyandım şimdiden tşkler kg

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni hedefler belirlemek ve yakında gerçekleştirmek, yeni insanlar tanımaya yorumlanır.

 28. sedef dedi ki:

  rüyamda komşumuzun evine gidiyorum yanımda halamla kardeşim vardı sanırım. El arabasıyla gidiyorum. Ondan sonra bahçede kafeslerin dışında ayrı ayrı evcil konuşan hayvanlar görüyorum. Öyle bi tanesiylede tam konuşucaz öyle uyanıyorum ☺️

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni görevler üstlenmek, haneden güzel haberler almaya yorumlanır.

 29. Tuhaf dedi ki:

  Rüyamda ananemin evindeydım iki katlı olan evin üst dairesinde bir oda dolusu hayvan her çeşit vardı ve hiç birisi bana dokunmuyor. Aşağı ki dairenin odasında söz de toplantı odası gibi bir yer olmus iki sandalye ve Bir de masa vardı. Dış kapıda onlarca sıraya girmiş hayvan ben kapıyı actıgımda ikisini cagırıp sen ve sen dıyerek yanıma almıştım sonrasında hayvanlardan biri sandalyeye oturduğunda insan haline bürünüp kadın halini almıştı ve ben bu olaya hiç sasırmadan üst kata cıktım o bir oda dolusu hayvan yanından geçip balkona cıkıp komustugum sırada evcil hayvanımın uçup kaçtığını gördüm ardından elime bir kuş geldi ilk basta benim kuşum sandım ama sonrasından anladım onu da alıp sahiplendim. Ardından da benim asıl kuşum geldi. Ona çok bağlı olduğum için mutlu oldum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında huzur bulmaya ve iş haberi almaya yorumlanır.

 30. İlknur dedi ki:

  Rüyamda kasap Orhanin hayvanları kestiğini görüyorum sonra bir anda hayvanların sadece derileri yuzuluyor kiminin yüzü veya her tarafında deri olmuyor sonra hayvanlar konuşuyordu ben çok korkmuştum her tarafımda kan vardı ölen hayvanları gömdüler bazılarını toprak üstüne yatırdılar ben ordan geçerken çok kötü oldum sonra o derisi olmayanların hepsini saliverdiler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya farklı insanlar tanımak, ortak bir işte çalışmaya yorumlanır.

 31. Fatma dedi ki:

  Rüyamda gökyüzünde kocaman bir yılan ve onun peşinde dev gibi bişiyler uçuşuyordu. Herkes kaçıyordu felan. Sonra vahşi hayvanlar geldi, aslanla konuştum yardım edin diye. Yardım ettiler yılan yaralandı ama çevresi bir sürü yılanla dolmaya başladı. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni sosyal çevreye girmek, maddi güce yorumlanır.

 32. Beyzanur dedi ki:

  Köyümüzdeydik ailem ve yakın akrabalarımız vardı ben bir sürü bazıları küçücük olan civciv doğuruyordum( hayır yumurtlamıyordum ) hepimiz şaşkındık ben yürüdükçe peşimden geliyorlardı ve onları kendimden bir parça olarak görmüyordum ama ailem beni bir anne olduğuma ikna etmeye çalışıyordu. Civcivleri de alıp evin bahçesine çıkarıyordum ve köpekler kediler tavuklar etrafımı sarıyordu bir anda. Bir köpekle konuşuyordum bana zarar vericek misiniz diyordum hayır diyordu ve beni koruyorlardı hep beraber. -19 yaşındayım dün gece gördüm bu rüyayı aklımdan çıkmıyor bir türlü yorumlar mısınız?-

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içerisinde refaha ve zenginliğe yorumlanır.

 33. Mine dedi ki:

  Rüyamda bi arkadaşımla ormandaydik 2 tane beyaz kurt gördük ilk başlarda onlardan uzak durmaya çalıştık ama onlar sonradan yanımıza gelip bizimle arkadaş olmak istediler konuştuklarını görünce çok şaşırmıştık sonuçta iki yeni dostumuz olmuştu 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya 2 yerden iş imkanına, zorlukların azalmasına yorumlanır.

