Rüyada İç Sıkıntısı Görmek

Rüyada iç sıkıntısı görmek, zamanında yapmış olduğunuz bazı şeylerden dolayı çok pişman olmak anlamına gelir. İçinizin rahat etmesi için hatalarınızı telafi etmek isteyebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrılmak aşamasında olan kişiler yeniden barışabilirler. Sevdiğiniz insan ile aranızda sorunlar varsa ilişkiniz için mücadele etmeniz gerekebilir. Küs olduğunuz birinin de gönlünü almayı arzulayabilirsiniz. Rüyada can sıkıntısı görmek, beklediğiniz haberin geç geleceğine ve sabrınızın sınanacağına yorumlanır. İşsiz olanlar işe beklediklerinden geç girebilirler. Size verdiği sözler olan birinden de haber çok geç gelebilir.

Rüyada iç ağrısı görmek, hasta olanların şifasını bulmasına ve dertli olanların derman bulmasına yorumlanır. Özel hayatınızda bir süredir devam eden sorunlar ve anlaşmazlıklar biter. Sizin haklı olduğunuz ortaya çıkar, hak adalet yerini bulur.

Rüyada Daralmak Bunalmak

Bir sorun ile karşı karşıya kaldıktan sonra ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Elinizin kolunuzun bağlı kaldığı bir problem olabilir. Rüyada sıkılmak bunalmak, günahlardan tövbe etmeye ve hayatının değerini anlamaya yorumlanır.

Rüyada Sıkıntı İle Uyanmak

Karanlık günleri geride bırakmak ve önünüzün aydınlık olmasına, yakında hayatınıza yeni bir sayfa açacağınıza yorumlanır. İş hayatında sorunlar yaşayanlar iş değişikliği yapabilirler. Özel hayatında sorunları olanlar da tez vakitte çözerler.

Rüyada İç Çekmek

Uzun zamandır içinizde ukde olarak kalan bir şey varsa yakında bunun gerçek olmasına ve mutluluğa yorumlanır. Zamanında bazı hayallerini gerçekleştiremeyen kişiler hayallerine kavuşurlar. Geç de olsa bazı istekleriniz gerçek olur.

Rüyada İç Sıkıntısı Görmek İslami Yorumu

Rüyada iç sıkıntısı görmek ihya yorumu, bir süredir kafanızı meşgul eden sorunların bitmesine v ruhsal yönden rahatlamak demektir. Hayatınıza çeki düzen vererek hatalarınızı telafi edebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Düşündükçe üzüldüğünüz bir konuda iyi haberler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Mehmet Özdemir dedi ki:

    Ruyamda kız kardeşim bana beddua mesajlari yazıyordu onları okuyunca kendimden geçip nefessiz kalıyorum o an yanimda olan bi arkadaşım beni kaldırıp yardım etmeye çalışıyor bayılacak gibi oluyorum o an fakat zar zor duzeliyorum çok üzülüyordum o mesajlara

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya uzak eyrden iyi haberler almaya ve drtten tasadan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status