Rüyada İç Yağı Görmek

Rüyada iç yağı görmek, yakın çevrenizde yardıma ihtiyaç ı olan birileri varsa yardımınız dokunabilir. Özellikle aile fertlerinden bir süredir sorunlarını gizleyen biri varsa yakında size içini dökebilir. Dertlerini anlatabilir ve yardım edebilirsiniz. Kardeşi olanlar kardeşlerine zor zamanlarında yardım edebilirler. Birlik beraberlik içerisinde olmanız gereken bir süreç atlatılabilir. Rüyada iç yağı yemek, yeni bir kazanç kapısı aralamak anlamına gelir. Ticari hayatta daha başarılı olup, işlerinizde müşterilerinizi çoğaltabilirsiniz. Sermayeniz boşa gitmez, geliriniz artar.

Rüyada kuyruk yağı görmek, sürekli sizi rahatsız eden peşinizden ayrılmayan ve taklit eden biri varsa yakanızdan düşer. Her işinize karışıp olacak işi bozan biri ile de yollarınız ayrılabilir. Ortak iş yapanlar otaklıklarına son verirler.

Rüyada İç Yağı Pişirmek

Alın teri ile kazanılacak paraya ve mal mülke yorumlanır. Kendi emeğiniz ve alın teriniz ile kazandığınız paranın bereketini görürsünüz. Bir süredir emeğinin karşılığını alamayan kişiler yakında hak ettikleri parayı kazanırlar. Size ödeme yapmayan biri varsa da yakında paranızı öder ve eliniz rahatlar.

Rüyada İç Yağı Görmek İslami Yorumu

Rüyada iç yağı görmek ihya yorumu, işlerinizin açılacağına ve aile içinde dayanışmaya yorumlanır. Kazandığınız para hem siz ehem de ailenize hayır getirir. Aile içinde iflas eden biri varsa durumu düzelir, borç yükünden kurtulursunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status