 34. Meryem Polat dedi ki:

  Rüyamda cinsinden tam emin değilim ama kedi ya da kedigillerden olduğunu düşündüğüm hayvalara kıkut veriyodum ve beni dinliyorlardı. Detaylı olarak gördüğüm rüya önce bu hayvanlara oylamaları için yün atıyordum sonra onlara oynamaları gereken yeri söylüyordum iki hayvanın kavga ettiğini görünce onlara kavga etmeden oynamalarını söylüyordum ve onlarda sözümü dinliyordu. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımaya ve değer görmeye, farklı yerler gezmeye yorumlanır.

 35. Derya dedi ki:

  Rüyamda karşımda kediler ve köpekler var ben onlara diyorum ki, sizlerin bu dünyadaki görevinin insanlara sevgiyi öğretmek. Sizler insanların gözüne bakın ve onlar bakışınızdaki sevgiyi görsünler ve öğrensinler diyorum ve bu şekilde uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımak iyilik görmeye yorumlanır.

 36. Nebi dedi ki:

  Karşımda dört tane köpek vardı bi tanesi siyahtı vede çok iriydi ama kördü yanında bir tane daha köpek vardı o köpeğe yaptıklarımı söylüyordu diğer köpeklerde bana bakıyordunbğyğk köpekle diğer köpek aracılığıyla muhabbet ediyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin bol olmasına, refaha yorumlanır.

 37. Büşra dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir köpek bana sahibinin ona kötü davrandığını anlatıyordu daha sonra eve gittiğimde iki kadın bir bitki yoluyla kediler ile konuşabiliyordu ve bunu benim yanımda denediler. Sarı bir kediydi ve yavruydu onu sahiplenmek istiyorlardı fakat kedi insanları sevmediğini onların kötü olduğunu söylüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya, sevilmeye yorumlanır.

 38. Molasu dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda daha önce küs olduğum bana ihanet eden ve gerçek hayatta benimle “barışan” bir arkadaşımın evine gidiyordum. Bu arada benle barıştı sıfırdan başlayalım dedi ama şuan görüşmüyoruz. Hani öylesine barışmış gibi oldu. Çok değer verdiğim (geçmişte)ve beni aşırı yıpratmış bir insan bu. Ama şuan yine bana sadık bir dost olarak gelse yine kabul ederim ama kolay inanmam herhalde. Neyse. Onun evine gidiyorum ama gerçekteki evinden farklı gepgeniş bir villa. Orda ona sarılıyorum ama tedirgin olarak korona var diye bide hani soğukluk girmiş sonuçta aramıza. Sarıldık. Sonra annesiyle de sarıldım ama sarılırken duygulanıyorum gözlerim yaşarıyor(biz barışırken annem istemiyor geçmişten kimseyle arkadaş olmamı o yüzden senle konuşamadım demişti ama hani şu detayı söyliyim annesi beni çok sever.)
  Sonra o bişeyler getirmeye mi ne gidiyor. Bende onun bahçesinde 3 tane hayvan görüyorum. Yanlış değilsem bir sincap bir kokarca bir de fare mi köstebek mi artık hatırlayamıyorum. Sincap benimle konuşuyor. Şaşırıyorum nasıl yani siz beni anlıyot musunuz diyorum onlara. Beni uyarmak ister gibiydiler bişeye karşı. Sonrasını hatırlamıyorum. Etkilendim çok. Uyanınca da üzüldüm rüya mıydı diye :(( o arkadaşımla eskisi gibi samimi olmak isterdim. Ona ve annesine sarılırken çok duygulandım :((

