Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek, hile hurda ile bir şeyler yapmak isteyen kişiler olabilir ve size zarar verebilirler. Kolay yoldan para kazanmaya çalışan ve sizin kazancınıza da haram karıştırmaya kalkan kişilere karşı dikkatli olun. Yoksa elinize geçenden fazlası elinizden gidebilir. Maddi yönden çok zor bir durumda kalınabilir. Rüyada alkol görmek, haram mal mülk anlamına da gelir. Miras konuları yeniden gündeme gelebilir, sizin hakkınız olana başka biri göz koyabilir. Rüyada içki şişesi görmek, sizi üzen ve sürekli aile huzurunuzu bozan birine yorumlanır. Bu kişi yine sözünüzü dinlemeyerek kendi bildiğini yapabilir. Ailede alkol sorunları olan biri varsa da bununla mücadele edilebilir.

Rüyada içki içmek, başkasının hakkı olan bir şeye sahip olmak ve beddua almak anlamına gelir. Çalışma hayatında da daha sonrasında pişman olacağınız bir hata yapabilirsiniz. Haksız kazanç sağlanabilir, haydan gelen huya gider. Rüyada içmek, maddi külfet olmaktan kurtulmak demektir. Eğer maddi yönden başka birine muhtaç iseniz yakında kendi işinizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Rüyada içki içen birini görmek, başkalarına faydalı olmaya ve iyi işler yapmaya yorumlanır.

Rüyada İçki Dökmek

Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek ve ailenizi mutlu etmek anlamına gelir. Sizi sürekli uyardıkları ve zor günler geçirmenize sebep olan bir kötü alışkanlık varsa biter. Sağlığınız ve mutluluğunuz için daha fazla emek harcayabilirsiniz.

Rüyada İçkiyi Reddetmek

Rüyada içki içmeyi reddetmek, dini görevlerini yerine getirmek ve iyi güzel ahlak sahibi bir insan olmaya yorumlanır. Rüyada içki içmekten vazgeçmek, kötü insanların hayatınızdan çıkmasına ve daha fazla para kazanmaya yorumlanır. Rüyada içkiyi bırakmak, yeni insanlar ile tanışmak ve ilim irfan sahibi insanlarla sohbetler etmek demektir.

Rüyada İçki İçip Sarhoş Olmak

Kendini dünya malına kaptırarak ahiret hayatını geri plana atmak geleceğini ve diğer tarafı düşünmemek demektir. Yaptığınız bazı hatalar yüzünden daha sonra mutsuz olabilirsiniz. Dünyevi işlere kişi kendini kaptırabilir.

Rüyada İçki Görmek İslami Yorumu

Rüyada içki görmek ihya yorumu, mal mülk alım satımı yapacaklar için araya hile hurda karıştırmak isteyen birilerine yorumlanır. Çevrenizde kurnaz biri sizin aklınızı çelmeye çalışabilir, kazancınıza haram karıştırabilir. İstemeden de olsa kişi hataya düşebilir ve yanlış kararlar alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. melike dedi ki:

    rüyamda karpuz yiycektik dedem karpuzları anneannemin ve benim önüme koydu tam yemeyr başlıycaktım dedem dedi ki bunun tadı böyle çıkar karpuzun içine bira ve şampanya döktü sonra ben tam yiycektim aklıma haram olduğu ve yememem gerektiği geldi içimde çok savaş verdim canım yemek ve aynı zamanda şampanya ve birayı da içmek istiyodu yemeye karar verdim ama kararımdan hemen vazgeötim bu haram ben bunu yiyemem diye yemedim ondan sonra her yerde karpuz aramaya başladım canım sadece karpuz istiyo diye evde bulamadım. bi düğüne gidicektik sanırım bi yakınımızın düğünüydü (teyzem yakında evlenicek bununla bi alakası olabilir belki) sonra böyle bomba gibi bi şey patladı(evleniceği adam asker) ama çok büyük bi bombaydı atom bombası gibi bi patlama oldu.Ben orda değildim etkilenmedim ama canım karpuz istiyo hala daha sonra gelinin odasına çıkıp garsonlardan gelin karpuz istiyo diye karpuz getirttirdim tam yiycektim sonra bi şey oldu aşağıya indik.bi kapı gibi bi yeri zorlarken patlama gibi bi şey oldu yine o patlayan yerden böyle bi ısı dalgası bize doğru geliyodu biz de eğildik bi şey olmasın diye kimseye bi şey olmadı rüya da burda bitti sanırım

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya hanede bekar birinin evlenmesine ve çevrenizden güzel haberler almaya aile içi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status