Rüyada Hz Aişe (r.a.) Görmek

Rüyada Hz Aişe görmek, çok iyi niyetli insanlar ile görüşmek ve hayatınıza girecek insanların da temiz kalpli olacağına yorumlanır. Bekar olan erkekler için güzel kalpli bir eş adayına yorumlanır. Çok iyi niyetli bir kadın ile tanışabilirsiniz. Bekar olan kızlar için de eşlerinin temiz kalpli olmasına ve herkes tarafından sevilip sayılmasına yorumlanır. Rüyada Hazret i Aişe’yi görmek, hayırlı işler peşinde koşmak ve karşınıza iyi niyetli insanların çıkmasına, kötülüklerden uzak durmaya ve hayır yolunda işler yapmaya yorumlanır. Rüyada Hz Aişe ismini duymak, bir süredir beklenen hayırlı haberin sonunda size ulaşacağına yorumlanır. Aynı zamanda çevrenizde bekar biri varsa bu kişinin evleneceğine dair bir haber alınabilir.

Rüyada Hz Aişe ile konuşmak, sevdikleriniz ile bir araya gelerek bol sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile yapacağınız görüşmeler hem sizi hem onları memnun eder. Birilerine fikir verebilir, güzel öğütlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada Hz Aişenin Mezarını Görmek

Sizi manevi yönden güçlendiren insanlara yorumlanır ve örnek davranışlar sergileyen kişiler olabilir. Ortak bir hayır işine de girebilirsiniz. Manevi yönden size huzur veren şeyler olabilir, hayırlı haberler alınabilir. Yapılan iyiliklerin karşılığı olarak da çok hayırlı gelişmeler olabilir.

Rüyada Hz Aişe (r.a.) Görmek İslami Yorumu

Rüyada Aişe görmek ihya yorumu, iyi niyetli ve gönlü zengin bir kadına yorumlanır. Bir kadından iyilik görülebilir, hane içerisinden de bir kadın size yardımını esirgemez. Sevdiklerinizle birlik beraberlik içerisinde olup hayır işleri yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Belge dedi ki:

  Rüyada annemle birlikte kalabalık bir yerdeydik ve ben rüyanın icin de rüya görüyordum kalkıp annne anlatıyordum gördüğüm sey ise hz aişe nin ruyada benle konuşmasıydi yüzünü görmüyordum fakat bana cok güzle şeyler söylüyordu hatta elini basima koyuyordu bende kalkıp annne anlatıyordum ruyada annemle cok seviniyorduk hatta annem hz aisenin dokunduğu basimdaki şalı kesip saklıyordu lütfen yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevrede sevilmek ve değer görmeye yorumlanır.

 2. Ömer dedi ki:

  Ben Rüyamda Hz Aişe ve Hz Fatma’yı görüyordum İkisisinden birisi bize eski Mısır ülkesi gibi bir yerde namaz kıldırıyordu cemaat ile daha sonrasını bilmiyorum.

 3. Aydin dedi ki:

  Rüyamda hz Aise anamızı görüyordum. Sırtı bana dönüktü annemle konuşuyordu. Anneme hayatından bahsediyordu mucizelerden bahsediyordu annemde bana bakarak anlatıp ağlıyordu.

DMCA.com Protection Status