 39. BILINMEYEN dedi ki:

  Bir kac gündür hep aynı tur ruya pesimi kovalayip duruyo gecenlerde bir papaginim veya baykusum vardi ilk once cok fazla soz dinlemiyorsu onu getirense sinifta soz dinliyor diyordu yaninda da bir aolucan besliyordum bi sure sonra solucan oluyordu ben üzülünce yanimdaki baykus veya papagan uzulmememi fln soyleyip teselli ediyordu ve en iyi arkdam oluyordu.Bir digeri ise bugun gordugum bir kedi vardi ve ilk once eve almasak da zorla kendini sirinlikler yapıp eve aldiriyordu bir sure sonra yatagim olan bazanin altindan bi kadin cikiyordu ama oyun oynarcasina sonraya annem o kedi kiminmis biliyo musun fln diodu kiminmis dir sorunca bi kadininmis kedisi kaybolunca kadin da ortadan kaybolmus diyodu niye bilmiyorum ama kediye soyle ne oldu fln diodum o da off tamam tamam bazanin altinda diyordu kadin bazanin altinda bayilmis bi sekildeydi ve ben o bazanin ustunde gunlerce yatmıştım.Çok buyuk bir vicdan azabi cekiyordum kadin icin ama kadin yasiyordu ve bu gordugum kadin harry potterdaki mc gonaggeldi acikcasi onun da yeteneginin kediye donusmek oldugunu yeni ogrendim
  Nedensizce bu ruya beni urpertiyo

 40. Remziye dedi ki:

  Rüyamda bi köpek vardı patileriyle kafasını kapatmış korktuğunu söylüyordu bu benim değil akrabamın köğeğiydi ve ben oraya davetliydim çok kalabalık ziyaret sofrasına oturup yemek yedik aynı rüyada bitkilerinde konuştuğunu gördüm yeni filizlenmiştiler onları alıp başka yere dikiyorduk

 41. Fırat dedi ki:

  Ailemle birlikte şafak vaktinde bir yere gitmek için hazırlandık, gideceğimiz yeri hatırlamiyorum ama çok heyecanlıydım. Hazırlandık ve tam çıkarken hoşlandığım bir kız evimize geldi ve annemden bir şey istedi. Annem normalde tanımaz fakat güvenip evin anahtarını verdi ve sonra beni beklemek için kızkardeşimle aşağıya indiler. Hoşlandığım kız biraz sonra istediği şeyi alıp geldi. Bakıştık ve biraz şakalaştık sonra elini tuttum oda elime sarıldı ve bıraktık. Sonra aşağıya indik annem hadi gidelim dedi. Ben kıza baktım ve kızın gözleride “kal” der gibiydi. Sonra anneme döndüm ve “siz gidin ben gelmiyorum” dedim ve gittiler. Kızın evine giderken. Kendi bahçemizdeki köpeği yanımıza çağırdım “gel buraya” dedim, o da ısrar edip; hayır, olmaz tarzı şeyler söyledi. Sonra ben kızınca yanımıza gelmek için bahçe duvarından atladı ve atlar atlamaz tilkiye dönüştü. Sonra 5 10 metre yürüdük ve tilki biraz arkamızda kaldı ve acıktığını söyleyip yemek istedi. Bende sinirlendiğim için yerde kar olmamasına rağmen, taş veya toprak gibi bir şeyi alıp ezerek kartopu gibi bir şey yapıp tilkiye fırlattım. Sonra tilkinin sinirlendiğini fark edince yanımdaki kızı arkama doğru aldım ki tilki bir şey yapmasın, tilki hani bana yemek verecektin tarzı bir şeyler söyledi ve gitti. Biz de kızla yolumuza devam ederken rüya bitti.
  Not: Çok uzun oldu fakat rüyalarının neredeyse hepsini hatırlayan ve kontrol edebilen biriyim bu yüzden bazı rüyalarımı çok merak ediyorum.

