Rüyada İbret Görmek

Rüyada ibret görmek, çok güvendiğiniz insanlar ile aranızın açılmasına ve kim gerçek dost kim değil ortaya çıkmasına yorumlanır. Vefalı dostlar edindiğiniz kadar iki yüzlü insanlar da çevrenizde olabilir. Size karşı haince davranan biri ile de yollarınızı ayırabilirsiniz. İlişkisi olanlar için yol ayrımı olabilir, güven sorunları ortaya çıkar. Şu günlerde yakın çevrenizde meydana gelen olaylar sizi fazlasıyla etkileyebilir ve akışına bırakmanız gerekebilir. Rüyada ibretlik görmek, başınızdan geçen bir olaydan ders çıkarmak ve bir daha hataya düşmemek anlamına gelir. İş ya da eğitim hayatında yapılan hatalar telafi edilir ve bir daha tekrarı olmaz. Sizi üzen ve zarar uğratan kişiler ile de yollarınızı ayırabilirsiniz, dönüm noktası olacak gelişmeler olabilir.

Rüyada ibret almak, mantıklı kararlar almak ve doğru seçimler yapmak demektir. Etrafta dönen bazı dedikodular da sizi etkileyebilir. Bazı insanlara karşı tavrınız değişebilir. İyi sandığınız kişilerin kötü huylarını öğrenebilirsiniz.

Rüyada İbret Görmek İslami Yorumu

Rüyada ibret görmek ihya yorumu, size yapılacak haksızlıklar yüzünden üzülmek ancak günün birinden çok güzel yerlere gelmek anlamına gelir. Sizi küçük gören ve ezmeye çalışan her kim varsa benzer bir duruma düşebilir. Zamanında sizi beğenmeyenler şimdi etrafınızda pervane olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Üsame dedi ki:

    Rüyamda murat cemcir babasını yangın merdiveninden aglayarak atıyordu babası atılma esnasında geçmişi hatırlayıp kendi babasına aynı şeyi yaptıgını gördü ve öldü

DMCA.com Protection Status