 42. Hevidar dedi ki:

  Rüyamda evimizde bi ayı vardı beni kovalıyordu en son kendimi banyoya attim bi yandanda bağırıp yardım istiyordum ayıda bana boşuna bağırma kimse duymaz seni filan diyordu biraz korkutucu bi rüyaydı

 43. Gülay dedi ki:

  Rüyamda vahşi büyük bir kedi(aslan ya da kaplandı) ağzında büyük siyah bir örümcekle geldi ve size bir mesajı var bunun dedi,örümceğin sırtında bir kağıt yapışıktı,sonra bir anda örümcek kayboldu.Kaplanla beraber her yeri aradık,önce bulamadık,sonra akrabalar bahçeyi biçiyordu,kaplana hadi sen oraya bir daha bak dedim ve buldu getirdi. Örümcek ten mesajı aldım ve yanımda eşim de vardı,mesajda içki içmek müslümanı saptırır yapma yazıyordu.Ben eşime baktım öylece de uyandım.

 44. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda hayvanlarla konuşuyordum ama hepsi cilrdirmis gibiydi gökyüzünü kırmızı ateşten bir şey kaplamıştı sonra bize o ateleri fırlatıyordu herkesler hayatını kaybediyordu sanki kıyamet gibiydi

 45. Beyza dedi ki:

  Rüyamda öncelikle bulut şeklinde hayvanlar gördüm gökyüzünden aşağı doğru şekil olarak iniyor, inerken denize doğru hangi hayvanın şekliyse canlanıyordu. Ben ise bunu evimin penceresinden izliyordum. Herkese söyledim fakat tek önemseyen annemdi ve o da bunu Allah ın bizi denemek için indirdiğini söyledi. Hayvanlar denize inerken çok büyük iniyor denizden karaya çıkınca da normal boyutlarına geçiyorlardı. Sonra onların din dersi alınan bir okula yerleştiklerini fark edince ben de oraya gittim. Kimisi insan şekline bürünmüştü. Başkasına şöyle bir soru sordular. Muhammed için hangi duayı söylersiniz. o da Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed dedi. Peki İbrahim için ne dersiniz dedi. O zaman da ben başladım Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed. Kemâ salleyte alâ İbrahime ve alâ âli İbrahim. İnneke hamidün mecîd. dedim. Sonra o bizi deneyen insan şeklindeki Allah ın bulutlarla getirdiği hayvan başka bir yere doğru gitti. Ben saklanan hayvanları görmeden benimle birlikte gelip dışarıyı görmek ister misiniz dedim. Onları Dünya’da ağırlamak istercesine. Onlar da biz Allah ın emriyle hareket ederiz dediler. O saklandığımız yerden çık dediğinde çıkarız. O demedikçe burada korunacağız dediler. Sonra da uyandım.

 46. Melih dedi ki:

  Öncelikle benimle birlikte herkesşn rüyası hayırlara vesile olur inşallah. Rüyama gekince ; rüyamda hava karanlık bi mahalle arasındayım başımın üstünden atlamak sureti ile siyah bir hayvan zıpladı. Bu hayvanı jaguara benzettim. Sonra ne konuştuğumuz hayırlamıyorum ancak o hayvan ile sohbet ediyordum. Sizce bunu nasıl yorumlarınız. Bir de bu rüyaları yorumlayan kişiler olarak mesleğiniz nedir yani imam hoca vs. Misiniz ? Nasıl anlıyorsunuz rüyalardan. Teşekkürler

 47. Gizdm dedi ki:

  Ruyamda farkli farkli hayvanlar gordum kedisi inegi hepside bana kosuyordu ama nasil mutlu nasil sevincli gelip benimle oynuyorlardi bir hayvan vardi siyah kopege benziyor ama domuz burunlu kedi kulakli gulerek bana kosuyordu gelip benimle oynuyordu anlami nedir

 48. Nuri dedi ki:

  Rüyamda evin bir odasina kafası kopmuş bir keçi gömdük yengemle birlikte Hemen yanında yemek yemeye başladık Sonra keçi birden hiç ölmemiş gibi canlandı onunla konuşup onu sevmeye başladım sonra ağlamaya başladım Allah yoktan var ediyor diyerekten’ Bu şekilde bir rüya oldu anlamı neye Geliyor hocam

 49. Muhammed dedi ki:

  Bir ineğin bir köpek yavrusu olduğunu gördüm ve onlarla normal biseymis gibi konusuyordum

 50. yeşim dedi ki:

  merhabalar, dün gece rüyamda balkonda simsiyah büyük bir kurt gördüm.herkes ondan korkuyodu. ama ben onunla çok güzel iletişim kuruyodum.bana sana şekil değiştirme düşman yok etme gibi şeyler öğretmiştim hatırlıyor musun demişti.bende hayır demiştim. mermerin stündeydim.Bembeyaz bir kuyruğum vardı. ve o hayvanı görmeden önce bi kaç kişiyi kurtarıyodum bi şekilde. dayanıyodum. sonra belden aşağısındaki kuyruğu çalı süpürgesi veya kirpinin tüyleri gibi sipsivri olan, ve her yürüdüğünde deprem olan,ve elini sıkmak istediğimde eli insan eli formatını alan hayvanla çok iyi iletişimim vardı. sadece bana iyi davranıyodu. bende ona ”yanına geleceğim. bu yıl ki sınavım, ortalamam yüksek.” demiştim.oda ”ne kadar?” demişti. bende ”Atlus” kadar demiştim. toprağın altında bana savunma dersleri verdiğini hatırladım. ve uyandım.

 51. Cranberries dedi ki:

  Merhaba rüyamda kediydim ev kedisiydim apartmandaki diğer kediler çete olmuşlar be kuşları yiyorlar ve çok değerli bir yumurtalarını çalmamı istiyorlar bende kuşlara söylüyorum kuşlar ile anlaşma yapıyorum benim bulunduğum evden geçiş yolu yapıyorlar ams kediler benden şüphelenmeye başlıyor onları kandırmaya çalışıyorum

 52. Seher dedi ki:

  Rüyamda evcil bir hayvanı kucağıma aldım kedi büyük ihtimalle onunla konuştuk ben normalde hiç dokunamam hayvanlara kucağımdan hiç bırakmadım oda hiç inmek istemedi zaten

 53. Ceren dedi ki:

  Rüyamda kendi evcil hayvanımın, kedimin benimle normal konuşmasına şaşırıyor biraz daha konuşuyorduk ne konustugumuzu hatırlamıyorum daha sonra ailemin yanına gidiyorum kedimle anne diyorum kedi konuştu annem inanmıyor sonra kendim konuşunca o da çok şaşırıyor, videoya almaya çalışıyorum konuşabildigini ama o zaman hiç konuşmuyor

 54. Zerrin dedi ki:

  Rüyada çok değişik bir otobüs bunun içinde de bir sürü koltuklara oturmuş gelinlik vardı kiminin içi boş kiminin doluydu arabayı da bir bayan kullanıyordu hemde ayakta bizde sebebini merak edip arabayı durduruyor ve ne olduğunu soruyorduk içinden 11 12 yaşlarında yabancı bir çocuk çıkıyordu ve bana anlatacağını söyleyip elini bana ver diyordu elimi uzattığımda bir güç yükleniyordu vücuduma sonra da hayvanlara içimden ne söylüyorsam onu yapıyorlardı çocuk bana bundan sonra bu özellik sayesinde istediğini yaptırabilirsin diyordu

 55. Omer dedi ki:

  Ben çocukken inek cobaniydim yine o eski sürüm vardı ruyamda. irili ufaklı dişi ve iki tane biri Anadolu kırmızısı diğeri çil üç yaşında iki danam vardı. Yaylada inekler öğlen zibarmada olur. Yine bir öğlen zibarmasinda sürüm dinlenmedeydi. Bizim çadırın az ilerisinde yamaçta bir grup şeklinde zibariyorlardi. Ben baslarindaydim. Komşularımin besi için beslediği altı tane üç yaşında danası vardı. Biz çoban çocuklar küçükken kendi aramızda danalarimizi dovustururduk. Rüyamda komşumun danalarindan başı karnı ve kasıkları beyaz olup anadolu kirmizisi olan dana benim Anadolu kırmızımi rahat bırakmıyordu. Satasiyordu. Benim dana oturmuş zibarmis dinleniyordu bende yanında oturmustum. Montumu dananın gözlerine koymuştum ki uyanmasın o muzır danaya da taş attım kavga olmasin yoksa kavga olsa danam zarar gorebilirdi hala kavga edecek yenecek güçte degildi. Komşumun dana sürüsü sahipleri tarafından suya götürüldü ama bu muzır dana benim kırmızımin etrafından ayrılmiyordu. Ben benim kırmızımin gözüne montumu atıyordum zapt edeyim diye. O muzir benekliye de taş attım gitsin diye ama kavga istiyordu. Benimkini yenmesinden korkuyordum. Benim dana buna meydan okumasına karşılık vermeliyim gibi davraniyordu. Yenileceksemde kavga etmeliyim gibi davraniyordu. Ama baktım ki benimki aslında onu yenecek güce gelmis. Zapt edemiyordum kalkmıştı ve beni itekliyordu o benekliye yaklaştı ben yine benekliye taş attım
  O güç bende benim danaya sevgi ve guven oluşturdu. En son baktım çare yok. Bir kaç defa montu gözünden aldım ki kalktiginda benekliye doğru yürüdüğünde dezavantajlı konuma düşmesin. En son yine mont danamin gözlerinde baktım yürümekten zorluk çekiyor ve çok yaklasmislar çektim montumu. Son çare o muzır dana ve benimki ile konuştum ve dedimki; bakın burada çadırlar var insanlar var ikinizden biri yenilecek ve rezil olacak dağa otlamaya çıktığınızda kavga edersiniz dedim ve öyle bıraktı o muzır benekli peşimizi benim dana da mantıklı buldu teklifimi öyle kavgadan kurtuldum uyandum.

 56. Meltem dedi ki:

  Rüyamda sincapla konuşuyordum

 57. Erdal dedi ki:

  Ceylan ve essek gibi hayvanlara sokakta boynunda bağlı ipi çözdüm ve onlarla konuştum Geceydi ve hayvanlarla konuştum bana teşekkür ettiler

 58. halil dedi ki:

  admin ben bi ara camideydim, cemmat var daire çizmiş benimle gülerek sohbet ediyolar. bi tane adam vardı karşımda eli yüzü güzel, halil rabbin sana kırgın dedi. bende ağlamaya başladım bi anda bana hayır hayır ağlama dedi ve sonra tebbesüm ederek namaz kıl dedi.bune anlama geliyor rüyayaı goreli bir sene oldu namzda kılıyorum o zamandan beri

 59. Hasan Genç dedi ki:

  Rüyamda büyük bir tufan kopuyor ve ben bir dağın başındayım. Üzerimde bir hırka sakallarım uzamış ve her türlü hayvan ne söylediğimi anlıyor. Küçük bir grup ile dağa yerleşmişiz ve bize bir şey olmuyor.

 60. Sevim dedi ki:

  Ruyada hayvanlarla turkce bir şekilde anlasabiliyordum fakat bir süre sonra sitem göstermeye başladılar biz neden insanların dilinde konuşalım neden size ayak uyduralim ve neden hasta olduğumuz için sizden özür dileyelim dediler ve kendi dillerinde konuşmaya başladılar biraz da ofkeliydi

 61. MUHAMMED ALİ dedi ki:

  rüyamda bi kanguruyla kavga ediyordum sonra kuzenimde rüyadaydı bu arada kuzenimle aram yok sonra kanguru onu öldürdü vebana dönüp BANA BULAŞMA DEDİ

 62. mehmet dedi ki:

  rüyada 3 güvercinin ilerleyip ilerde bir toprak çukuruna düşüp öldüklerini gördüm ve sonra oraya yaklaştım baktımki üstü kapatılmış yani ölmüşler ve onlar ile konuştum bana cevap verdiler yani onlar ile konuştum bunun anlamı tabir ce nedir.

DMCA.com Protection Status